کد خبر : 896240

دوازدهمین نمایشگاه بانک، بورس و بیمه صبح امروز (دوشنبه) در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران با حضور فعال سازمان خصوصی سازی در این نمایشگاه آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی سازمان خصوصی سازی: دوازدهمین نمایشگاه بانک، بورس و بیمه صبح امروز (دوشنبه) با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی، غلامرضا سلیمانی، رئیس کل بیمه مرکزی و شاپور محمدی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.
حضور فعال سازمان خصوصی سازی در دوازدهمین نمایشگاه بانک، بورس و بیمه در این نمایشگاه که از امروز (دوشنبه) تا روز ۵ شنبه دایر است آخرین دستاورد‌های صنعت بانکداری، بیمه و بازار سرمایه با حضور بیش از ۳۲۰ شرکت داخلی و خارجی به نمایش گذاشته خواهد شد. گفتنی است سازمان خصوصی سازی نیز با حضور در دوازدهمین نمایشگاه بانک، بورس و بیمه به معرفی و ارائه اطلاعات درخصوص شرکت‌های واگذار شده و نیز شرکت‌های مشمول واگذاری، آمار مربوط به تعداد سهام واگذار شده از سال ۸۰ تا کنون و ارائه اطلاعات در خصوص بنگاه‌های قابل واگذاری در سال جاری می‌پردازد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید