شمانیوز
شما نیوز

رئیس‌جمهور

واکنش هنرمندان در سوگ شهید جمهور / پست و استورهای غم‌انگیز سلبریتی‌های کشور

واکنش هنرمندان در سوگ شهید جمهور / پست و استورهای غم‌انگیز سلبریتی‌های کشور

چهره‌های شناخته شده و اهالی فرهنگ و هنر واکنش‌هایی را در صفحات مجازی خودشان نشان دادند.

به گزارش شمانیوز : رضا رویگری، جعفر دهقان، آزیتا ترکاشوند محیا دهقانی و چند تن از بازیگران دیگر با اظهارنظر خود به حادثه بالگرد هوایی ورزقان و شهادت رئیس‌جمهور و همراهانش واکنش نشان دادند. سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور به‌همراه آیت‌الله آل‌هاشم امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و هیئت همراه در اثر سقوط بالگرد به شهادت رسیدند.

احمد نجفی بازیگر سینما و تلویزیون گفت: امیدوارم که مردم ایران قدرِ این آدم‌ها را بدانند که به آن‌ها خدمت می‌کنند و از مسئولین و تصمیم‌گیران امر این درخواست را دارم آدم‌هایی بیایند چیزهایی از این شهید عزیز کم نداشته باشند و نگذاریم راهش گم شود. خیلی زحمت کشید در این دو سه سال دوندگی‌های بسیار داشت.

رضا رویگری نیز در از تلاش او و همکارانش در دولت سیزدهم بسیار تقدیر کرد و گفت: حالم بسیار خراب شد وقتی این خبر تلخ را شنیدم. چون در دولت آقای رئیسی بسیار تلاش دیدم. حتی وزیر فرهنگ و ارشاد ایشان به منزلم آمدند و دیدار کردیم. این اتفاقات در گذشته نمی‌افتاد. واقعاً احساس کردم برای رفاه هنرمندان کار می‌کنند. امیدوارم دیگر شاهد چنین خبرهای تلخی نباشیم و این مسیر خدمت‌رسانی به مردم ادامه پیدا کند.

جعفر دهقان با تأسف بسیار از حادثه هولناک ورزقان یاد کرد و گفت: هیچ‌گاه نمی‌توانم لطف و محبت ایشان را فراموش کنم. خدمت به مردم در دستور کارشان بود و در این راستا بسیار تلاش کردند. پروژه از بین بردن فساد را سرلوحه کار خودش داشت اما صدحیف که دیگر نیست که این مسیر را تکمیل کند که امیدوارم مسئولین دیگر که بر سرکار می‌آیند و یا برسرکار هستند این راه را ادامه دهند. راه ایشان مبارزه با فساد بوده و این راه پررهرو باشد.

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون به شهادت رئیس‌جمهور و همراهانش واکنش نشان داد و گفت: به ملت شریف ایران و خانواده‌های محترم شهیدان بزرگوار جناب آقای آیت‌الله رئیسی و همراهان ایشان تسلیت عرض می‌کنم. از خداوند بزرگ صبر و شکیبایی برای بازماندگان عزیز و آرزوی موفقیت برای جانشین ایشان و آینده‌ای روشن برای این مرزو بوم دارم.

فرهاد قائمیان در پیامی اعلام کرد که زنده یاد آیت‌الله رئیسی همیشه توجه و اهتمام ویژه و خاصی به هنرمندان داشتند، فراق ایشان برای جامعه هنری غمی بسیار سنگین است.

او در ادامه افزود: واقعا نظاره‌گر فاجعه‌ای هستم که از شب گذشته تا به امروز باعث شد یک‌لحظه خوابم نبرد.

قائمیان با ابراز تاثر و تاسف از این حادثه گفت: در حال حاضر اصلاً چیزی نمی‌توانم بگویم و برای همه بازماندگان این حادثه ازجمله خانواده آیت الله رئیسی آرزوی صبر می‌کنم که داغ بزرگی را تحمل می‌کنند.

محیا دهقانی بازیگر سینما وتلوزیون نیز در یک استوری با انتشار عکس رییس جمهور به خبر شهادت آیت الله رییسی وانکش نشان داد.

آزیتا ترکاشوند بازیگر سینما و تلویزیون در صفحه خودش با نمایش تصویری از شهدای سانحه بالگرد هوایی ورزقان، نوشت: رئیس‌جمهور هر کشور در صحنه‌های بین‌المللی نماد کشور و نماینده رسمی مردم آن کشور است. به همین دلیل احترام به او، احترام به نماد و هویت ملی است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی