`
شمانیوز
شما نیوز

برگزاری مراسم حمایت از ۸۰۰ دختر بد سرپرست و بی سرپرست در حسینیه قهرود تهران

در سالروز ولادت باسعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه مراسم حمایت از ۸۰۰ دختر بد سرپرست و بی سرپرست در حسینیه قهرود تهران برگزار شد.

به گزارش شمانیوز ؛ در سالروز ولادت باسعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه مراسم حمایت از ۸۰۰ دختر بد سرپرست و بی سرپرست در حسینیه قهرود تهران برگزار شد.

در این که به همت مجمع خیرین فرهنگ فاطمی و موسسه قرآنی اسوه برگزار شد زهرا بادی، مدیرعامل موسسه قرآن و عترت اسوه گفت: این موسسه تلاش  دارد با توانمندی زنان بد سرپرست و سرپرست خانوار آنان را در ایجاد اشتغال و کارافرینی موثر وارد عرصه اقتصادی کند.

زهرا بادی افزود: با توجه به شرایط حاضر اقتصادی، علاوه بر حضور خیرین و نهادهای مردمی در این موسسه  باید ارگان های دولتی نیز به عنوان بازوی قوی دولت؛ این راه دشوار را برای زنان که مربی فرزندان این مرز و بوم و بخش بزرگی از بدنه جامعه  هستند، هموار کنند.

این فعال زنان ادامه داد: همه ما باید با تمام توان  برای رفع مشکلات دختران و زنان بی سرپرست  دست در دست یکدیگر تلاش کنیم.

در حاشیه این مراسم، جشن حمایت از 800 دختر و زنان بی  سرپرست گروه  تواشیح و مدیحه سرایی نورالساجدین به اجرای برنامه پرداختند و دختران جوان با مفاهیم قرآنی و خاندان اهل بیت آشنا شدند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها