شمانیوز
شما نیوز

بهاره افشاری | تیپ جدید بهاره افشاری | قیافه بهاره افشاری

بهاره افشاری پس از 18 سال تغییر چهره داد | تغییر چهره جالب بهاره افشاری را ببینید

بهاره افشاری تصویری تازه از خودش و مرتضی ضرابی منتشر کرد.

بهاره افشاری پس از 18 سال تغییر چهره داد | تغییر چهره جالب بهاره افشاری را ببینید

به گزارش شمانیوز، بهاره افشاری در سال ۱۳۶۳ در تهران بدنیا آمده است. بهاره افشاری از بازیگران مطرح در دهه ۸۰ است. بهاره افشاری با بازی در سریال او یک فرشته بود به شهرت رسید. بهاره افشاری در سریال فاصله‌ها شهرتش بیشتر شد. بهاره افشاری مجرد است و ازدواج نکرده است.

بهاره افشاری تصویری تازه از خودش و مرتضی ضرابی منتشر کرد. او ضمن انتشار این تصویر در اینستاگرامش از دروان همکاری خودش با ضرابی در سریال «او یک فرشته بود» نوشت.

او در کپشن این تصویر نوشت: «در یک همزمانی عجیب بعد از حدود ۱۸ سال از #او یک فرشته بود  در شروع ماه رمضان من و شما دوباره به هم رسیدیم ….در پروژه ایی که قرار نبود اما شد…لابه لای کارها و روزهایی که دیگر مرا به شوق نمی آورند حضور شما برای من نوید بود…و در ماجراجویی که فقط بین من و شماست و از قضا بی ارتباط با ماورا و جن و پری هم نیست…و عجیب تر اینکه هرگز در این سالها نشده بود که حتی همدیگر رو ملاقات کنیم؛ این همزمانی و حضور مبارک شما بعد از سالها در کار مشترکمان رو به فال نیک میگیرم…با نگاه کردن به عکس دوم یادم میماند که جهان بیرحم تر  از آنست که جدی گرفته شود اما گاهی باید صدایش را بشنوی  که  می خواهد شگفت زده ات کند…»

بهاره افشاری

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied