کد خبر : 899141

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان جنوب اظهار کرد: این شرکت برنامه استراتژیک روابط عمومی و نظام مسئولیت اجتماعی را در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از عصر معدن: رضا صفریان در گفتگویی با بیان این مطلب در ادامه افزود: ۷ کمیته در فولاد هرمزگان تعریف شده که یکی از آن‌ها به نام کمیته مسئولیت اجتماعی است و استراتژی خاصی برای آن تعریف و برنامه‌ریزی یک ساله تدوین شده و اقدامات مختلفی در زمینه فرهنگی، ورزشی، ادبی و هنری، همچنین حمایت از رسانه‌ها را در دستور کار قرار داده است.
حضور همیشگی و فعال فولادهرمزگان در مسئولیت‌های اجتماعی وی گفت: شرکت فولاد هرمزگان در بحث‌های منطقه‌ای همچون جشنواره‌های ادبی حضور فعال داشته و به دنبال ارتباط موثر با جوامع اعم از منطقه‌ای که در آن حضور دارد و دیگر مناطق کشور است. از این رو یکسری اقدامات در زمینه محیط زیست نیز انجام گرفته که می‌توان به سیستم پالایش آنلاین اشاره کرد. به این شکل که این سیستم روی فیلتر‌ها نصب شده و تلاش برای رعایت استاندارد‌ها در فولاد هرمزگان وجود دارد و محیط زیست آن را رصد می‌کند. در واقع این یک شفافیت وجود دارد و کارشناسان و بازرسان محیط زیست هر زمانی که بخواهند می‌توانند آن را آنلاین رصد کنند. وی ادامه داد: در زمینه اقتصادی نیز اقداماتی همچون کمک به خیریه و سازمان‌های مردم نهاد انجام گرفته است. اخیرا نیز کمکی بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال به سیل زدگان کشور داشتیم و در ماه رمضان نیز در ستاد دیه و آزادسازی زندانیان کمک خواهیم کرد. درواقع فولاد هرمزگان در استان بیشترین رقم را پرداخت می‌کند و از سال ۹۰ که در این برنامه حضور داشته توانسته ۸۴ زندانی جرایم غیرعمد را آزاد کند. به گفته وی، فولادهرمزگان حضور همیشگی و فعال در تمامی برنامه‌های استان داشته و امید می‌رود که این رویکرد ادامه دار شود.
صفریان گفت: شناخت مدیران ارشد از روابط عمومی‌ها و فعالیت‌های آن‌ها در عملکرد روابط عمومی‌ها بسیار تاثیر گذار است. این موضوع در فولاد هرمزگان بسیار مهم و همواره مدیرعامل محترم از روابط عمومی حمایت‌های لازم را داشته اند و جا دارد از تلاش‌های ایشان از همین تریبون تشکر کنم.
گفتنی است هفته گذشته در ششمین جشنواره ستارگان روابط عمومی، فولاد هرمزگان تندیس ستاره روابط عمومی را دریافت کرد.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید