شمانیوز

فال روزانه چهارشنبه 5 تیر 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/4/5

 

دوست عزیزی که 5 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال توپی از آتش به سمت زندگی تان روان می شود و زندگی شما را گرم تر از قبل خواهد کرد. این آرامش نه تنها موقتی نیست بلکه تا آخر عمرتان با شما همراه خواهد بود. در ماه آبان ایده هایی به سرتان می زند که اگر عملی شان کنید، شرایط مالی تان از این رو به آن رو می شود. شاید بد نباشد که طرز فکرتان را کمی تغییر دهید، به عنوان مثال به جای این که ببینید چه چیزهایی سر راهتان قرار می گیرد، به این فکر کنید که چه چیزهایی برای زندگی تان مفید است، سپس مسیرتان را در بر اساس آن مشخص کنید. بهمن ماهی ست که یکی از آرزوهای بزرگ تان به حقیقت می پیوندد و زندگی شما وارد هیجان جدیدی قرار می گیرد. در سال پیش رو، شاد باشید و این شادی را با اطرافیان تان نیز تقسیم کنید.

 

فال روزانه چهارشنبه 98/4/5 مخصوص متولدین فروردین

امروز در زمینه شغلی به موفقیت های بیشتری می رسید، به طوری که جای پایتان محکم تر از قبل می شود و با اعتماد به نفس بیشتری می توانید پیش روید. اگر چه انگیزه شما برای قدم برداشتن بیشتر شده اما از آن طرف مسئولیت های بیشتری نیز به گردن تان است که باید مراقبشان باشید. این روزها از دوستان تان غافل شده اید، بد نیست که در انتهای روز 2، 3 ساعتی را به آنها اختصاص دهید و کمی از محیط کاری فاصله بگیرید.

 

فال روزانه چهارشنبه 98/4/5 مخصوص متولدین اردیبهشت

موفقیت از همه طرف به سمت شما روان است و انرژی و انگیزه تان را زیاد کرده است به طوری که حتی موانع کوچک را هم نخواهید دید. اما یادتان باشد که بیش از توان تان از خودتان کار نکشید. زیرا این کار تنها استرس شما را زیاد می کند. امروز را دوست دارید با شریک زندگی تان بگذرانید. کارهای ساده ای مانند فیلم دیدن و پاپ کورن خوردن با قدم زدن در یک محیط زیبا، می تواند روز شما را به بهترین شکل ممکن بسازد.

 فال روزانه چهارشنبه 98/4/5 مخصوص متولدین خرداد

امروز خبرهای خوبی از نظر مالی خواهید شنید. چیزی که مدت ها منتظرش بودید به زودی به دست تان می رسد و بسیاری از نگرانی های شما را از بین می برد. حتی دوست دارید که این شادی را جشن بگیرید. اگر چه شرایط کنونی میان شما و عشق زندگی تان فاصله انداخته اما هر دوی تان خوب می دانید که این فاصله ذره ای از عشق تان نخواهد کاست. هر اتفاقی که بیفتد، هم شما و هم طرف مقابل تان به تعهدی که داده اید، پایبندید. بنابراین انرژی تان را روی کارتان بگذارید تا هر چه زودتر این دوری به پایان رسد.

فال روزانه چهارشنبه 98/4/5 مخصوص متولدین تیر

افرادی که به شما نزدیک ترند، در موردتان احساس نگرانی می کنند. از این رو که کارهای زیادی روی دوش تان است و باید به تنهایی آنها را بر دوش کشید. امروز زمان خوبی ست تا آنها را از نگرانی درآورید و به خودتان استراحت دهید. نگران عقب افتادن کارهایتان نباشید، همه چیز سر جایش خواهند بود تا زمانی که شما بازگردید. امروز در جمعی فردی توجه شما را به خود جلب می کند. اگر مجرد هستید، سر صحبت را با او باز کنید و منتظر اتفاقات خوش بعدی باشید.

فال روزانه چهارشنبه 98/4/5 مخصوص متولدین مرداد

امروز همه چیز همانطور که شما می خواهید، پیش می رود. شما احساس قدرت می کنید و نسبت به آینده نیز امیدوار هستید. با این حال امروز زمان خوبی برای آغاز کردن پروژه های کاری نیست. به جای آن سعی کنید که تمرکزتان را روی کارهای قدیمی تر و عقب مانده تان بگذارید. اگر قرار ملاقاتی دارید، خیلی به آن فکر نکنید و نگرانش نباشید. با انرژی مثبتی که در هوا پراکنده است، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

فال روزانه چهارشنبه 98/4/5 مخصوص متولدین شهریور

این روزها بیش از حد ولخرج شده اید. سعی کنید کالاهایی را که برایتان کاربرد زیادی ندارد یا حتی غذاهایی را که زیاد مصرف نمی کنید، نخرید. سعی کنید پول تان را با احتیاط بیشتری خرج کنید تا بعدها پشیمانی به سراغ تان نیاید. شما دوست دارید با افرادی در ارتباط باشید که متفاوت و منحصر بفرداند. اما یادتان باشد که کمی تفاهم برای پایداری رابطه تان لازم است. اگر با شریک زندگی تان مشکلی دارید، صبر کردن دردی را دوا نمی کند. به جای آن حرف دلتان را به زبان بیاورید و معجزه حرف زدن صادقانه را ببینید.

فال روزانه چهارشنبه 98/4/5 مخصوص متولدین مهر

نه تنها موفقیت شما، بلکه موفقیت اعضای خانواده تان نیز در روحیه شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. با اتفاقات خوشی که برایتان می افتد، شما نسبت به آینده امیدوار می شوید. البته نگذارید که این موضوع شما را تنبل کند. اگر در رابطه ای عاطفی به سر می برید، سعی کنید به دنبال راهی برای استحکام رابطه تان باشید. رابطه های سالم نیاز به مراقبت دارند. بنابراین اگر شریک زندگی تان را دوست دارید، برای رابطه تان تلاش کنید و وقت بگذارید.

فال روزانه چهارشنبه 98/4/5 مخصوص متولدین آبان

امروز یکی از پرمشغله ترین روزهایتان است. مجبور می شوید که ساعت های زیادی را پای تلفن بگذرانید و ایمیل های زیادی را چک کنید حتی شاید مجبور شوید که برای سفری کاری برنامه ریزی کنید. اما در نهایت، نتیجه اینهمه درگیری تان را در انتهای شب خواهید گرفت و با خیال راحت سرتان را روی بالش می گذارید. در رابطه عاطفی، آنچه می خواهید را به دست نیاورده اید اما ناامید نشوید و به تلاشتان ادامه دهید. بی شک آینده درخشانی در انتظارتان خواهد بود.

فال روزانه چهارشنبه 98/4/5 مخصوص متولدین آذر

احساس می کنید که توان کافی را برای ادامه مسیر ندارید. اما ناامید نشوید زیرا این موضوع به خاطر کمبود توانایی شما نیست، بلکه دلیلش نبود وقت کافی می باشد. مطمئن باشید که اگر برای هدفی که در سر دارید وقت بگذارید، به هر چه بخواهید خواهید رسید. حتما شما هم خوب می دانید که برای برداشت محصول باید به زمین تان رسیدگی کنید. این موضوع در مورد رابطه عاطفی نیز صادق است. اگر از طرف مقابل تان انتظار توجه دارید، شما نیز باید همان احساس و انرژی را برای او بگذارید.

فال روزانه چهارشنبه 98/4/5 مخصوص متولدین دی

در زمینه کاری، ناگهان متوجه می شوید که توانایی های لازم را ندارید و برای پیشرفت باید چیزهای جدید بیاموزید. نگذارید که این موضوع انگیزه شما را بگیرد. به جای آن به فکر بالا بردن مهارت هایتان باشید. امروز زمان مناسبی برای قرارهای رمانتیک است. بنابراین اگر می خواهید دل فردی را به دست آورید، از همین حال وقتی را برای دیدار با او هماهنگ کنید. اگر هم در رابطه ای بلند مدت هستید، اتفاقی برایتان می افتد که پیوندتان را مستحکم تر از قبل خواهد کرد.

فال روزانه چهارشنبه 98/4/5 مخصوص متولدین بهمن

با شنیدن اخبار، دل و دماغ کافی ندارید. دلتان یک چیز و عقل تان چیز دیگری می گوید. در این شرایط سعی کنید که واقع بین باشید و با منطق تان جلو روید. اگر برای اولین بار می خواهید به سر قراری بروید، شانس با شماست، زیرا همه چیز همانطور که شما می خواهید پیش خواهد رفت به طوری که تاثیری بلند مدت در زندگیتان خواهد گذاشت. بین شما و یکی از اطرافیان تان دلخوری پیش آمده، سعی کنید که موضوع را خیلی بزرگ نکنید. دوستی شما ارزش دور ماندن را ندارد.

فال روزانه چهارشنبه 98/4/5 مخصوص متولدین اسفند

یکی از دوستانتان به شدت ناراحت است و به محبت شما نیاز دارد. از آنجا که شما استاد انتقال انرژی مثبت هستید، بهتر است که او را در این شرایط تنها نگذارید. یکی از آشناهایتان مدت هاست که می خواهد موضوعی را با شما در میان بگذارد اما نمی تواند. امروز اما فرق می کند و او قدرت لازم را برای صحبت کردن با شما به دست می آورد. اگر چه ممکن است در ابتدا نسبت به حرف های او گارد بگیرید اما در نهایت می بینید که همه چیز به نفع شما پیش می رود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید