شمانیوز

فال روزانه سه شنبه 7 خرداد 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/3/7

فال روزانه سه شنبه 7 خرداد 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/3/7

فال روز تولد ( امروز سه شنبه 1398/3/7)

دوست عزیزی که 7 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!
شما شخصی جنگجو، جسور، بلندپرواز، اجتماعی، سخاوتمند و با صداقت هستید، اما از آنجایی که فرصت های فراوانی که در اختیارتان قرار می گیرند را به راحتی از دست می دهید از دیگران عقب می مانید. امسال از لحاظ سلامتی شما دوره ی فوق العاده ای را در پیش خواهید داشت و بزرگ ترین مشکلاتی که سر راهتان قرار می گیرند سرماخوردگی های جزئی خواهند بود. از لحاظ مالی در مقایسه با پارسال وضعیت بهتری خواهید داشت و از سرمایه گذاری های گذشته ی خود سود زیادی به دست خواهید آورد. اگر قصد فعالیت در زمینه های جدید را دارید شراکت با یک شخص مورد اعتماد برایتان بسیار خوب خواهد بود. سعی کنید با شرکت های خارجی وارد معامله شوید تا سود فوق العاده ای به دست بیاورید. امسال خودتان را در محل کارتان به عنوان عضوی قدرتمند و مؤثر ثابت خواهید کرد و پروژه های زیادی را با موفقیت به انجام خواهید رساند. در نتیجه ی این موفقیت ها مقامات مافوقتان شما را در موقعیت ها و رده های بالاتری قرار خواهند داد. اگر مواظب نباشید فشار کاری زیادی که در طول سال تجربه خواهید کرد باعث خواهد شد که بین شما و شخصی که دوست دارید فاصله ایجاد شود. مرداد، مهر، دی و بهمن بهترین ماه های سال خواهند بود.
فال روزانه جمعه 3 خرداد 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/3/2
فال روزانه سه شنبه 98/3/7 مخصوص متولدین فروردین
امروز هر چقدر بیشتر برای به دست آوردن توجه و محبت دیگران تلاش کنید، آنها بیشتر نمایش ها و ایده های فوق العاده ای که دارید را نادیده خواهند گرفت و نسبت به شما بی تفاوت خواهند بود. کمی بیشتر منطق خود را به کار بگیرید.فقط وقتی خودتان را از دیگران برتر ندانید و از بالا به آنها نگاه نکنید خواهید توانست رهبری آنها را به عهده گرفته و احترام آنها را با درک کردن و توجه به احساساتشان به دست بیاورید. شما قلبی بزرگ و احساساتی فوق العاده برای هدیه کردن به دیگران دارید. آیا حرف مهمی در ذهنتان است که باید با عشقتان در میان بگذارید؟ امروز بهترین فرصت برای این کار می تواند باشد. فال روزانه چهار شنبه 7 فروردین 98 + فال حافظ و فال تولد 98/1/7
فال روزانه سه شنبه 98/3/7 مخصوص متولدین اردیبهشت
مواظب اطرافیانتان و به ویژه آنهایی که برایتان عزیز هستند باشید. مهربانی و حس همدردی که با دیگران دارید باعث خواهند شد خدمت رسانی به دیگران بخش مهمی از امروز شما را تشکیل دهد. از این فرصت استفاده کرده و خودتان را با استفاده از توجه و مهربانی خود به شخصی که برایتان از ارزش و اهمیت ویژه ای برخوردار است نزدیک کنید. امروز شما بالاخره پاداش زحماتی که در ماه گذشته در جنبه های مختلف زندگی خود کشیده بودید را دریافت خواهید کرد. با این همه یک نکته را نباید فراموش کنید. این شور و انگیزه و اراده بی نظیری که در وجود خود احساس می کنید به یک منبع پایان ناپذیر متصل نیست و شما باید از آن به درستی استفاده کنید.
فال روزانه چهار شنبه 7 فروردین 98 + فال حافظ و فال تولد 98/1/7
فال روزانه سه شنبه 98/3/7 مخصوص متولدین خرداد مواظب باشید بین آنچه به شما تعلق دارد و آنچه به شما متعلق نیست تمایز قائل شوید و دیگران را به دزدیدن آنچه مال شما نیست متهم نکنید. در حال حاضر شما بسیار احساساتی هستید، اما این حساسیت فوق العاده به شما اجازه نمی دهد بین چیزهای مختلف تعادل برقرار کنید. امروز شما از احساسات خود تا حدودی فاصله گرفته اید و انگار دارید کنترل احساسات خود را باری دیگر در دست می گیرید. این رجوع شما به عقل و منطقتان می تواند در برخی زمینه ها به شما کمک های قابل توجهی بکند، اما باید مواظب باشید که دچار بدبینی و منطق گرایی افراطی نشوید. باید خیلی زود خودتان را از آنچه دست و پایتان را می گیرد رها کنید.
فال روزانه چهار شنبه 7 فروردین 98 + فال حافظ و فال تولد 98/1/7
فال روزانه سه شنبه 98/3/7 مخصوص متولدین تیر امروز شما ذهنی باز دارید و احساساتتان نیز تفکراتتان را مورد حمایت خود قرار می دهند. حس ششم شما هم امروز خیلی خوب کار می کند و باید به چیزهایی که به ذهنتان می رسند اعتماد کنید. جنبه ی زنانه و مردانه ی وجودتان دارند در هماهنگی تمام با هم کار می کنند، تنها چیزی که باید مورد توجهتان باشد این است که مشکلات دیگران را با مشکلات خودتان قاطی نکنید و فراموش نکنید که رابطه باید دو جانبه و به صورت بده و بستان باشد، نه این که فقط شما وقت و انرژی خود را وقف دیگران کنید. بد نیست که امروز بعدازظهر در مورد قوانین رابطه خود با همسرتان صحبت کنید و حدود را مشخص کنید.
فال روزانه چهار شنبه 7 فروردین 98 + فال حافظ و فال تولد 98/1/7
فال روزانه سه شنبه 98/3/7 مخصوص متولدین مرداد

شاید امروز مجبور باشید تمام کارها و برنامه هایتان را متوقف کرده و باری دیگر نقشه ها و برنامه هایتان را به طور جدی از نظر بگذرانید. شاید این ایده ها و نقشه ها را به صورت کاملا اتفاقی و بدون فکر کردن به عواقب احتمالی که خواهند داشت انتخاب کرده باشید. مواظب باشید دیگران را بدون فکر کردن درگیر این اشتباهات خود نکنید. شما از آن دسته آدم هایی هستید که از کمک کردن به دیگران لذت می برید، اما متاسفانه در رابطه عاطفیتان گاهی این تمایل به کمک کردن به طرف مقابلتان باعث می شود برای او نقش یک والد را پیدا کنید و این دقیقا چیزی است که تقریبا هیچکس از آن خوششان نمی آید.

فال روزانه چهار شنبه 7 فروردین 98 + فال حافظ و فال تولد 98/1/7
فال روزانه سه شنبه 98/3/7 مخصوص متولدین شهریور امروز اوضاع به آن سادگی که در نگاه اول به نظر می رسد نخواهد بود، پس هیچ کار و پروژه ای را تا زمانی که از همه چیز در رابطه با آن آگاهی کامل پیدا نکرده اید آغاز نکنید. در غیر این صورت خودتان را در میانه ی موقعیتی بحرانی خواهید دید که هیچ راه فراری از آن ندارید. اگر به یک باره تمام انگیزه ی خود را از دست داده و هیچ میلی به انجام کارهایتان احساس نکردید تعجب نکنید. شاید طغیان و سرکشی جالب به نظر بیابد، اما تنها در صورتی فایده دارد که دلیلی در کار باشد. به خاطر داشته باشید که برای رسیدن به هدفتان باید کنترل احساسات خود را به دست داشته باشید و مثل یک انسان بالغ برخورد کنید.
فال روزانه چهار شنبه 7 فروردین 98 + فال حافظ و فال تولد 98/1/7
فال روزانه سه شنبه 98/3/7 مخصوص متولدین مهر سعی نکنید ایده ها و نظرات خود را به زور به دیگران تحمیل کنید. اگر موضوعی هست که به رسیدگی فوری شما نیاز دارد این که بیطرفانه و بدون تعصب و از روی ثبات فکری رفتار کنید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به جای این که تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا به حرف ها و کارهای دیگران واکنش نشان دهید به این فکر باشید که خودتان وارد عمل شده و قدم اول را بردارید. اگر فکر می کنید که در مورد چیزی حق با شماست نظرتان را برای خودتان نگه دارید. لزومی ندارد به زور دیگران را قانع کنید که در اشتباه هستند. امروز روز رویارویی با تردیدهایتان است و زمان آن رسیده است که با آن سوال های دشواری که باید در مورد آنها به خودتان پاسخگو باشید روبرو شوید.
فال روزانه چهار شنبه 7 فروردین 98 + فال حافظ و فال تولد 98/1/7 فال روزانه سه شنبه 98/3/7 مخصوص متولدین آبان حس ششم شما بسیار قوی شده است و بدون آن که مجبور باشید وقتی را صرف فکر کردن کنید جواب هر سؤال و راه حل هر مشکلی به شما الهام خواهد شد. اگر موقعیت اسرار آمیزی پیش رویتان قرار گرفته باشد اکنون زمان بسیار خوبی برای حل کردن این موقعیت پیچیده است. مهربانی و حساسیت ذاتی شما هر در بسته ای را به رویتان باز خواهد نمود، پس لبخند زدن را فراموش نکنید. خواسته های شما و شریک کاری و یا عاطفیتان امروز در تطابق با یکدیگر نیستند و ممکن است شما را به این فکر بیندازند که شاید وقت آن رسیده است که به این شراکت پایان ببخشید. در واقع این رابطه با هیچ مشکل پیچیده ای مواجه نیست و چنین دوره هایی در هر رابطه ای ممکن است پیش بیایند.
فال روزانه چهار شنبه 7 فروردین 98 + فال حافظ و فال تولد 98/1/7 فال روزانه سه شنبه 98/3/7 مخصوص متولدین آذر هر بحثی که امروز شروع کنید به احتمال زیاد تبدیل به یک نبرد عاطفی بیرحمانه خواهد شد، پس حواستان را خوب جمع کنید. سعی کنید تا جای ممکن پا روی دم دیگران نگذارید و مواظب باشید دست روی دارایی هیچ شخص دیگری نگذارید چون با حساسیت آنها و واکنش هایی شدید از جانب آنها برای دفاع از اموال و دارایی هایشان مواجه خواهید شد. تا جای ممکن از بحث و درگیری خودداری کرده و سعی کنید مشکلات را به صورت مدنی و بدون آسیب رساندن به دیگران حل کنید. شما از قرار گرفتن در موقعیت هایی که به شما حس زنده بودن می دهند لذت می برید. امروز از آن روزهایی است که رابطه عاطفیتان دقیقا چنین احساس هیجان انگیزی را در وجود شما زنده می کند.
فال روزانه چهار شنبه 7 فروردین 98 + فال حافظ و فال تولد 98/1/7
فال روزانه سه شنبه 98/3/7 مخصوص متولدین دی امروز دیگران دارند آنچه در ذهنتان می گذرد را به چالش می کشند، پس تعجب نکنید اگر از راست و چپ ایده ها و افکارتان را زیر سؤال می برند. شما اما خیلی حساس تر از همیشه هستید و هر بحث ناراحت کننده ای به شدت شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد. از طرف دیگر، می توانید این حساسیت امروزتان را به کار بگیرید تا به وضعیتی که به توجه شما نیاز دارد رسیدگی کنید. امروز شریک عاطفیتان یک جورهایی روی اعصابتان است! شما حال و حوصله گوش دادن به حرف های او و تقریبا هیچ کس دیگری را ندارید و ترجیح می دهید در سکوت در کنارتان باشد، اما مثل این که او حتی یک دقیقه هم خیال ندارد ساکت شود
فال روزانه چهار شنبه 7 فروردین 98 + فال حافظ و فال تولد 98/1/7
فال روزانه سه شنبه 98/3/7 مخصوص متولدین بهمن امروز بهترین روشی که می توانید در پیش بگیرید این است که بیشتر از مغزتان به صدای قلبتان گوش کنید. کارها و انتخاب هایتان را بر اساس آنچه احساستان به شما می گوید و دانش درونیتان قرار دهید. واقعیت ها ممکن است شما را فریب دهند، چون شما آنقدر به روش منطقی و همیشگی خود برای رویارویی با مشکلات عادت کرده اید که نمی توانید راه های دیگر را به راحتی ببینید. اگر کسی به شما اعتماد کرده و راز مهمی را با شما در میان بگذارد، آیا شما هم باید به او اطمینان کنید و رازهایتان را با او در میان بگذارید؟ امروز به احتمال زیاد جواب این سوالی که ذهنتان را به خود درگیر کرده است خواهید یافت.
فال روزانه چهار شنبه 7 فروردین 98 + فال حافظ و فال تولد 98/1/7
فال روزانه سه شنبه 98/3/7 مخصوص متولدین اسفند امروز همه چیز برای شما دارد به خوبی پیش می رود و لزومی ندارد که خودتان را برای هیچ چیزی نگران کنید. امروز منطق و آگاهی شما در سطح بالاتری قرار گرفته و وقتی به این وضعیت فکر می کنید به این نتیجه خواهید رسید که شاید زندگی با بزرگتر شدن ما آسانتر نشود، اما ما یاد می گیریم به واسطه ی تجربه هایی که کسب می کنیم راحت تر از قبل به مشکلات غلبه کنیم و راه مبارزه با آنها را می آموزیم. در حال حاضر وضعیت روانی و جسمانی شما در ارتباط مستقیم با یکدیگر هستند. سعی کنید از لحاظ روانی کمتر به خودتان سخت بگیرید تا وضعیت جسمانیتان هم خیلی زودتر از آنچه فکرش را بکنید بهتر شود.
فال روزانه چهار شنبه 7 فروردین 98 + فال حافظ و فال تولد 98/1/7
*همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید