شمانیوز
شما نیوز

حمید صفت

همسر حمید صفت کیست؟ | از قتل تا ازدواج محمدعلی هفت سر اژدها

حمید صفت خواننده و بازیگر فعلا مجرد است و تصاویر منتشرشده در مورد همسر حمید صفت و...صحت ندارد. این خواننده رپ در صحبت هایش عنوان نموده که دوست دارد، به زودی ازدواج کرده و بچه دار شود.

همسر حمید صفت کیست؟ | از قتل تا ازدواج محمدعلی هفت سر اژدها

به گزارش شمانیوز؛ حمید صفت رپر،متولد 18 مرداد 1372 در محله شمس آباد تهران است. حمیدصفت یک خواهرو یک برادر که ساکن آمریکاست. پدر و مادر حمید صفت در کودکی جدا شدند و مادرش برای بار دوم در سال 1384 وقتی او 12 ساله داشت با مردی بنام هوشنگ ازدواج کرد و مدتی به آلمان رفت.

 حمید صفت

ماجرای زندانی شدن حمید صفت

حمید صفت مدتی را به جرم قتل ناخواسته ناپدری در زندان سپری کرد، او در یک نزاع خانوادگی کنترل خود ر از دست داده و بعد از درگیری موجب مرگ ناپدری شد اما در خرداد 97 یک تیم 7 نفره پزشکی قانونی اعلام کردند 50 درصد علت مرگ مقتول مربوط به بیماری قبلی او بوده است وحمید صفت از زندان آزاد شد.

 حمید صفت

شروع خوانندگی حمید صفت

حمید صفت که خودش را یک دهه هفتادی یاغی معرفی می کند، با موسیقی زیرزمینی غیرمجاز معروف شد،او ساخت موزیک رپ زیرزمینی را در نوجوانی با الگو از افرادی چون امینم و فیفتی سنت به همراه پسر دایی اش علی رهرو شروع کرد. او پس از مدتی فعالیت گروه زد و بند رو تاسیس و شروع بکار گروهی کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied