کد خبر : 889440

فال روزانه یکشنبه 21 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد

فال روزانه یکشنبه 21بهمن 97 + فال حافظ و فال تولد

فال روز تولد ( امروز یکشنبه 1397/11/21)

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی قوی، با اراده، جسور، پرشور و با انرژی، باهوش، جاه طلب و با انگیزه هستید. شما از افرادی که دروغ بگویند یا احساسات واقعی خود را پنهان کنند بیزار هستید و برای حقیقت و نظافت اهمیت ویژه ای قائل هستید. شما باید سعی کنید دست از سلطه جویی برداشته و لجبازی را کنار بگذارید. امسال از لحاظ سلامتی برای شما سال بدی نخواهد بود، اما نمی شود گفت که در تمام سال با هیچ مشکلی مواجه نخواهید شد، زیرا دفعات درگیر شدن شما با بیماری های جزئی مثل سرماخوردگی بیشتر از سال گذشته خواهد بود. اگر می خواهید سالم و سلامت باشید باید در برنامه ی غذایی خود تجدید نظر کنید، مصرف دخانیات را ترک کرده و در هنگام بیماری به پزشک مراجعه نمایید. امسال اط لحاظ مالی برای شما با سود و ضررهای پیش بینی نشده همراه خواهد بود. با این حال توانایی و امکانات لازم برای پیدا کردن منابع مناسب برای کسب درآمد بیشتر را در اختیار خواهید داشت. وضعیت اقتصادی شما برای مدتی طولانی در مسیر پیشرفت قرار خواهد گرفت و اگر در زمینه ی تجارت فعال هستید می توانید کسب و کار خود را گسترش داده و سود زیادی را به دست بیاورید. سرمایه گذاری در زمینه ی املاک و مستغلات امسال برای شما بسیار سودآور خواهد بود. زندگی حرفه ای شما امسال با چالش های زیادی همراه خواهد بود و تغییرات بسیاری را تجربه خواهید کرد و شاید حتی به فکر تغییر شغل و حرفه ی خود بیفتید. اگر هنوز مجرد هستید به شما توصیه می شود که امسال هم وضعیت فعلی خود را حفظ کنید! مرداد، شهریور، آبان و دی بهترین ماه های سال خواهند بود.

فال روزانه یکشنبه 21 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد

فال روزانه یکشنبه 97/11/21 مخصوص متولدین فروردین رفتاری که شما امروز در برابر کسب درآمد پیش گرفته اید بسیار بهتر از رفتارتان در روز‌های اخیراست. حتی احساس می‌کنید مثل اینکه دارید به همه اهدافی که مدنظرتان بود می‌رسید. با این وجود ممکن است درباره ارزش بخش‌های مطلوب زندگی تان بد قضاوت کنید یا اینکه تخمین بزنید چقدر طول می‌کشد تا پروژه‌ای به انتها برسد. اگر شما تعهدی دارید یا خریدی کرده اید مطمئن باشید این دقیقا همان چیزی است که همیشه آرزویش را داشتید.
یا رب سببی ساز که یارم به سلامت***بازآید و برهاندم از بند ملامت خاک ره آن یار سفرکرده بیارید***تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت
تعبیر:چرا ناامید شده‌ای هزاران راه چاره وجود دارد. برای رسیدن به آرزویت تلاش کن. مبنای عشق را هوس نگذار چه بسا که شیطان راهبر تو باشد. اگر برای رسیدن به معشوق عاشق نباشی و با جمال ظاهر وصال طلبی جز دردسر عایدت نخواهد شد.
فال روزانه یکشنبه 21 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
فال روزانه یکشنبه 97/11/21 مخصوص متولدین اردیبهشت در شرایط احساسی اخیر یاد آوری خاطرات دوران بچگی می‌تواند بر پیچیدگی اوضاع بیفزاید. اتفاقاتی که رخ داده شما را آشفته کرده است و دیگر نمی‌توانید به راحتی به حس‌های خود اطمینان کنید. از طرف دیگر اگر شما بتوانید آروز‌ها و نیاز‌های خود را کنترل کنید، قادر خواهید بود به دوران گذشته برگردید و در موقعیتی مناسب ترس‌ها و خیالات خود را با کسی که دوستش دارید در میان بگذارید.
ساقی بیار باده که ماه صیام رفت***درده قدح که موسم ناموس و نام رفت وقت عزیز رفت بیا تا قضا کنیم***عمری که بی حضور صراحی و جام رفت
تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده‌ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می‌باشد. رنج‌هایی که متحمل می‌شوی بی جواب نمی‌ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.
فال روزانه یکشنبه 21 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
فال روزانه یکشنبه 97/11/21 مخصوص متولدین خرداد الان زمان این است که با همکاران‌تان تصمیم بگیرید که توان تان را با هم روی یک کار واحد بگذارید تا بهتر به نتیجه دلخواه برسید، این کار گروهی بهتر و سودمندتر از این است که هر کس بخواهد کار خودش را بکند و کاری به دیگران نداشته باشد. شما خیلی راحت می‌توانید با دیگران روابط خصمانه‌ای داشته باشید، اما این روابط برای هیچ کدامتان سودی ندارد. توجه کنید که در کار، دیگران چه پیشنهاداتی می‌دهند و این را هم مدنظرتان قرار دهید که نیاز‌های شما چیست. سپس می‌توانید تصمیم بگیرید که از کجا شروع کنید.
در این زمانه رفیقی که خالی از خلل است***صراحی می‌ناب و سفینه غزل است جریده رو که گذرگاه عافیت تنگ است***پیاله گیر که عمر عزیز بی‌بدل است
تعبیر: اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کار‌های گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه‌های زیادی به دست آورده‌ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت‌های قدیمی را فراموش کن. با ابطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.
فال روزانه یکشنبه 21 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
فال روزانه یکشنبه 97/11/21 مخصوص متولدین تیر شما امروز هر کاری انجام می‌دهید که در حین کار کردن لذت ببرید. خوشبختانه یک نفر هم بهتان کمک می‌کند، او به اندازه کافی تلاش می‌کند بهتان خوش بگذرد، اما نمی‌تواند همه چیز را راست و ریس کند. در حین شاد بودن به قوانین هم عمل کنید، زیرا اگر وسوسه شوید کاری انجام دهید که برخلاف وظیفه شناسی تان باشد، رئیستان فوری شما را مجازات می‌کند.
یا رب سببی ساز که یارم به سلامت***بازآید و برهاندم از بند ملامت خاک ره آن یار سفرکرده بیارید***تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت
تعبیر:چرا فکر می‌کنی کسی اندوه تو را نمی‌داند. خیال نکن که کسی ناله‌ها و آه‌های تو را درک نمی‌کند. از یاد خدا غافل نشو که تمام احوالات تو واقف است. گوهری را که تو در پی اش هستی حتی در عمق‌ترین دریا‌ها که باشد به تو می‌دهد. از تو حرکت از خدا برکت.
فال روزانه یکشنبه 21 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
فال روزانه یکشنبه 97/11/21 مخصوص متولدین مرداد امرور عطارد یعنی سیاره بخت شما تحت تاثیر سیاره ژوپیتر قرار می‌گیرد و هر فکر خیلی کوچک و بی اهمیت را تبدیل به رساله‌ای کاملا فلسفی می‌کند! شما حالا می‌توانید هر چیزی را با استدلال‌های عقلی توجیه کنید و این موضوع شما را تبدیل به مذاکره کننده‌ای موثر میی کند. اما متاسفانه دیدن جنبه منفی یک موضوع برای شما خیلی سخت است و شاید خیلی دیر شود. اگر در وهله اول دیدید که یک فکر و ایده زیاد خوب نیست پس بر خوب بودن آن اصرار نکنید. اگر این کار را انجام دهید انرژی و وقت باارزشتان را تلف کرده اید.
شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی‌ای صوفیان باده پرست اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست
تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می‌شود پشتپا به آنه نزنو کار‌ها را خراب نن، زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می‌فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه، چون تیشه به ریشه ات می‌زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است، ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می‌شود.
فال روزانه یکشنبه 21 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
فال روزانه یکشنبه 97/11/21 مخصوص متولدین شهریور ممکن است این روز‌ها از اینکه نگران و مضطرب باشید از اینکه نمی‌دانید بالاخره از دل تان پیروی کنید یا عقل تان؛ حقایق یک طرف جمع شده‌اند، اما دل شما چیز دیگری می‌گوید. اطلاعاتی که امروز دریافت می‌کنید محکم و مورد اعتماد نیستند. ممکن است آنچه که فکر می‌کنید امروز درست است، فردا اشتباه از آب دربیاید. ممکن است حتی در تضاد با عقایدتان باشد، اما شما به احساس‌تان اعتماد کنید. مطمئن باشید که غریزه شما هیچ وقت گمراه تان نمی‌کند.
اگر چه عرض هنر پیش یار بی‌ادبیست***زبان خموش ولیکن دهان پر از عربیست پری نهفته رخ و دیو در کرشمه حسن***بسوخت دیده ز. حیرت که این چه بوالعجبیست
تعبیر: آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده‌ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی‌ها را به جان خریده ای. دل. دیده ات را با گریه به تاراج داده دیگر اشکی باقی نمانده است. هر چه مقدر و قسمت باشد همان می‌شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده، چون خداوند ارحم و الراحمین است.
فال روزانه یکشنبه 21 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
فال روزانه یکشنبه 97/11/21 مخصوص متولدین مهر اگر شما تازگی‌ها با کسی دوست شده اید، ممکن است امروز کمی با هم اختلاف پیدا کنید. مشکلاتی که برایتان به وجود آمده در حدی است که شما آرزو می‌کردید کاش جور دیگری رفتار کرده بودید و حالا نمی‌توانید درست تصمیم بگیرید که آیا به رابطه خود ادامه بدهید یا نه. البته در هر حال حاضر بهتر است به جای صحبت کردن در مورد این موضوع تصمیمی عاقلانه بگیرید.
خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است***چون کوی دوست هست به صحرا چه حاجت است جانا به حاجتی که تو را هست با خدا***کآخر دمی بپرس که ما را چه حاجت است
تعبیر: اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کار‌های گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه‌های زیادی به دست آورده‌ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت‌های قدیمی را فراموش کن. با ابطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.
فال روزانه یکشنبه 21 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
فال روزانه یکشنبه 97/11/21 مخصوص متولدین آبان امروز شما فکر می‌کنید که هیچ کار اشتباهی انجام نمی‌دهید، اما همین اعتماد بیش از اندازه شما خود دلیلی در رد این موضوع است؟! اصلاً نیازی نیست روی نقاط ضعف خود سرپوش بگذارید؛ داشتن اجرا و عملکردی خیره کننده خیلی عالی است، اما فکر نکنید که یک اجرای عالی می‌تواند جانشین واقعیت محض بشود. شما آنقدر عاقل هستید که کارآیی خود را بالا ببرید، اما با پنهان کردن حقیقت از نشان دادن آن فرار نخواهید کرد.
به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست***که مونس دم صبحم دعای دولت توست سرشک من که ز. طوفان نوح دست برد***ز لوح سینه نیارست نقش مهر تو شست
تعبیر:از روزگار انتظار بی اندازه داری و مرتب گله می‌کنی. زیاد شکایت نکن. حوادثی برایت اتفاق می‌افتد تا امتحان شوی. غم دنیا را نخور این‌ها همه خواست خداوند است پس از روز‌های خوش زندگیت نهایت استفاده را بکن و از آنلذت ببر و قدر نعمت‌های خدا را بدان.
فال روزانه یکشنبه 21 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
فال روزانه یکشنبه 97/11/21 مخصوص متولدین آذر اتصال جسورانه مریخ - خورشید در نشان شما دیده می‌شود که بیانگر این است که امروز سیستم بدن شما به وسیله انرژی زیادی که دارید ممکن است بهم بریزد،، اما این فرصتی است که بتوانید آن را سازمان دهید. شما به راحتی می‌توانید با افکار بزرگ و عالی خود هر کسی را تحت تاثیر قرار دهید، اما ممکن است به خاطر اینکه نمی‌توانید یک رابطه عمیق عاطفی ایجاد کنید کمی گیج و پریشان شوید. آرام باشید و از اهداف تان کمی فاصله بگیرید تا اینکه مطمئن شوید دیگران از ماجراجویی‌های اخیر شما حمایت می‌کنند.‌
ای هدهد صبا به سبا می‌فرستمت***بنگر که از کجا به کجا می‌فرستمت
حیف است طایری چو تو در خاکدان غم***زین جا به آشیان وفا می‌فرستمت
تعبیر:راهی را که می‌روید درست است از تدبیر و اندیشه‌ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می‌شوید. به زودی در جمعی حاضر می‌شوید که تقدیر و اینده‌ی شما در آنجا رقم زده می‌شود و به نشانه‌هایی دست پیدا می‌کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.
فال روزانه یکشنبه 21 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
فال روزانه یکشنبه 97/11/21 مخصوص متولدین دی شما باید از چند نفر معذرت خواهی کنید! و یا حداقل باید قول‌هایی که بهشان عمل نکرده‌اید را اجرا کنید. حتی اگر قبلاً قصد و نیت خوبی داشتید، ولی به خاطر مشکلات عدیده از مسیر اصلی خود خارج شده‌اید. ولی بالاخره این ایام نیز می‌گذرد. تا می‌توانید وقت گذاشته و موقعیت خود را در دوستی‌های جدیدتان مشخص کنید و برای بهتر کردنشان برنامه ریزی کنید.
یا رب این شمع دل افروز ز. کاشانه کیست***جان ما سوخت بپرسید که جانانه کیست حالیا خانه برانداز دل و دین من است***تا در آغوش که می‌خسبد و همخانه کیست
تعبیر:صلاح در این است که فعلا" به عهدی که بسته‌ای عمل کنی. درست است که پشیمان شده ای، اما خود را به دست سرنوشت سپرده ای. رحمت خداوند شامل حالت می‌شود و اقبال بلند و ثروت زیادی به تو می‌بخشد. اما مواظب باش با وزیدن باد غفلت زود همه چیز را از دست ندهی.
فال روزانه یکشنبه 21 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
فال روزانه یکشنبه 97/11/21 مخصوص متولدین بهمن شما امروز احساس می‌کنید که مطلبی را از دیگران پنهان کرده‌اید، اما حتی قبل از اینکه خودتان متوجه بشوید آن موضوع آشکار خواهد شد و دیگران متوجه آن می‌شوند. البته این اتفاق خوبی است، برای اینکه راز‌هایی که شما از گفتنشان خودداری می‌کنید مانع برقراری ارتباط با افراد خاص می‌شوند. اگر شما عمداً سعی در گمراه کردن کسی داشته باشید، حتی اگر یک غفلت آگاهانه باشد-- لحظه‌های فراموش نشدنی و خاطره انگیز خیلی زود از بین می‌روند.
ساقی بیا که یار ز. رخ پرده برگرفت***کار چراغ خلوتیان باز درگرفت آن شمع سرگرفته دگر چهره برفروخت***وین پیر سالخورده جوانی ز. سر گرفت
تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می‌شود پشتپا به آنه نزنو کار‌ها را خراب نن، زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می‌فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه، چون تیشه به ریشه ات می‌زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است، ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می‌شود.
فال روزانه یکشنبه 21 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
فال روزانه یکشنبه 97/11/21 مخصوص متولدین اسفند امروز عطارد وارد نشان شما می‌شود؛ و شما را به راهی رهنمون می‌کند که به سمت روشن فکری و مثبت اندیشی بروید. اما این تغییرات فقط درباره موضوعات روحی و روانی نیست بلکه آن‌ها درباره ایجاد یک زندگی روشن و عالی است که به شما معنی ببخشد. برای شما فقط رویارویی با حقیقت کافی نیست شما همچنین می‌خواهید که بدانید چرا این افکار شما را به یک مسیر تازه هدایت می‌کنند.
خیال روی تو در هر طریق همره ماست***نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست به رغم مدعیانی که منع عشق کنند***جمال چهره تو حجت موجه ماست
تعبیر:کسی می‌خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین‌تر شود.
فال روزانه یکشنبه 21 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
*همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید