کد خبر : 882828

فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ سه شنبه ۴ دی 97

فال روزانه سه شنبه 97/10/4 فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ *چند کلمه برای آن‌هایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که 4 دی به دنیا آمده ای، تولدت مباک! با خلاقیتی که از خود در سال جدید به خرج می دهید، به زیبایی خواهید شکفت. سال خود را با یک تغییر در زندگی خصوصی تان آغاز کنید. این تغییر می تواند تغییری در ظاهرتان باشد یا حتی در روابط عاطفی تان. هر چه هست، بر روحیه تان تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. در اواخر ماه فروردین به کمک فردی وارد مسیری می شوید که زندگی تان را متحول خواهد کرد. احساس می کنید به جایی می رسید که لایق اش هستید. سعی کنید در این شرایط انرژی خود را حفظ کنید و تا انتهای مسیر از پا نایستید. چالش هایی در محیز کاری تان ایجاد می شود که حیلی راحت برطرف خواهند شد. در اوایل سال جدید پیشنهادی به شما می شود که بهتر است قبل از نه گفتن خوب در مورد آن فکر کنید.
فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ
فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ سه شنبه ۴ دی امروز انرژی فوق العاده بالایی دارید. اعتماد به نفس تان نیز فوران کرده است. دلیل آن هم اتفاقات خوب اخیری ست که برایتان افتاده. شما در شرایطی هستید که به خودتان افتخار می کنید، به خصوص در محیط کاری، سعی کنید که این موقعیت را حفظ کنید تا خیلی زود به هدف هایی که در سر دارید برسید. از آنجا که برای رسیدن به این شرایط اطرافیان تان به خصوص شریک زندگی تان صبر زیادی کرد، بهتر است که امشب را با آنها جشن بگیرید.

برو به کار خود ای واعظ این چه فریادست***مرا فتاد دل از ره تو را چه افتادست

میان او که خدا آفریده است از هیچ***دقیقه‌ایست که هیچ آفریده نگشادست

تعبیر: اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری

فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ سه شنبه ۴ دی شما فرد انسان دوستی هستید. دلسوزی که برای دیگران به خرج می دهید در کنار این خصوصیت از شما فردی درمانگر ساخته که اطرافیان تان از آن به مقدار زیادی نفع می برند. حال که شما در هر شرایطی به داد اطرافیان تان می رسید، خودتان هم در مشکلات به آنها تکیه کنید. اگر در محیط کار احساس خستگی می کنید، بدانید که وقت تغییر است. اگر ریسک پذیر باشید، اتفاقات خوب زیادی برایتان خواهد افتاد. فردی به زودی به سمت شما کشیده می شود، بهتر است که با احتیاط با او قدم بردارید.

خواب آن نرگس فتان تو بی چیزی نیست***تاب آن زلف پریشان تو بی چیزی نیست

از لبت شیر روان بود که من می ‌گفتم***این شکر گرد نمکدان تو بی چیزی نیست

تعبیر: اینقدر ظاهربین نباش. ظواهر تو را فریب داده اند و بابت این مسئله از تو سوئ استفاده می کنند. فکر می کنی اگر جواب رد بشنوی میمیری و شفای دردت را فقط رسیدن به یار میدانی. هر چند که او کوچکترین توجهی به تو ندارد. خودت را خسته نکن

فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ سه شنبه ۴ دی امروز بیش از همیشه ذهن تان درگیر است. دلیل آن هم حرف های اخیری ست که شنیده اید. اما اکنون زمان خوبی برای تصمیم گیری نمی باشد. شما باید به خودتان زمان دهید تا حقایق روشن شود سپس تصمیم نهایی را بگیرید. تمرکز به روی یک موضوع شما را از موضوعات دیگر دور می کند. به عنوان مثال این روزها از عشق زندگی تان غافل شده اید. شاید بد نباشد که امروز را در کنار او بگذرانید تا روحیه هر دویتان عوض شود. خبر خوبی در مورد مسایل مالی در راه است.

دل سراپرده محبت اوست***دیده آیینه دار طلعت اوست

من که سر درنیاورم به دو کون***گردنم زیر بار منت اوست

تعبیر: شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ سه شنبه ۴ دی

پس از مدت ها بالاخره به خودتان افتخار می کنید. این شروع خوبی ست تا با اعتماد به نفس کافی برای مسایل دیگر زندگی تان قدم بردارید. امروز از پشت میزتان بلند شوید و با دوستان تان بیشتر در ارتباط باشید. این روزها آنقدر درگیر کار بوده اید که خود و اطرافیان تان را فراموش کرده اید. در همنشینی با آنها اخبار خوبی خواهید شنید که خوشحال تان خواهد کرد. اگر از شما خواستند تا تصمیمی بگیرید، بهتر است که منطقی عمل کنید. احساسات در این تصمیم گیری شما را به بیراه می راند.

به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست***که مونس دم صبحم دعای دولت توست

سرشک من که ز طوفان نوح دست برد***ز لوح سینه نیارست نقش مهر تو شست

تعبیر: از روزگار انتظار بی اندازه داری و مرتب گله می کنی. زیاد شکایت نکن. حوادثی برایت اتفاق می افتد تا امتحان شوی. غم دنیا را نخور اینها همه خواست خداوند است پس از روزهای خوش زندگیت نهایت استفاده را بکن و از آنلذت ببر و قدر نعمت های خدا را بدان.

فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ سه شنبه ۴ دی

امروز صبر و قدرت درک تان زیاد می شود. از این فرصت استفاده کنید و با دیگران بیشتر در ارتباط باشید. اگر هدفی در سر دارید آن را یک باره بیان نکنید. شما می توانید با تغییرات تدریجی به مراد دلتان برسید. به زودی تغییرات بزرگی در رابطه عاطفی تان اتفاق می افتد که روحیه تان را تغییر خواهد داد. فقط یادتان باشد که تا قبل از عملی شدن به کسی چیزی نگویید. افراد تنگ نظر زیادی در اطرافتان وجود دارند که ممکن است شرایط را به نفع خودشان تغییر دهند.

آن سیه چرده که شیرینی عالم با اوست***چشم میگون لب خندان دل خرم با اوست

گر چه شیرین دهنان پادشهانند ولی***او سلیمان زمان است که خاتم با اوست

تعبیر: روشنایی و آفتاب خوبی ها در حال طلوع است و این طلعت بسیار مبارک است و سعادت به همراه دارد. اتفاقات شیرینی رخ خواهد داد . شما از در آشتی در می آیید. لحن کلامت را زیباتر کن. خاطرات دردآور را فراموش کن. کاری را که می خواهی انجام بده چون سود سرشاری برایت دارد.

فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ سه شنبه ۴ دی

تمام کارهای اشتباهی که در گذشته کردید را دور بریزید، حال زمان تغییر است. نشانه ها حاکی از آنند که شما باید بیش از همیشه مراقب خودتان باشید. اگر به دنبال کاری هستید اما شرایط مالی آن را ندارید، از دیگران کمک بگیرید. با صبر کردن به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید پس راه دیگری را در پیش بگیرید حتی اگر سخت باشد. در روابط عاطفی شما آتشی روشن شده که اگر شما آن را خاموش نکنید دامن هر دویتان را خواهد گرفت، صبر کلید موفقیت شما در چنین روزی ست.

کنون که می‌دمد از بوستان نسیم بهشت***من و شراب فرح بخش و یار حورسرشت

گدا چرا نزند لاف سلطنت امروز***که خیمه سایه ابر است و بزمگه لب کشت

تعبیر: مسئله به این کوچکی را بزرگ نکن. چند صباحی را که زنده ای خوش باش و به اطر مسائل کوچک خود را آزار نده. می خواهی همه چیز را بدون هیچ سعی و تلاشی به راحتی به دست بیاوری. در راه خدا قدم نمی گذاری ولی انتظار بهشت داری. نامت نیکوست به عاقبت کاری که می کنی فکر کن.

فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ سه شنبه ۴ دی

امروز فرصت آن را پیدا خواهید کرد که به زندگی تان تغییرات مثبتی دهید. شاید در حال حاضر نتیجه قابل قبولی را دریافت نکنید اما بدون شک به زودی به مراد دلتان خواهید رسید. کارهای زیادی برای انجام دادن دارید اما قبل از هر چیز بهتر است که به رابطه عاطفی تان رسیدگی کنید و برای آن وقت بگذارید. اگر آرامش در روابط تان برقرار باشد، در کارهای دیگران نیز تمرکز خواهید داشت. امروز از طرفی یکی از دوستان تان سورپرایز خواهید شد.

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها***که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید***ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ سه شنبه ۴ دی

شما روابط خوبی با مردم دارید و این موضوع می تواند گاهی به ضررتان تمام شود. سعی کنید در رفتارتان تعادل داشته باشید در غیر این صورت سوتفاهم های زیادی پیش خواهد آمد. فردی با حرف هایش شما را آزار داده، بهتر است که به حرف های او اعتماد نکنید و راه خودتان را پیش بگیرید. شما زمان زیادی را به کارتان اختصاص می دهید این موضوع دوستان و اقوام شما را دلخور کرده است. برای دلجویی از آنها، همین امشب برنامه ای برای دیدارشان بگذارید.

به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست***که مونس دم صبحم دعای دولت توست

سرشک من که ز طوفان نوح دست برد***ز لوح سینه نیارست نقش مهر تو شست

تعبیر: فریب مال و منال دنیا را نخور و در پی آرزوهای دور و دراز نباش. با قناعت و سادگی زندگی کردن بهتر از زندگی ای است که هر روزش پر از سختی و غم است. تکبر و غرور را رها کن و با ایمان باش.

فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ سه شنبه ۴ دی

خوشحال باشید زیرا امروز یکی از بهترین روزهای زندگی شماست. شما در حرکت هستید و هر مانعی که در مقابل تان قرار گیرد، خود به خود به کنار می رود. اهمیت کار تیمی را از یاد نبرید. افراد زیادی به شما تکیه کرده اند که نباید آنها را ناامید کنید. از آنجا که اطرافیان تان در موفقیت شما نقش زیادی داشتند، از آنها قدردانی کنید. عشق زندگی تان کمی از شما دور شده، بهترین فرصت است تا با یک شام رمانتیک تمام دلخوری ها دور بریزید و دلش را به دست آورید.

المنه لله که در میکده باز است***زان رو که مرا بر در او روی نیاز است

خم‌ها همه در جوش و خروشند ز مستی***وان می که در آن جاست حقیقت نه مجاز است

تعبیر: درد دل کردن با ائمه اطهار برای تو از یک دوست عادی بهتر است چون هر منفعتی می بینی از هدایت ایشان است. وجود خود را به آنها نزدیک کن تا بلکه دلت آرامش بیشتری پیدا کند. در این حالت است که به مراد می رسی و فالت نیکو می شود و غم دوری عزیزان را نمی کشی و از آتش نفس اماره در امان می مانی.

فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ سه شنبه ۴ دی

نگران شرایط مالی تان نباشید زیرا دیگر جایی برای نگرانی وجود ندارد. تمام نشانه ها حاکی از آن است که به زودی تغییرات بزرگی در زندگی تان ایجاد می شود. شما سخت کار کرده اید و حال باید نتیجه آنها را دریافت کنید. اگر چه این روزها بیشتر ترجیح می دهید که به احساس تان تکیه کنید تا منطق اما امروز باید خلاف آن عمل کنید. رابطه عاطفی شما در مرحله ای قرار دارد که باید آن را با قلب تان پیش ببرید. به ندای قلب تان گوش کنید تا بهترین اتفاقات را برای شما رقم زند.

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است***سلطان جهانم به چنین روز غلام است

گو شمع میارید در این جمع که امشب***در مجلس ما ماه رخ دوست تمام است

تعبیر: چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ سه شنبه ۴ دی

امروز تا می توانید از تک تک لحظات تان لذت ببرید. امکانات زیادی در اختیارتان قرار می گیرد که می توانید از آنها نهایت استفاده را بکنید. البته باید چشم و گوش تان باز باشد تا در صورت ایجاد تغییرات، سریع خودتان را با آن وفق دهید. هر چه انعطاف پذیرتر باشید، بهتر است. به زودی با فردی آشنا می شوید که طرز فکری شبیه به شما دارد، اگر می خواهید به او نزدیک تر شوید، همین امروز به سمت اش بروید و با او حرف بزنید.

حسن تو همیشه در فزون باد***رویت همه ساله لاله گون باد

اندر سر ما خیال عشقت***هر روز که باد در فزون باد

تعبیر: از روزگار انتظار بی اندازه داری و مرتب گله می کنی. زیاد شکایت نکن. حوادثی برایت اتفاق می افتد تا امتحان شوی. غم دنیا را نخور اینها همه خواست خداوند است پس از روزهای خوش زندگیت نهایت استفاده را بکن و از آنلذت ببر و قدر نعمت های خدا را بدان.

فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ سه شنبه ۴ دی

امروز کارتان را بیخیال شوید و به زندگی تان عاطفی تان بپردازید. از آنجا که امروز روحیه خوبی دارید می توانید ارتباط خوبی نیز با عشق زندگی تان برقرار و اگر مشکلی هست، آن را حل کنید. موضوعی ست که ذهن تان را درگیر کرده اما هیچ راه حلی برای آن ندارید، بهتر است غرور را کنار بگذارید و از دیگران مشورت بگیرید. هر چه بیشتر از دردو دل هایتان بگویید، کمک های بیشتری را دریافت خواهید کرد. در انتهای روز خبری از راه دور به گوش تان می رسد که خوشحال تان خواهد کرد.

مرحبا ای پیک مشتاقان بده پیغام دوست***تا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست

واله و شیداست دایم همچو بلبل در قفس***طوطی طبعم ز عشق شکر و بادام دوست

تعبیر: عیب جویی دیگران نکن. اول خودت را برطرف کن. تو چه خوب باشی و چه بد پای خودت نوشته می شود. این ح توست که هر طور بخواهی زندگی کنی و هدفی داشته باشی. حاجات تو یکی پس از دیگری برآورده شده و باز هم با نیاز به درگاه خدامی روی. تقوی را پیشه کن تا از پیشگاه حق رانده نشوی.

فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ

همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد/ برترین‌ها و آکا
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید