کد خبر : 882902

فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ چهار شنبه 5 دی 97

فال روزانه چهارشنبه 97/10/5 فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ *چند کلمه برای آن‌هایی که امروز تولدشان است
دوست عزیزی که ۵ دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی با مسئولیت، مهربان، خلاق، طرفدار سادگی و بسیار با احساس هستید و این ویژگی‌های مثبت شما را تبدیل به فردی دوست داشتنی می‌کنندکه در هر جمعی قرار بگیرد محبوب قلب‌ها می‌شود، البته این به شرطی است که درونگرایی بیش از اندازه‌ی خود را به حالت تعادل برسانید. امسال خودتان از لحاظ سلامتی با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود، اما یکی از اعضای خانواده تان تحت تأثیر فشار عصبی و استرس با مشکلاتی روبرو خواهد شد و این موضوع شما را به شدت نگران می‌کند، اما از همین حالا خیالتان راحت باشد که این مشکل زودگذر است. امسال شما بر اساس حدس و گمان هایتان و تصمیماتی که با تکیه به حس ششم خود می‌گیرید، سرمایه گذاری‌هایی را انجام خواهید داد که به صورت شگفت آوری برای شما سودآور خواهند بود، با این حال باید مواظب باشید که با چشم‌های بسته تصمیم گیری نکنید و عقل و منطق خود را به کل کنار نگذارید. شما تعهد زیادی نسبت به مسئولیت‌هایی که در محل کارتان به عهده گرفته اید احساس می‌کنید و در نتیجه عملکردی فوق العاده از خود به نمایش گذاشته و نتایج بسیار خوبی را به دست خواهید آورد که باعث می‌شوند مورد تشویق قرار بگیرید. تمام تلاش خود را برای عملی کردن نقشه هایتان به کار بگیرید تا همه چیز همان طوری که خودتان خواسته اید پیش برود. از لحاظ عاطفی نیز امسال برای شما سال خوبی خواهد بود و در کنار عشقتان روز‌های خوبی را خواهید گذراند. بهمن، مهر و آذر ماه‌های شانس شما خواهند بود.
فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ
فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ چهارشنبه ۰۵/ ۱۰/ ۱۳۹۷
امروز هر چقدر به خیالات و توهمات خود پر و بال بدهید با اختلافات و درگیری‌های بیشتری نیز مواجه خواهید شد. دیگران گول خیال پردازی‌های شما را نمی‌خورند و نمی‌خواهند سرشان را با این چیز‌های بیهوده گرم کنند. شاید بهتر باشد امروز کنترل امور را به دست دیگران سپرده و خودتان در خلوت و تنهایی خویش به این درگیری‌های درونی بپردازید و اگر مشکلی در کار هست آن را حل کنید. اگر در ساعتی از روز دیدید بی آنکه خودتان هم دلیلش را بدانید اشک هایتان جاری شده اند تعجب نکنید، تنها چیزی که دراین شرایط اهمیت دارد این است که این اشک‌ها ریخته شوند، در غیر این صورت به عقده‌ای در گلویتان بدل خواهند شد.
صوفی ار باده به اندازه خورد نوشش باد***ور نه اندیشه این کار فراموشش باد آن که یک جرعه می‌از دست تواند دادن***دست با شاهد مقصود در آغوشش باد
تعبیر:هنوز خیلی خامی چیز‌هایی را که به دست آورده‌ای از دست خواهی داد. استراحت و آسایش دیگر کافی است به عقل خودت رجوع کن. نفس اماره را در خود از بین ببر که این نفس بنیادت را از بین می‌برد، چون باد پائیزی بهار دل تو را پیر می‌کند و این را هم بدان که همگان از کار‌های پنهانی تو باخبرند.
فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ چهارشنبه ۰۵/ ۱۰/ ۱۳۹۷
با وجود تمام کار‌هایی که برای انجام دادن دارید صدایی از درونتان شما را به پرداختن به مسائلی دعوت می‌کند که برای رشد فردیتان به توجه شما نیاز دارند. مورد تحلیل قرار دادن خودتان و کارهایتان به شجاعت زیادی نیاز دارد، اما پاداشی که دیافت خواهید کرد ارزش راهی که می‌خواهید در پیش بگیرید را خواهد داشت. امروز شاید فرصتی پیش بیاید تا با شریک زندگیتان در مورد نیاز‌های برآورده نشده تان حرف بزنید، ولی مواظب باشید که با بیان کردن تمامی نیازهایتان به یک باره شاید باعث شوید که به احساسات طرف مقابلتان ضربه وارد شود. این کار را به مرور زمان و قدم به قدم هم می‌توانید انجام دهید.
برو به کار خود‌ای واعظ این چه فریادست***مرا فتاد دل از ره تو را چه افتادست میان او که خدا آفریده است از هیچ***دقیقه‌ایست که هیچ آفریده نگشادست
تعبیر:زندگی بدون او برایت میسر نیست. غم دوری و هجران را نمی‌توان تحمل کنی، ولی فعلا" چاره‌ای جز این نداریو با گریه و زاری کردن کاری درست نمی‌شود. شاید در آینده وصال یار میسر شود. با امید رسیدن به مقصود با مرگ دست و پنجه نرم کن.
فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ چهارشنبه ۰۵/ ۱۰/ ۱۳۹۷
امروز دلتان نمی‌خواهد که زیاد از اتاق خوابتان فاصله بگیرید و ترجیح می‌دهید که تا جای ممکن در خانه بمانید. درست است که هنوز آخر هفته از راه نرسیده است، اما هیچ اشکالی ندارد که اگر برایتان امکان دارد در خانه بمانید. از این فرصت استفاده کرده و کار‌هایی را انجام دهید که شاید در روز‌های دیگر وقت و یا حال و حوصله‌ی انجام دادنشان را نداشته باشید. کارتون ببینید، گرد و خاک روی قاب‌های عکس را بگیرید و یا کیک و کلوچه بپزید! امروز بهتر است که در انتخاب کلمات خود دقت بیشتری داشته باشید و سعی کنید که تا جای ممکن در صحبت کردن ملایمت داشته باشید و به خودتان و دیگران سخت نگیرید.
ای فروغ ماه حسن از روی رخشان شما***آب روی خوبی از چاه زنخدان شما عزم دیدار تو دارد جان بر لب آمده***بازگردد یا برآید چیست فرمان شما
تعبیر: اگر کار را برای رضای خداوند انجام داده‌ای پس چرا دیگر شکایت می‌کنی. خداوند مزد تو را می‌دهد. پیر دانایی راه تاریک تو را با علم خودش روشن می‌کند، ولی راه بسیار طولانی و مقصد دور است. تو از عاقبت گناه باخبری پس چرا گناه می‌کنی. با توسل به قرآن آبروی ریخته ات بر می‌گردد.
فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ چهارشنبه ۰۵/ ۱۰/ ۱۳۹۷
امروز سرتان آنقدر در محل کارتان شلوغ است که تقریبا غیر ممکن است بتوانید با برنامه‌ای مرتب کارهایتان را بهم انجام دهید و همه کار‌ها در هم و برهم شده اند. همکارانتان بطور مستقیم یا غیر مستقیم از شما می‌خواهند کار‌هایی را برای آن‌ها انجام دهید و به این صورت باری اضافه‌تر به دوشتان می‌خواهند بگذارند. به شما توصیه می‌کنیم اولویت را به کار‌های خودتان بدهید، زیرا چیزی به آخر هفته نمانده است. اگر این اواخر به فکر تغییر در دکوراسیون منزل بوده اید امروز روز فوق العاده‌ای برای این کار می‌تواند باشد و حس زیبایی شناسی شما در اوج خود قرار دارد، ولی باید حواستان باشد که نظر بقیه را نیز در انجام این کار جویا شوید.
دارم امید عاطفتی از جانب دوست***کردم جنایتی و امیدم به عفو اوست دانم که بگذرد ز. سر جرم من که او***گر چه پریوش است ولیکن فرشته خوست
تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی‌پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله‌ای کرده‌ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده‌ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.
فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ چهارشنبه ۰۵/ ۱۰/ ۱۳۹۷
امروز کمی از وضعیت فعلی خود فاصله گرفته و از یک قدم عقب‌تر موقعیت خود را مورد بررسی قرار دهید. شما این اواخر قدم‌های بزرگ و جسورانه‌ای برداشته اید و حالا زمان آن فرا رسیده است که دست نگه داشته و اوضاع را مورد ارزیابی قرار دهید. به واکنش‌های دیگران توجه کنید. مشاهدات و نظرات آن‌ها را به دقت بررسی کنید، زیرا دیگران ممکن است چیز‌هایی را در مورد وضعیت شما ببینند که خود شما قادر به دیدن آن‌ها نیستید. سعی کنید دید وسیع تری داشته باشید و خودتان را به زاویه دید شخصیتان محدود نکنید. آنچه با گوش دادن به حرف‌های دیگران یاد می‌گیرید را به کار ببندید تا سطح موفقیتتان چند برابر شود.
روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست***منت خاک درت بر بصری نیست که نیست ناظر روی تو صاحب نظرانند آری***سر گیسوی تو در هیچ سری نیست که نیست
تعبیر:کسی می‌خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین‌تر شود.
فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ چهارشنبه ۰۵/ ۱۰/ ۱۳۹۷
با وجود تمام کار‌هایی که برای انجام دادن دارید صدایی از درونتان شما را به پرداختن به مسائلی دعوت می‌کند که برای رشد فردیتان به توجه شما نیاز دارند. مورد تحلیل قرار دادن خودتان و کارهایتان به شجاعت زیادی نیاز دارد، اما پاداشی که دیرافت خواهید کرد ارزش راهی که می‌خواهید در پیش بگیرید را خواهد داشت. امروز شاید فرصتی پیش بیاید تا با شریک زندگیتان در مورد نیاز‌های برآورده نشده تان حرف بزنید، ولی مواظب باشید که با بیان کردن تمامی نیازهایتان به یک باره شاید باعث شوید که به احساسات طرف مقابلتان ضربه وارد شود. این کار را به مرور زمان و قدم به قدم هم می‌توانید انجام دهید.
شنیده‌ام سخنی خوش که پیر کنعان گفت***فراق یار نه آن می‌کند که بتوان گفت: حدیث هول قیامت که گفت: واعظ شهر***کنایتیست که از روزگار هجران گفت:
تعبیر:از در آشتی درآی، وگرنه ایام جوانیت خراب می‌شود. کاری نکن که در زمان پیری افسوس جوانی را بخوری. در همه حال به خدا پناه ببر. مواظب باش در راهی که قدم گذاشته‌ای به خطا نروی. به هشدار پیران گوش کن. فریب ظواهر را نخور و فقط بنده‌ی خداوند باش.
فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ چهارشنبه ۰۵/ ۱۰/ ۱۳۹۷
امروز خودتان را زیاد با دیگران درگیر نکنید. هر چقدر بیشتر سعی کنید دیگران را متوجه منظور خودتان بکنید و یا حرف خودتان را به کرسی بنشانید کمتر موفق خواهید شد و با مقاومت و لجبازی بیشتری روبرو خواهید شد. امروز به نفعتان است که بیشتر آنچه در اطرافتان در جریان است را تحت نظر گرفته و زیاد در جریان امور دخالت نکنید. انگار همه به یکباره به شدت احساساتی شده و عقل و منطقشان را کنار گذاشته اند. دلیل آوردن برای کسی که تصمیمش را گرفته که بجنگد هیچ فایده‌ای نخواهد داشت. انرژی خود را برای کار‌های مهمتری که در انتظارتان هستند کنار بگذارید و وقتتان را هم بیهوده تلف نکنید.
به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست
تعبیر:ستاره‌ی اقبال تو می‌درخشد. در راهی که قدم گذاشته‌ای پیروز می‌شوی و به مقام عالی می‌رسی در این زمان از یاد خدا غافل مشو. هر چند به پای قارون نمی‌رسی. همین بس که در عشق ورزیدن و رسیدن به کمال سعی و اهتمام می‌کنی.
فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ چهارشنبه ۰۵/ ۱۰/ ۱۳۹۷
فراتر از این هیاهو و شلوغی دیوانه وار دنیای اطرافتان، صدای آرامی هست که شما را به سوی خود فرا می‌خواند. اگر به این صدا گوش کنید قادر خواهید بود آن چه در اطرافتان می‌گذرد را از زاویه جدیدی ببینید. به این صدا توجه کنید و منتظر بمانید تا اثر انرژی فوق العاده‌ای که در شما ایجاد خواهد کرد را در اطرافیان خود و واکنش‌هایی که نسبت به شما دارند ببینید. در حال حاضر بهترین کار این است که از تغییرات ناگهانی و تصمیمات عجولانه اجتناب کنید. اگر به طور غیر منتظره هدیه‌ای به دستتان رسید کمی به فرستنده آن فکر کنید، شاید چیزی فراتر از یک دوستی ساده در میان باشد.
صبا اگر گذری افتدت به کشور دوست***بیار نفحه‌ای از گیسوی معنبر دوست به جان او که به شکرانه جان برافشانم***اگر به سوی من آری پیامی از بر دوست
تعبیر:شکست تو در این راه پله‌ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.
فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ چهارشنبه ۰۵/ ۱۰/ ۱۳۹۷
الان وقت مناسبی برای اینکه بخواهید تلاش کنید به دیگران ثابت کنید شما رئیس هستید نیست. شک نداشته باشید که آن‌ها با دیدن چنین رفتاری از جانب شما حالت دفاعی به خود خواهند گرفت. در چنین روز‌هایی که تحت شرایط کیهانی موجود همه رفتاری تهاجمی پیدا کرده اند بهتر است با احتیاط و مهربانی رفتار کرده و با سیاست عمل کنید. انرژیتان را به جای تلاش برای قانع کردن دیگران به آنچه می‌خواهید صرف پیش بردن کار‌های شخصیتان کنید. سعی نکنید در مسیر پیش بردن کارهایتان برنامه‌های دیگران را تغییر دهید و یا آن‌ها را مجبور کنید کار‌های شما را برایتان انجام دهند، امروز باید فقط به خودتان تکیه کنید.
دارم امید عاطفتی از جانب دوست***کردم جنایتی و امیدم به عفو اوست دانم که بگذرد ز. سر جرم من که او***گر چه پریوش است ولیکن فرشته خوست
تعبیر:با هر کس طرح دوستی نریز که هر چه صدمه دیده‌ای از دوست بد بوده است. در عشق شکست خورده ای. اما همه چیز دوباره رو به راه می‌شود. عشق پاک و بی آلایشت را نصیب هر کسی نکن، زیرا آنان ظاهر خوب و باطنی تیره دارند. در زمان احتیاج هم در هر خانه‌ای را نزن که حاجت تو در زور بازویت می‌باشد.
فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ چهارشنبه ۰۵/ ۱۰/ ۱۳۹۷
امروز دقیقا همان چیز‌هایی که همیشه از آن‌ها فراری بوده اید شما را به طور وصف ناپذیری هیجان زده خواهند کرد. اگر کمی با خودتان فکر کنید شاید ببینید که این وضعیت تنها ناشی از نیازی است که به داشتن تنوع احساس می‌کنید و ریشه در خستگی شما از تکرار و روزمرگی دارد. به جای انجام کار‌های غیر منطقی و دیوانه وار سعی کنید با انجام کار‌هایی مثل یادگیری یک زبان جدید و یا ثبت نام در یک کلاس هنری یا شروع فعالیت‌های ورزشی که مدت هاست آرزویشان را دارید، اما هر بار به بهانه‌ای آن‌ها را به تعویق می‌اندازید خودتان را از این رکود نجات دهید. عوض کردن حال و هوایتان آنقدر‌ها که خودتان فکر می‌کنید سخت نخواهد بود.
درد ما را نیست درمان الغیاث***هجر ما را نیست پایان الغیاث دین و دل بردند و قصد جان کنند***الغیاث از جور خوبان الغیاث
تعبیر:از حرف سنجیده و درست ناراحت نشو. بدان که مصلحتتورا می‌خواهند هر چند که فکر کنی کسی درکت نمی‌کند. کاری را که اصرار به انجام آن داری عاقبت خوشی ندارد. در افکارت تجدید نظر کن. مشورت با اهل فن به تو کمک می‌کند، خر در کنار صبرنیاز‌های تو را نیز برطرف می‌سازد.
فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ چهارشنبه ۰۵/ ۱۰/ ۱۳۹۷
جو بسیار سنگینی بر امروز حاکم شده که باعث می‌شود احساس خفگی به شما دست بدهد. شرایطی برایتان پیش می‌آیند که شما را وادار می‌کنند احساسات خود را مدیریت کرده و رفتار منطقی تری داشته باشید. در موقعیتی که شما در حال حاضر قرار گرفته اید بهترین راه حل ممکن این است که کارهایتان را به آرامی و قدم به قدم پیش ببرید و قبل از هر گامی که برمی دارید همه چیز را به دقت مورد بررسی قرار دهید. تمام گزینه‌هایی که در اختیار دارید را به دقت بررسی کرده و آثاری که روی دیگران خواهند داشت را در نظر بگیرید. رفتار‌های خودخواهانه نه به نفع شما خواهند بود و نه دیگران!
خواب آن نرگس فتان تو بی چیزی نیست***تاب آن زلف پریشان تو بی چیزی نیست از لبت شیر روان بود که من می‌گفتم***این شکر گرد نمکدان تو بی چیزی نیست
تعبیر:ایمانت را قوی‌تر کن تا از رنج ملامت نجات یابی. گرفتاریت برطرف می‌شود. اگر در عین غمگینی خندیدی شاهکار کرده ای. کسانی که طرفداری تو را می‌کنند و از آشوب و غوغا نجاتت می‌دهند. تغییری در خود و افکارت بده. بدی‌ها را آتش بزن و بخشندگی را در خود پرورش بده.
فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ چهارشنبه ۰۵/ ۱۰/ ۱۳۹۷
امروز شما باید برای باری دیگر استحکام و ثبات زمینی که روی آن ایستاده اید را مورد بررسی قرار دهید. متاسفانه ممکن است با دیدن این که وضعیت موجود شما ثباتی را که انتظار داشته اید ندارد با ترس و وحشت مواجه شوید و نبودن حمایت عاطفی سرگشتگی و نگرانی شما را حتی بیشتر نیز خواهد کرد. به جای این که با پیش بینی کردن بدترین وضعیت‌های ممکن خودتان را وحشت زده کنید، همه جوانب را به دقت در نظر گرفته و سپس بهترین نتیجه ممکن را در ذهن خود ترسیم کنید؛ تغییر دادن نگرشتان آینده شما را نیز تغییر خواهد داد. برای به دست آوردن آرامش و غلبه به ترس‌ها و نگرانی هایتان به آغوش عزیزانتان پناه ببرید.
ساقی به نور باده برافروز جام ما***مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما ما در پیاله عکس رخ یار دیده‌ایم***ای بی‌خبر ز. لذت شرب مدام ما
تعبیر: درد دل تو و فریاد‌ها و آه‌های جگر سوزت درمان ندارد. هر چند که تقوی پیشه کرده‌ای و دل و دین را یکجا پای وصل گذاشته ای. هر چه می‌کشی از آشنایان است حاضری حتی برای رسیدن به وصال یار جانت را هم فدا کنی. با گریه و زاری نیز مشکلت حل نمی‌شود.

فال روزانه دوشنبه ۳ دی ۹۷ + فال حافظ

همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد/ برترین‌ها و آکا
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید