شمانیوز
شما نیوز

فال حافظ

فال حافظ روزانه /فال حافظ فردا پنجشنبه 3 خرداد 1403 را اینجا بخوانید

فال حافظ روزانه /فال حافظ فردا پنجشنبه 3 خرداد 1403 را اینجا بخوانید

در خبر زیر فال حافظ فردا پنجشنبه 3 خرداد 1403 را میتوانید بخوانید.

به گزارش شمانیوز :فال حافظ یکی از روش‌های پیشگویی و گرفتن راهنمایی در فرهنگ ایرانی است که بر اساس شعرهای حافظ انجام می‌شود.این نوع فال بر اساس باز کردن تصادفی دیوان حافظ و خواندن شعری که در آن باز شود، انجام می‌شود.افراد معمولاً برای پیش‌بینی آینده، یافتن راهنمایی یا به دنبال جواب به سوالات شخصی از فال حافظ استفاده می‌کنند.خواندن فال حافظ می‌تواند به افراد کمک کند تا بهترین تصمیم‌ها را بگیرند و به سوی رشد و پیشرفت بیشتر حرکت کنند.

 متولدین فروردین

ای که بر ماه از خط مشکین نقاب انداختی

لطف کردی سایه‌ای بر آفتاب انداختی

تا چه خواهد کرد با ما آب و رنگ عارضت

حالیا نیرنگ نقشی خوش بر آب انداختی

تعبیر

تفسیر فال حافظ امروز شما فروردین ماهی عزیز نشان می دهد که انسانی عادل و حق بین هستید. دل و زبان تان یکی است. اگر کسی خوبی در حق تان کند چند برابر جواب آن خوبی را می دهید. حجب و حیای شما همه را حیران می کند. هر چیزی را که طلب می کنید به دست خواهید آورد. برای کوچکترین نعمت خدا شکر به جا می آورید و در عین خشم و غضب چون آب سرد و زلالید.

 متولدین اردیبهشت

کسی که حسن و خط دوست در نظر دارد

محقق است که او حاصل بصر دارد

چو خامه در ره فرمان او سر طاعت

نهاده‌ایم مگر او به تیغ بردارد

تعبیر

نتیجه تفال به دیوان حافظ شما اردیبهشت ماهی عزیز این است که به هر کسی که ظاهر عالی و خوب داشت اعتماد نکنید. حرف های زیبا و باادب او شما را تحت تاثیر قرار ندهد. در اصل طبل توخالی است. به حرف و نصیحت کسی گوش کنید که واقعا برایتان دل می سوزاند و باتجربه تر از شماست. دل تان می خواهد به یک سفر بروید؛ برایتان خوب است.

 متولدین خرداد

هر که را با خط سبزت سر سودا باشد

پای از این دایره بیرون ننهد تا باشد

من چو از خاک لحد لاله صفت برخیزم

داغ سودای توام سر سویدا باشد

تعبیر:

فال حافظ امروز شما خرداد ماهی عزیز نشان می دهد که هر کس با خدا بود و از راه او بیرون نرفت غمی به دل او راه پیدا نمی کند و هر لحظه عمر خود را وقف او می کند. فرصت را غنیمت بدان؛ راه برگشت نداری. آفرین بر تو که عقلت به تو دستور می دهد نه دلت. خواندن نماز و داشتن ایمان راه را برایت هموار می سازد.

 متولدین تیر

دست در حلقه آن زلف دوتا نتوان کرد

تکیه بر عهد تو و باد صبا نتوان کرد

آنچه سعی است من اندر طلبت بنمایم

این قدر هست که تغییر قضا نتوان کرد

تعبیر:

فال حافظ امروز شما تیر ماهی عزیز این تفسیر را دارد که تقدیر را نمی توان عوض کرد. با چه می جنگی وقتی نمی توانی سرنوشت خود را تغییر دهی؟ البته تو نظر بدی نداری. با مردم هم سر جنگ نداشته باش. از خداوند طلب یاری کن و بدان که هر کسی از راه رسید نمی تواند رفیق شفیقی برایت باشد.

 متولدین مرداد

مرا مهر سیه چشمان ز سر بیرون نخواهد شد

قضای آسمان است این و دیگرگون نخواهد شد

رقیب آزارها فرمود و جای آشتی نگذاشت

مگر آه سحرخیزان سوی گردون نخواهد شد

تعبیر

نصیحت حافظ به شما مرداد ماهی عزیز این است که به امید قسمت خود باش. از رقیب خود دوری کن؛ کار را از روی عقل و منطق انجام بده. عجله نکن؛ همه چیز به موقع درست خواهد شد. با گریه و زاری چیزی درست نمی شود. دست به دعا بردار. نماز صبح را فراموش نکن که هرچه حاجت بگیری از نماز صبح است.

 متولدین شهریور

نه هر که چهره برافروخت دلبری داند

نه هر که آینه سازد سکندری داند

نه هر که طرف کله کج نهاد و تند نشست

کلاه داری و آیین سروری داند

تعبیر:

در تعبیر فال حافظ امروز شما شهریور ماهی عزیز آمده است که ظاهربین نباش و تصمیم را برمبنای ظواهر نگیر. حواست را جمع کن؛ عده ای می خواهند تو را فریب بدهند. آنها از تو خیلی زرنگ تر هستند. کسی را در کنارت داری که راهنمایی ات می کند. قدرش را بدان. اگر به حرفش گوش دهی تمام جهان در دست توست.

متولدین مهر

سلامی چو بوی خوش آشنایی

بدان مردم دیده روشنایی

درودی چو نور دل پارسایان

بدان شمع خلوتگه پارسایی

تعبیر

حافظ امروز به شما مهر ماهی عزیز توصیه کرده است که با کسانی دوستی و رفاقت کنید که حق دوستی را بجا آورند، پارسا باشند و زخم دل تان را مرهمی گذارند نه اینکه عهد بشکنند و حق آشنایی را فراموش کنند. همتی کنید تا دل تان باز هم مثل موم نرم شود. از همنشینی با یار بد پرهیز کنید تا سعادتمند شوید. شکایت نکنید؛ همه این مسائل کار خدا بوده تا به خودتان بیایید.

 متولدین آبان

سحر ز هاتف غیبم رسید مژده به گوش

که دور شاه شجاع است می دلیر بنوش

شد آن که اهل نظر بر کناره می‌رفتند

هزار گونه سخن در دهان و لب خاموش

تعبیر

فال حافظ امروز شما آبان ماهی عزیز نشان می دهد که رازها و درددل هایت را حفظ کن و سرپوشی روی آن بگذار. خداوند تو را از بندی که در آن گرفتار هستی نجات می دهد به شرط آنکه برای رسیدن به ایمان و صفای دلت تلاش کنی. خودت صلاح کار را بهتر می دانی. اگر از نتیجه اش باخبری پس یاعلی بگو که عده ای نیز به تو کمک می کنند.

 متولدین آذر

جهان بر ابروی عید از هلال وسمه کشید

هلال عید در ابروی یار باید دید

شکسته گشت چو پشت هلال قامت من

کمان ابروی یارم چو وسمه بازکشید

تعبیر

آذر ماهی عزیز نیتی که امروز کردید این تفسیر حافظ را دارد که یارتان حاضر به هرگونه فداکاری برای شماست. هر ملامتی را به خاطر شما تحمل می کند و برای رسیدن به شما بهای سنگینی را پرداخت کرده است. بدون شما زندگی برایش چون شب است. تو هم خوبی های او را جبران کن.

متولدین دی

پیش از اینت بیش از این اندیشه عشاق بود

مهرورزی تو با ما شهره آفاق بود

یاد باد آن صحبت شب‌ها که با نوشین لبان

بحث سر عشق و ذکر حلقه عشاق بود

تعبیر

فال حافظ امروز شما دی ماهی عزیز می گوید که ناراحت و افسرده نباش و اینقدر فکر گذشته را نکن. فکر این باش که به عهد و پیمان خود عمل کنی. به دنبال کسب روزی حلال باش که خداوند هر آنچه را که بخواهی از مال و دولت به تو می بخشد. فعلا نمی توانی به عهدی که بسته ای عمل کنی ولی سعی خودت را می کنی. این سعی و کوشش تو را به سرمنزل مقصود می رساند.

متولدین بهمن

آن که از سنبل او غالیه تابی دارد

باز با دلشدگان ناز و عتابی دارد

از سر کشته خود می‌گذری همچون باد

چه توان کرد که عمر است و شتابی دارد

تعبیر

فال حافظ امروز شما بهمن ماهی عزیز اینگونه تفسیر می شود که گذشت داشته باشید. عفو با بزرگان است. لذتی که در عفو است در انتقام نیست. عمر مثل باد می گذرد. فرصت را از دست ندهید. دل خسته ای را به دست آورید که ثوابی بالاتر از این وجود ندارد.

متولدین اسفند

ز گریه مردم چشمم نشسته در خون است

ببین که در طلبت حال مردمان چون است

به یاد لعل تو و چشم مست میگونت

ز جام غم می لعلی که می‌خورم خون است

تعبیر

فال حافظ امروز شما اسفند ماهی عزیز می گوید که روشنایی و آفتاب خوبی ها در حال طلوع است و این طلعت بسیار مبارک است و سعادت را به همراه دارد. اتفاقات شیرینی رخ خواهد داد . شما از در آشتی در می آیید. لحن کلامت را زیباتر کن. خاطرات دردآور را فراموش کن. کاری را که می خواهی انجام بده چون سود سرشاری را برایت در بر دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی