کد خبر : 896148

رئیس پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی حفاری ایران گفت: تمامی آمبولانس‌های این شرکت مستقر در استان خوزستان از ابتدای بارندگی‌های سیل آسای فروردین ماه در استان در حال آماده باش بسر می‌برند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران: رضا الاسوند روز یکشنبه (اول اردیبهشت ماه) در حاشیه عملیات ایمن سازی محوطه دستگاه حفاری ۳۲ فتح در موقعیت دارخوین گفت: مدیریت اچ اس ای، پدافند غیر عامل، مدیریت بحران و فوریت‌های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران در ساختمان‌ها و کارگاه‌های عملیاتی و پشتیبانی و دستگاه‌های حفاری مستقر در استان خوزستان، آمبولانس و گروه اورژانس دارد.
آماده باش آمبولانس‎های ملی حفاری از ابتدای بارندگی‎های خوزستان وی اظهار کرد: علاوه بر آمبولانس ها، بخش فوریت‌های پزشکی این شرکت دارای ۱۵۰ پزشک و به همین تعداد تکنسین در مناطق عملیاتی حفاری در استان خوزستان است که با توجه به شرایط و تبعات ناشی از طغیان رودخانه‌ها و جریان روان آب ها، این آمادگی برای ارائه خدمات ضروری به مناطق شهری و روستایی پیش بینی شد. الاسوند با بیان اینکه شرکت ملی حفاری ایران یکی از اعضای اصلی ستاد مدیریت بحران استان خوزستان است، گفت: این شرکت در کنار دستگاه‌های اجرایی، نهادها، ارگان‌ها و شرکت‌های مختلف، با نظارت مستقیم مدیرعامل شرکت، ظرفیت‌های عملیاتی و پشتیبانی خود را با اختصاص ماشین آلات، تجهیزات و امکانات لجستیک برای ارائه خدمات در بخش‌های مورد نیاز به کار گرفته است. رئیس پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی حفاری ایران درباره امکانات و تجهیزاتی که این شرکت در شهرستان دارخوین و روستا‌های اطراف متمرکز کرده است، توضیح داد: در این زمینه بر اساس اعلام ستاد مدیریت بحران استان، هفت دستگاه کمپرسی، یک دستگاه لودر، پنج دستگاه بیل مکانیکی، یک دستگاه بولدوزر به همراه چند دستگاه خود رو سبک کمک دار و حدود ۴۰ نفر از کارکنان شرکت و پیمانکاران طرف قرارداد در این موقعیت استقرار یافته و در حال استحکام بخشی به سیل بند‌های روستا‌های منطقه هستند. وی در خصوص ایمن سازی دستگاه حفاری ۳۲ فتح اظهار کرد: این دستگاه در حال حفر یک حلقه چاه اکتشافی است که با وجود قرار گرفتن در محاصره سیلاب با توجه به کاربست تمهیدات به موقع و بالا آوردن سطح خاکریز اطراف آن، بدون توقف در چرخه عملیات قرار دارد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید