`
شمانیوز
شما نیوز

تشریح ویژه برنامه مهمانی ۱۰ کیلومتری عید غدیر / ۳۰۰ مجموعه مردم نهاد اعلام آمادگی کردند

سخنگوی مردمی ستاد جشن مهمانی ۱۰ کیلومتری عید غدیر، از برگزاری ویژه برنامه ای با محوریت غدیر و تاکید بر خانواده در محدوده چهارراه ولیعصر(عج) تا چهارراه پارک وی در روز عید غدیر خم خبر داد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از سراج24؛ ساسان زارع سخنگوی مردمی ستاد مهمانی ۱۰ کیلومتری غدیر در نشست خبری صبح امروز چهارشنبه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۱ در مجموعه شهدای سرچشمه در تشریح این ویژه برنامه که در روز عید غدیر خم برگزار می شود گفت: این رویداد به میزبانی و همت هیئات، مواکب، موسسات قرآنی و گروه های سرود مردم نهاد برگزار می شود و به ارائه خدمات به مردم خواهند پرداخت.

وی افزود: برنامه‌هایی از قبیل دادن اطعام، برپایی سرود و مولودی، کاروان‌های شادی، غرفه‌های فرهنگی و سخنرانی و پویش نذر اسباب بازی برای نقاط محروم در راستای تبلیغ اصول مهدویت و عید غدیر از ساعت ۱۸ تا ۲۲ روز عید غدیر خم ارائه خواهد شد.

زارع ادامه داد: در این رویداد ۳۰۰ مجموعه مردم نهاد اعلام آمادگی کردند و سعی ما بر این بوده است که این جشن کاملا خانوادگی برگزار شود و مانند برگزاری سرود سلام فرمانده، اتفاق بزرگی رخ دهد.

سخنگوی مردمی ستاد مهمانی ده کیلومتری غدیر تصریح کرد: سامانه ای نیز جهت همراهی بانیان خیر طراحی و آماده سازی شده که علاقه مندان می‌توانند برای ادای نذورات خود عدد ۳ را به سامانه ۳۰۰۰۲۱۲ و نیز موکب‌ها و نهاد‌هایی که تمایل همکاری در این خصوص دارند، عدد ۱ را به سامانه ۳۰۰۰۲۱۲ ارسال نمایند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها