شمانیوز
شما نیوز

فال تاروت

فال تاروت روزانه / فال تاروت فردا جمعه 4 خرداد 1403 را اینجا بخوانید

فال تاروت روزانه / فال تاروت فردا جمعه 4 خرداد 1403 را اینجا بخوانید

در خبر زیر فال تاروت فردا جمعه 4 خردادماه 1403 را میتوانید بخوانید.

به گزارش شمانیوز :فال تاروت یک شیوه پیش‌بینی است که از کارت‌های خاصی بهره می‌برد. فال تاروت از قرون وسطی بدست آمده و به عنوان یک روش پیشگویی محبوب در حوزه روانشناسی و روحانیت استفاده می‌شود. هر کارت فال تاروت نمادی خاص و تفسیری دارد که با استفاده از آن می‌توان پاسخ‌هایی درباره زندگی، عشق، شغل و سایر موضوعات دریافت کرد.شرایط فعلی خود را با توجه به کارت‌های تاروت معین کرده و ممکن است به خوبی برای گام‌های آینده خود راهنمایی کند.

 متولدین فروردین

کارت کیمیاگر : امروز برای شما روزی فوق العاده خواهد بود که در آن کارها بی آن که مجبور باشید تلاش زیادی کنید و تقریبا به صورت خودکار روبراه می شوند. اگر در ارتباط با دیگران ذهنی باز داشته باشید و تفاوت ها را بپذیرید و فکرتان محدود نباشد ارتباطات مهم و موثری با دیگران برقرار خواهید کرد. تبادل ایده ها و اطلاعاتتان با دیگران روشی بسیار موثر برای آغاز همکاری های موفقیت آمیز خواهد بود. شما همانی هستید که می اندیشید و ذهن و جسمتان به صورتی جادویی تحت تأثیر افکارتان قرار دارند.

 متولدین اردیبهشت

کارت ماه : هر آن چه که در اطرافتان می بینید و هر چه برایتان اتفاق می افتد تنها انعکاسی از خود شماست و به گفته ها و کرده های خودتان و آنچه در ذهنتان می گذرد بستگی دارد. اگر بتوانید این واقعیت را بپذیرید خواهید توانست با دنیای اطرافتان ارتباط تازه ای برقرار کنید و نتایجی خارق العاده به دست بیاورید. به رویاها و تخیلات خود بها داده و به آنها اجازه دهید تا مجالی برای ظهور پیدا کنند. با پیوستن به دیگران و متحد کردن قدرت هایتان خواهید توانست رویاهایی که در سر دارید را به واقعیت بدل کنید.

 متولدین خرداد

کارت پاپ : با وجود این که ترجیح می دهید سرعت پیشرفت کارها را امروز اندکی کمتر کنید تا بتوانید سر حوصله برنامه هایتان را دوباره از نظر بگذرانید و تغییرات لازم را در آنها انجام داده و نظم و ترتیبی به اوضاع بدهید، امروز چنین کاری به شما توصیه نمی شود. به نفعتان است که با همین روند فعلی به کارهایتان ادامه بدهید تا کارها خودشان و بدون آن که نیاز به هیچ تغییری باشد روبراه شوند. به دیگران و کارهایی که به عهده آنها گذاشته اید اعتماد کنید و مطمئن باشید که به مشکل خاصی برنخواهید خورد.

 متولدین تیر

کارت خورشید : از احساس سبکی و انرژی فوق العاده ای که اطرافتان را فرا گرفته است و استفاده کنید و با نفس هایی عمیق شور و نشاط و سرزندگی را به خودتان هدیه کنید. سعی کنید با انجام ورزش هایی مثل یوگا ذهنتان را آرام و باز کنید تا بتوانید ایده ها و رویاهایی که در درونتان متولد می شوند را با روی باز پذیرا باشید. شما اکنون نیاز خاصی به ارتباط برقرار کردن با دنیای درونیتان احساس می کنید و این کارها به شما کمک خواهند کرد که احساس آرامش بی سابقه ای را تجربه کنید.

 متولدین مرداد

کارت جهان : با دیگران در رویاپردازی های هدفمندشان همراه شده و در بحث های انگیزشی شرکت کنید. شما با افکار خود تنها نیستید و خیلی ها در اطرافتان هستند که طرز فکری شبیه به شما دارند، پس سعی کنید آنها را پیدا کنید و همگام با هم به سوی رسیدن به اهدافتان گام بردارید، اکنون زمان خیلی خوبی برای شنیده شدن است. ترس هایی که مغزتان را پر گرده اند را کنار بگذارید، انتخاب هایتان را بر اساس عشق و همکاری قرار دهید. تمام این دنیا یک صحنه است و ما بازیگران آن هستیم، انتخاب این که چه نقشی را بازی کنید با خودتان است.

 متولدین شهریور

کارت قدرت : امروز فضای اطرافتان خیلی گرم و صمیمی است و این موضوع با شخصیت شما خیلی سازگار است و حالتان را خوب کرده است. با ارتباط برقرار کردن با اطرافیانتان آرامش و قدرت خودتان را افزایش دهید؛ آنها بزرگترین منبع قدرت شما هستند، پس با آنها با احترام و مهربانی رفتار کنید. شما در به پایان رساندن کارهایی که شروع می کنید مهارت بسیار زیادی دارید و پیشروی روشمند و منطقی شما همیشه برایتان حکم برگ برنده را دارد.

 متولدین مهر

کارت ملکه : امروز اگر برایتان امکان پذیر است کمی از دیگران فاصله گرفته و در دنیای خیال و رویاهایتان که خیلی هم برایتان خوشایند و لذت بخش است غرق شوید. با خودتان خلوت کنید و تنهایی به رستوران بروید و یا خودتان را به یک ناهار خوشمزه در یک رستوران خوب دعوت کنید. این کار به شما این فرصت را خواهد داد تا کمی به این موضوع فکر کنید که لازم نیست همیشه رهبری دیگران را در دست داشته باشید و بخواهید اوضاع را مدیریت کنید؛ تا ببینید گاهی می توان همه چیز و همه کس را به حال خودش رها کرد..

 متولدین آبان

کارت امپراطور : امروز در دست گرفتن کنترل اوضاع کمی دشوار به نظر می رسد، پس خودتان را خیلی درگیر این نکنید که بخواهید همه چیز را مهار کرده و تحت فرمان خود در بیاورید. از روزتان لذت ببرید و بگذارید این حالتان به دیگران هم انتقال پیدا کند و آنها هم از زیبایی های زندگی لذت ببرند. اجازه ندهید نگرانی در مورد این که فرصت هایتان رادارید از دست می دهید خاطرتان را مکدر کنند، به احتمال زیاد این نگرانی شما بی اساس است. وقت ارزشمند خود را با حسرت خوردن هدر ندهید.

 متولدین آذر

کارت ستاره : امروز روز درخشش شماست، پس به شخصیت واقعیتان اجازه بدهید تا بدرخشد و خود واقعیتان را از دیگران مخفی نکنید. شاید بعضی چیزها پیش بیایند که تعادلتان را بهم می زنند، اما خیلی زود خواهی فهمید این دقیقا همان چیزی بوده است که لازم داشته اید. تکه گمشده پازلتان را درست همان جایی پیدا خواهید کرد که اصلا فکرش را هم نمی کرده اید. کافیست ایده و اطلاعات جدید را هر چند عجیب به نظرتان برسند، با روی باز بپذیرید.

 متولدین دی

کارت کاهن اعظم : به جایی که دعوت نشده اید نروید و چیزی که به شما تعارف نشده است را برندارید. احترام به قوانین و حد و مرزها کلید داشتن روابط دوستانه و صمیمی و در عین حال سالم است. اگر بتوانید رفتاری درست داشته باشید و لبخند از لبانتان محو نشود خیلی زود به همه جا دعوت خواهید شد و هر چیزی هم که بخواهید به شما تعارف خواهد شد. اگر اهدافی که در مورد آینده حرفه ای خود دارید بر اساس منطق و واقع گرایانه نباشند خیلی زود دلسرد و نا امید خواهید شد

 متولدین بهمن

کارت قضاوت : شما باید این واقعیت را بپذیرید که برای فتح های بزرگ باید برخی چیزها را قربانی کرد. کارها همیشه دقیقا همان طوری که شما می خواسته اید و رویایش را در سر داشته اید پیش نمی روند و این بخشی از واقعیات اجتناب ناپذیر این دنیاست. اگر اوضاع پیچیده تر از آنی است که انتظار داشته اید آرامش خودتان را حفظ کنید و زیاد سخت نگیرید. شما گاهی بیش از اندازه به ظاهر اهمیت می دهید، اما این نکته را به خوبی می دانید که نمی شود در مورد کتاب ها بر اساس جلدشان قضاوت کرد.

متولدین اسفند

کارت ابله : امروز هر چقدر هم که تعداد مسئولیت ها و کارهایی که در انتظارتان هستند زیاد باشند، حال و حوصله انجام آنها را ندارید و ترجیح می دهید وقتتان را به تنبلی کردن و یا در بهترین حالت ممکن به تفریح کردن اختصاص بدهید. ذهنتان همچون یک ماشین تولید کننده انواع بهانه برای فرار از کار و درس و هر چیزی که به تلاش و زحمت نیاز دارد عمل می کند و دوست دارید هر طور شده از زیر بار مسئولیت فرار کنید، نمیشود تا ابد از مسئولیت ها فرار کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی