کد خبر : 887410

فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال حافظ / یکشنبه ۹۷/۱۱/۷

فال روزانه یکشنبه 7 بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد

فال روز تولد ( امروز یکشنبه 1397/11/7 )

دوست عزیزی که ۷ بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! از این لحظه به بعد زندگیتان تغییر خواهد کرد، به شرط آنکه خودتان بخواهید. شما نباید منتظر فرشته نجات باشید، فرشته نجات شما خودتان هستید. پس از همین امروز برای اهدافی که در سر دارید، برنامه ریزی کنید و با اعتماد به نفس کامل جلو روید. چاله‌هایی که در زندگیتان داشته اید، به زودی به کمک یکی از نزدیکان تان پر می‌شود و شما آرامش بیشتری را تجربه خواهید کرد. در ماه فروردین به یکی از اهداف بلند مدت تان خواهید رسید. در عشق نیز جسارت بیشتری به خرج دهید. اگر کسی را دوست دارید، قدم جلو بگذارید و از روز‌های خوشی که در انتظارتان است، نهایت لذت را ببرید.
فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ مخصوص متولدین فروردین این روز‌ها به دنبال بهانه‌ای برای شاد بودن هستید، اما بدانید که برای شاد بودن حتما لازم نیست اتفاق بزرگی رخ دهد، اگر با دقت بیشتری به اطرافتان نگاه کنید می‌بینید که دنیا پر از لذت است. پس به جای منتظر بودن، از تک تک لحظات خود نهایت لذت را ببرید. در رابطه عاطفی خود، دچار سردرگمی شده اید، یادتان باشد که شما لایق بهترین‌ها هستید و در برزخ بودن به صلاحتان نیست. تنها برای پر کردن خلا تنهایی تان تن به هر رابطه‌ای ندهید که بعد‌ها پشیمانی به سراغ تان خواهد آمد.
یا رب سببی ساز که یارم به سلامت***بازآید و برهاندم از بند ملامت خاک ره آن یار سفرکرده بیارید***تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت
تعبیر: از انتظار خسته شده اید. منتظر جواب ثانیه شماری می‌کنید. باز هم شانس خود را محک بزنید. برای رسیدن به جواب به کسی دروغ نگویید، چون مشت شما باز می‌شود. متوسل به حیله نشوید. صبر داشته باشید. انشاالله جواب خواهید گرفت.
فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ مخصوص متولدین اردیبهشت احساس می‌کنید که در تاریکی دست و پا می‌زنید. روز‌های شما به نور بیشتری احتیاج دارید. پرده خانه تان را کنار بزنید، دلتان را نیز باز بگذارید و با افراد بیشتری در ارتباط باشید تا روشنی به زندگی تان نفوذ کند. شاید صحبت کردن از آنچه در درون تان می‌گذرد در حال حاضر برایتان سخت باشد، اما با کمی اعتماد به نفس قادر به این کار خواهید بود. نگذارید دیگران، چون عروسکی با شما بازی کنند. آنچه مهم است خوشنودی شماست نه دیگران. پس با خودتان صادق باشید به زودی یک خبر خوبی از طریق یکی از دوستان تان به شما می‌رسد که زاویه دیدتان را به مسئله‌ای تغییر خواهد داد.

ساقی بیار باده که ماه صیام رفت***درده قدح که موسم ناموس و نام رفت

وقت عزیز رفت بیا تا قضا کنیم***عمری که بی حضور صراحی و جام رفت

تعبیر: خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ مخصوص متولدین خرداد آنقدر انرژی تان زیاد است که آرام و قرار ندارید و دوست دارید، چون پروانه‌ای مدام از این سو به آن سو بپرید. اما مراقب حریم خصوصی دیگران باشید، زیرا می‌تواند موجب سوء تفاهم شود. نسبت به افرادی که شما را زیاد نمی‌شناسند، با احتیاط بیشتری قدم بردارید. شما اخیرا از پذیرفتن مسئولیت‌های جدید فرار می‌کنید، اگر به دنبال پیشرفت هستید، این رفتار شما نتیجه‌ای ندارد. دوستی پیشنهاد کاری خوبی به شما داده است، اگر آن را قبول کنید شرایط مالی تان دگرگون خواهد شد. منتظر یک سورپرایز از طرف یکی از اعضای خانواده تان باشید.

خوشتر ز عیش و صحبت و باغ و بهار چیست***ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست

هر وقت خوش که دست دهد مغتنم شمار***کس را وقوف نیست که انجام کار چیست

فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ مخصوص متولدین تیر اگر چه احساسات تان ثبات خود را از دست داده اند و احساس می‌کنید که در تلاطم دریایی مواج هستید، اما این نوسانات را جدی نگیرید، زیرا هر چه از روزتان بیشتر بگذرد، شما نیز احساس بهتری خواهید کرد. بد نیست کمی دید خود را نسبت به مسائل تغییر دهید و کمی خوش بین‌تر باشید. به دارایی، توانایی و چیز‌هایی مثبتی که در زندگی تان دارید، احترام بگذارید و برایشان ارزش قائل شوید تا جهان نیز با شما و خواسته هایتان هماهنگ شود. اکنون زمان آن است که مقاومت بیشتر از خود نشان دهید، اگر چه این کار انرژی زیاد از شما می‌گیرد، اما نتیجه آن راضی تان خواهد کرد.

روزه یک سو شد و عید آمد و دل‌ها برخاست***می ز خمخانه به جوش آمد و می باید خواست

نوبه زهدفروشان گران جان بگذشت***وقت رندی و طرب کردن رندان پیداست

تعبیر: در کارت عجله نداشته باش و اصرار نکن. اگر می خواهی به مقصود برسی باید مشکلات زیادی را پشت سر بگذاری. این در بسته وقتی باز می شود که حقوق دیگران را رعایت کنی. غم خوردن سودی ندارد. با گذشت زمان به مراد خود خواهی رسید.

فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ مخصوص متولدین مرداد امروز بیش از همیشه مورد توجه دیگران هستید، پس بهتر است خودی نشان دهید و اطراف تان را، چون خورشیدی روشن کنید. قلب شما پر از عشق است و دوست دارید به طریقی آن‌ها را تخلیه کنید. اگر متاهل هستید، زمان آن است تا عشق تان را به همسرتان ثابت کنید و اگر هم مجرد هستید، امروز نشانه‌ای از شروع یک رابطه عاطفی را در زندگیتان مشاهده خواهید کرد. تا می‌توانید در بیان احساسات تان دست و دل باز باشید تا دیگران نیز از صداقت و عمق احساسات شما متاثر شوند. به زودی تغییری در محیط کار برایتان ایجاد می‌شود که به نفع تان خواهد بود.

المنه لله که در میکده باز است***زان رو که مرا بر در او روی نیاز است

خم‌ها همه در جوش و خروشند ز مستی***وان می که در آن جاست حقیقت نه مجاز است

تعبیر: غرور نداشته باش با اهل فن و نظر مشورت کن تا از خطاها به دور باشی. احساس خستگی می کنی و درونت غوغاست به ائمه متوسل شو تا به حقیقت برسی. تو را با دنیای فانی کاری نیست پس به باقیات برس و سینه ات را با یاد خدا پر کن تا به وصال یار برسی.

فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ مخصوص متولدین شهریور شما کاری را آغاز کرده اید، اما حواستان باشد که از مسیر خود منحرف نشوید. مسیر شما همان است که دلتان می‌گوید. پس انعطاف پذیری بیشتری به خرج دهید و با گوش دادن به ندای قلبتان راهی که در پیش گرفته اید را ادامه دهید. اگر سر سخت نباشید ممکن است طوفان شما را از مسیر اصلی منحرف کند. پس احتیاط لازم را به خرج دهید و با اعتماد به نفس کافی جلو روید. به زودی یکی از دوستان قدیمی تان را پیدا می‌کنید که می‌تواند تغییرات مثبتی در زندگی تان ایجاد کند.

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر: فریب مال و منال دنیا را نخور و در پی آرزوهای دور و دراز نباش. با قناعت و سادگی زندگی کردن بهتر از زندگی ای است که هر روزش پر از سختی و غم است. تکبر و غرور را رها کن و با ایمان باش.

فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ مخصوص متولدین مهر اتفاق بدی را پشت سر گذشته اید. شما روز‌های سختی را پشت سر گذاشتید و حال زمان آن است که کمی هم خوش گذرانی کنید. نترسید، هیچ مانعی پیش روی شما نخواهد بود. شما آنقدر توانایید که قادرید هر شرایط بدی را به زیباترین شکل تغییر دهید، اما قبل از هر کاری باید هر چه شک و تردید است را از دلتان دور بریزید. شاید دیگران به شما حسادت کنند، اما بی توجهی به این افراد بهترین کاری است که می‌توانید انجام دهید.

به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست***که مونس دم صبحم دعای دولت توست

سرشک من که ز طوفان نوح دست برد***ز لوح سینه نیارست نقش مهر تو شست

تعبیر: زمانه روی بد خود را به تو نشان می دهد. همه چیز را از تو پنهان کرده به فتنه ها توجه نداشته باش فعلا" سیر نزولی را طی می کنی و این برایت دردآور است. برای رهایی از این ورطه، دست به دعا بردار. نمازت را سر وقت بخوان. متوسل به ائمه شو تا نجات پیدا کنی.

فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ مخصوص متولدین آبان امروز سرتان شلوغ است و با افراد مختلفی در ارتباط خواهید بود، اما کمی بیشتر مراقب کلامی که به زبان می‌آورید باشید، زیرا ممکن است برایتان دردسر ساز شود. مثلا اگر از یکی از اعضای خانواده یا همکارتان درخواستی دارید آن را با احترام بیان کنید. اگر جمله شما حالتی امری داشته باشد ممکن است که آن‌ها فکر کنند شما می‌خواهید روی زندگی آن‌ها کنترل داشته باشید. فاصله خود را با دشمن هایتان حفظ کنید واز بحث با آن‌ها بپرهیزید. بی محلی بهترین رفتاری است که می‌توانید در حال حاضر از خود نشان دهید.

منم که گوشه میخانه خانقاه من است***دعای پیر مغان ورد صبحگاه من است

گرم ترانه چنگ صبوح نیست چه باک***نوای من به سحر آه عذرخواه من است

تعبیر: با یک عذرخواهی همه چیز درست می شود و انشاالله از بند غم رهایی خواهی یافت. خداوند از تو حرکت می خواهد و خود برکت عطامی فرماید. روی به آستان حق بیاور تا به مقام عالی برسی. نذری کرده ای که اگر از این ورطه ی غم نجات پیدا کنی تا دم مرگ از راه راست برنمی گردی.

فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ مخصوص متولدین آذر امروز در بیان احساسات تان سخت نگیرید. قلب تان را باز بگذارید و به او آزادی بیان دهید. اگر چه آزادی و رهایی خوب است، اما حواستان باشد که این وضعیت شریک زندگی تان را نرنجاند و موجب سوء تفاهم بین تان نشود. ممکن است که او تصور کند شما به او اهمیت نمی‌دهید، پس قبل از هر دلخوری شرایط را با جزییات برایش توضیح دهید. امروز زمان خوبی است تا سرتان را بالا بگیرید و با اعتماد به نفس بالا راه دهید. مسافرتی در پیش دارید که اتفاقات خوبی در آنجا برایتان رخ خواهد داد، پس از کنسل کردن آن در هر شرایطی بپرهیزید.

خوشتر ز عیش و صحبت و باغ و بهار چیست***ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست

هر وقت خوش که دست دهد مغتنم شمار***کس را وقوف نیست که انجام کار چیست

تعبیر: به عهدی که بسته ای وفا کن تا روزگارت مثل عید همیشه خوش و بهاری باشد. غم از دلت بیرون می رود و جای آن را شادی می گیرد. همت داشته باش. طالع تو بسیار روشن است. شکر خدا را بجا بیاور زیرا خزان به زندگی تو راه ندارد. و از این فرصتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را ببر.

فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ مخصوص متولدین دی امروز حوصله کافی ندارید، به همین دلیل احتمال این که بی دلیل سر موضوعی بی اهمیت با فردی دعوا کنید، زیاد است. برای جلوگیری از این کار از همین حالا سعی کنید تمرکزتان را روی چیز‌های مهم تری بگذارید. به خودتان نیز بها دهید و به دنبال علاقمندی هایتان باشید. شما مجبور نیستید خواسته‌های دیگران را تامین کنید در حالی که خودتان را نادیده بگیرید. با تغییر سبک زندگی تان، خواهید دید که شرایط چگونه به نفع شما تغییر خواهد کرد. به زودی یکی از دوستان قدیمی تا را بار دیگر پیدا خواهید کرد و روز‌های خوشی را با او خواهید گذراند.
‌می‌دمد صبح و کله بست سحا***الصبوح الصبوح یا اصحاب ‌ می‌چکد ژاله بر رخ لاله***المدام المدام یا احباب
تعبیر: اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کار‌های گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه‌های زیادی به دست آورده‌ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت‌های قدیمی را فراموش کن. با ابطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.
فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ مخصوص متولدین بهمن در شرایطی هستید که دیگران به شما حسادت می‌کنند، اما حواس تان باشد که دچار غرور نشوید. اگر چه موفقیت شما تا حدودی وابسته به دیگران است، اما آن که نقش اساسی را در این روند دارد، در نهایت خود شما هستید. پس به تلاش هایتان برای رسیدن به اهدافی که در سر دارید، ادامه دهید. در مورد کاری نگران هستید، اما این نگرانی شما بی مورد است، زیرا به سادگی حل خواهد شد فقط باید به آن زمان دهید. سرنوشت کارش را خوب بلد است.

درد ما را نیست درمان الغیاث***هجر ما را نیست پایان الغیاث

دین و دل بردند و قصد جان کنند***الغیاث از جور خوبان الغیاث

تعبیر: اینقدر ظاهربین نباش. ظواهر تو را فریب داده اند و بابت این مسئله از تو سوئ استفاده می کنند. فکر می کنی اگر جواب رد بشنوی میمیری و شفای دردت را فقط رسیدن به یار میدانی. هر چند که او کوچکترین توجهی به تو ندارد. خودت را خسته نکن.

فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ مخصوص متولدین اسفند برای این که دیگران شما را بشناسند باید حرف‌های دلتان را به زبان بیاورید، پس سکوت در این شرایط برایتان کارساز نیست. اینگونه خواهید دید که چقدر همه چیز آسان‌تر پیش خواهد رفت. شما تا به حال بازی دست دیگران بوده اید، اما زمان خوبی است تا کنترل زندگی و امور خود را به دست بگیرید. قلب حساس شما به مراقبت بیشتری احتیاج دارد، آن را نادیده نگیرید. اگر مجرد هستید، به زودی یکی از دوستان قدیمی تان به سمت تان خواهد آمد. اگر چه انتظارش را نداشته اید، اما بد نیست که در مورد او تجدید نظر کنید.

صبا اگر گذری افتدت به کشور دوست***بیار نفحه‌ای از گیسوی معنبر دوست

به جان او که به شکرانه جان برافشانم***اگر به سوی من آری پیامی از بر دوست

تعبیر: رشته ی کار از دستتان رها شده، برای رسیدن به هدف خواب و رویا را کنار بگذار و تقوی پیشه کن. عجله و شتاب نداشته باش، صبور باش، روزگار وصل نزدیک است. دوست را از دشمن تشخیص بده، گذشته ها را فراموش کن و به روشنایی ها بیندیش.

فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
*همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید