شمانیوز
شما نیوز

طلاق سلبریتی ‌ها

ماجرای طلاق ١٠ نفر از سلبریتی‌های مشهور| جزییات طلاق چهره‌های مشهور را بخوانید

زندگی سلبریتی ها همیشه مورد توجه بوده است. اما طلاق سلبریتی‌های مشهور در فضای مجازی به شدت سر و صدا می‌کند.در ادامه ماجرای طلاق ١٠ چهره مشهور را با هم می خوانیم.

ماجرای طلاق ١٠ نفر از سلبریتی‌های مشهور| جزییات طلاق چهره‌های مشهور را بخوانید

به گزارش شمانیوز، طلاق سلبریتی‌ها و افراد مشهور معمولا حواشی فراوانی دارد، از دیرباز تا امروز، از ایران تا آمریکا، در اینجا چند طلاق مشهور سینماو تلویزیون ایران را نام برده ایم. 

١- مهدی قائدی فوتبالیست معروف تیم ملی ایران است که چندی پیش خبر طلاق از همسرش در فضای مجازی وایرال شده است. یکیاز نزدیکان مهدی قایدی ادعا کرده که این بازیکن پس از جدایی از همسرش  قرار است انتهای فصل با قراردادی بلند مدت به استقلالبرگردد.ویدیویی درباره ی طلاق مهدی قائدی و همسرش در فضای مجازی منتشر شده است.

٢- یکتا ناصر بازیگر معروف سینما و تلویزیون که از سال 93 با منوچهر هادی ازدواج کرده بود. یکتا ناصر در سال 1402 در یکبرنامه اعلام کرد که از منوچهر هادی جدا شده است. این درحالی است که یک سال و نیم قبل از این کارگردان جدا شده اما امسال آن رااعلام کرده اند.

٣- نفیسه روشن در سال ۱۳۹۱ وقتی ۳۰ ساله بود با یک خلبان هواپیمای مسافربری بنام بهنام ازدواج کرد. زندگی نفیسه روشن وهمسرش شش سال بیشتر دوام نداشت و این زوج در سال ۱۳۹۷ برای همیشه از هم جدا شدند. در شهریور ۱۴۰۲ شایعه ازدواج دوبارهخانم بازیگر با همسر سابقش در فضای مجازی منتشر شد اما ایشان با تکذیب این خبر اعلام کرد به رابطه تمام شده باز نمی‌گردد.

۴- همسر سروش صحت تعدادی پست عجیب در اینستاگرام خودش منتشر کرد که خیلی از کاربران را شوکه کرد. و در این چند پستمستقیما خبر از جدایی خودش و سروش صحت داد!

او ضمن انتشار تصویر زیر نوشت: «از این عکس‌ شروع می‌کنم، تمام داستان را برایتان تعریف می‌کنم. داستان رو بذاریم از آخر بهاول تعریف کنیم، من و سروش به احتمال زیاد از هم جدا خواهیم شد همین دو روز پیش بود که فکر می‌کردم عاقبت به خیر شدیم دم اینزندگی گرم که همه‌اش عاقبت به خیری هست. داستان اینه گله دارم زودتر از این باید جدا می‌شدیم؛ سروش لفتش داد من می‌دونستمآدمی که این قدر معروف بشه دیگه نمی‌تونه خانواده داشته باشه، کتاب باز به همه لطف کرد حتی به ما»

۵- از سال 1399 خبرهای طلاق پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر در مقاطع مختلفی پخش می شد اما هر بار با تکذیب دو طرفبه فراموشی می رفت. در نهایت ماه های اخیر ، خبر طلاق این زوج هنری در بین اهالی هنر قوت گرفت و در نهایت این دو با پاک کردنتمام عکس های مشترک خود از صفحه های مجازی خود تلویحا خبر جدایی و طلاق خود را تایید کردند ولی بصورت رسمی صحبتیتاکنون نکردند.

۶- امیر حسین صدیق پس از سال ها تجرد، در سال ۹۷ در سن ۴۶ سالگی با باران خوش اندام، شاعر و ترانه سرای ۳۲ ساله ازدواجکرد. صدیق متولد سال ۱۳۵۱ و خوش اندام متولد سال ۱۳۶۵ است. باران خوش اندام با انتشار ویدئویی در اینستاگرامش از پایانزندگی مشترکش با این بازیگر مشهور خبر داده است.

باران خوش اندام در این ویدئو توضیح داده که بیش از یک سال است که او و امیرحسین صدیق از یکدیگر جدا شده اند. او همچنین ازمهاجرت خود و ازدواج مجددش خبر داده است.

٧- روناک یونسی سال 1391 با محسن میری، یکی از مدل های ایرانی، ازدواج کرد و دارای دو پسر به نام های مهرسام و مهراز میباشد.روناک یونسی سال ٩١ با محسن میری، یکی از مدل های ایرانی که تجربه همکاری با او در سریال سقوط آزاد را داشت ازدواجکرد. مهرسام اولین پسر روناک یونسی است و مهراز دومین پسر روناک یونسی شهریورماه سال 96 متولد شد. وی به همراه خانواده‌اشدر کانادا اقامت دارد.روناک یونسی با انتشار تصویری خبر از طلاقش داد.

٨- سام اصغری همسر بریتنی اسپیرز گفته است که پس از ۱۴ ماه زندگی مشترک، آنان تصمیم گرفته‌اند به «سفر مشترک» خود پایاندهند.این دو نفر در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۱ نامزدی خود را اعلام کردند و در ژوئن سال ۲۰۲۲، مراسم کوچک ازدواج آنان با حضورگروه کثیری از ستارگان مشهور هنری برگزار شد.

٩- تتلو و سحر قریشی در سال ۱۴۰۰ با یکدیگر ازدواج کردند اما در مهر 1402 تتلو و سحر قریشی از یکدیگر جدا شدند. امیر تتلو دراینستاگرامش اعلام کرد که با سحر قریشی به بن بست خورده است و تصمیم دارد که از او جدا شود.

١٠- کیمیا علیزاده ورزشکار ایرانی و دارنده مدال المپیک به خبر جدایی از همسرش پایان داد و آن را علنی کرد. کیمیا علیزاده تکواندوکارایران در المپیک ۲۰۱۶ ریو توانست مدال برنز را کسب کند. او اولین زن ایرانی بود که موفق شد در المپیک به مدال برسد.

او پس از این افتخارآفرینی با تصمیم جنجالی از ایران مهاجرت کرد و در المپیک ۲۰۲۰ توکیو هم زیر پرچم پناهندگان به میدان رفت. اوحالا و پس از چند سال زندگی مشترک با همسرش حامد معدنچی، با انتشار یک پست در اینستاگرام خبر از طلاقش داد.

منبع: رکنا

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied