شمانیوز
شما نیوز

سعید آقاخانی

حادثه تلخ برای نورالدین خانزاده | جزییات حادثه تلخ برای سعید آقاخانی

براساس اخبار اعلامی و صخبت های حمید رضا آذرنگ سعید آقاخانی در صحنه فیلم برداری سریال نون خ دچار حادثه شده است.

حادثه تلخ برای نورالدین خانزاده | جزییات حادثه تلخ برای سعید آقاخانی

به گزارش شمانیوز؛ براساس اخبار منتشر شده سعید آقاخانی سر صحنه فیلم برداری سریال نون خ دچار حادثه شده است.سعید آقاخانی بازیگر وکارگردانایرانی است.  سعید آقاخانی متولد ۴ اسفند ۱۳۵۰ در بیجار بازیگر، فیلم‌نامه‌نویس و کارگردان ایرانی است که تجربه موفقی را در بازیگری و کارگردانی دارد. سعید آقاخانی دانش‌آموخته تئاتر از دانشگاه تهران است‌.سعید آقاخانی تا به حال5 فصل از سریال نون خ ا ساخته است. در ادامه یادداشت حمید رضا آذرنگ برای سعیدآقاخانی را میخوانید. 

سعید آقاخانی

حمیدرضا آذرنگ بازیگر سریال نون خ۵، از مصدومیت سعید آقاخانی کارگردان و بازیگر سریال و عدم توقف کار با وجود آسیب‌دیدگی او نوشت.

آذرنگ در صفحه شخصی خود نوشت: قرار نبود از کوه بیفته و جا بمونه… تو مسیر کوه افتاد و مهره‌های کمرش آسیب جدی دید. چند روزی تو بیمارستان بستری بود. گفتند، باید استراحت مطلق داشته باشه قبول نکرد.

قصه عوض شد تا نورالدین از ارتفاع بیفته و جا بمونه از گروه که کار عقب نیفته، امیر وفایی [نویسنده سریال]مسیر نورالدین رو از گروه جدا نوشت… یه مدت تو یه ماشین کمپر درازکش مونیتور رو می‌دید و پیغام‌هاش رو با صدای دردآلود به گروه می‌رسوند، باز راضی نشد… با کمربند طبی و عصا تاتی تاتی می‌اومد سر صحنه و لوکیشن و کارش رو می‌کرد

 

با هم خندیدیم و با هم گریه کردیم

خنده با سادگی‌های بی شیله پیله خودمون تو قصه و گریه برای سنگینی بار زندگی رو شونه‌های مردم یگانه و بی همتای سیستان و درد کوله‌های کولبران کردستان و درد استخوان سوز کودکان معصوم دچار سرطان …
گذشت
می‌گذره
بزرگترین موهبت زمان همین گذشتن‌شه
اما…
تنها امید اینه که دیدن نون خ برای مردم سرزمینم شیرین باشه در حد یک لبخند و برای مسئولین بی تفاوت به تلنگر که تا فرصت هست به برداشتن باری از دوش این مردم همیشه نجیب همت کنند.
هر چند اگر یک درصد برای اولین امید و تنها یک لبخند مردمم امید داشته باشم
به دومی
آخه مگه می‌شه ندید؟

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی