شمانیوز
شما نیوز

فال حافظ

فال حافظ روزانه / فال حافظ فردا یکشنبه 20 خرداد 1403 را اینجا بخوانید

فال حافظ روزانه / فال حافظ فردا یکشنبه 20 خرداد 1403 را اینجا بخوانید

در خبر زیر فال حافظ فردا یکشنبه 20 خرداد ماه 1403 را میتوانید بخوانید.

به گزارش شمانیوز :فال حافظ یک روش محبوب برای پیش‌بینی آینده است که بر اساس تفسیر شعرهای حافظ و تأمل در آن‌ها انجام می‌شود.هر شعر حافظ دارای پیام‌ها و نکات مخفی است که با توجهده و انتخاب تصادفی آن، تفسیر می‌شود.فال حافظ می‌تواند به عنوان یک راهنمایی معنوی و الهی برای افراد در تصمیم‌گیری‌های زندگی و روابط با خدا مورد استفاده قرار گیرد.خواندن فال حافظ نیاز به تمرکز و تأمل دارد تا افراد بتوانند پیام‌های مخفی و نکات مهم شعرهای حافظ را درک کنند و از آن‌ها بهره‌مند شوند.در ادامه فال حافظ فردا یکشنبه 20 خرداد 1403 را بخوانید.

فـال حـافـظ متولدین فروردین

قسم به حشمت و جاه و جلال شاه شجاع

که نیست با کسم از بهر مال و جاه نزاع

خدای را به می‌ام شست و شوی خرقه کنید

که من نمی‌شنوم بوی خوش از این اوضاع

تعبیر

تفسیر فال حافظ امروز شما فروردین ماهی عزیز نشان می دهد که انسانی قانع و با مناعت طبع هستی. هرگز برای کم و زیاد مال دنیا بحث و جدل نمی کنی اما باید تغییراتی را در زندگی فعلی خود بدهید، زیرا از وضع موجود به نتیجه مطلوب نمی‌رسید. از احوال دوستان و نزدیکان جویا شو و به آنها محبت کن. در زندگی غم و شادی های فراوان هست و هیچ گنجی بدون رنج حاصل نخواهد شد.

فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

گر چه بر واعظ شهر این سخن آسان نشود

تا ریا ورزد و سالوس مسلمان نشود

دوش می​گفت که فردا بدهم کام دلت

سببی ساز خدایا که پشیمان نشود

تعبیر

نتیجه تفال به دیوان حافظ شما اردیبهشت ماهی عزیز این است که کسی هست که به تو فخر می‌فروشد، راجع به آن فکر نکن و اهمیت نده و سعی کن همچنان پاکی دلت را حفظ کنی چراکه خدا خود سزای آن شخص را می دهد.

فـال حـافـظ متولدین خرداد

الا ای طوطی گویای اسرار

مبادا خالیت شکر ز منقار

بیا و حال اهل درد بشنو

به لفظ اندک و معنی بسیار

تعبیر

فال حافظ امروز شما خرداد ماهی عزیز نشان می دهد که شانس فقط یک بار در خانه‌ شما را می زند پس چرا آن را پس می‌زنید و ندانسته به بازی می‌گیرید؟ فکر می‌کنید با زور می توانید همه چیز را به دست آورید ولی اینطور نیست. دل و دین تان را به خدا بسپارید تا به یمن خوبی‌تان دولت و مال و سلامت به شما عطا فرماید.

فـال حـافـظ متولدین تیر

برنیامد از تمنای لبت کامم هنوز

بر امید جام لعلت دردی آشامم هنوز

روز اول رفت دینم در سر زلفین تو

تا چه خواهد شد در این سودا سرانجامم هنوز

تعبیر

فال حافظ امروز شما تیر ماهی عزیز این تفسیر را دارد که خیلی عاشق هستی و از غم دوری یار شب و روز نداری ولی سعی کن کمی واقعی‌تر فکر کنی.‌ کاملا مراقب باش و در کارها دوراندیشی و آینده‌نگری را فراموش نکن. ظاهربینی ممکن است کار دست تان دهد، حواس تان باشد که به بیراهه کشیده نشوید.

فـال حـافـظ متولدین مرداد

ما نگوییم بد و میل به ناحق نکنیم

جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم

عیب درویش و توانگر به کم و بیش بد است

کار بد مصلحت آن است که مطلق نکنیم

تعبیر

نصیحت حافظ به شما مرداد ماهی عزیز این است که قبل از هر تصمیم و اقدامی ابتدا خوب فکر کنید و با درایت تصمیم بگیرید تا به اهدافی که دارید دست پیدا کنید. قناعت پیشه کنید و برای امور دنیوی خودتان را آزار ندهید. اگر تمایل داری در نظر دیگران محترم باشی احترام همه را حفظ کن و به حرف حق حتی اگر از زبان دشمنت بیان شود، احترام بگذار و تنها از سخن دانایان پیروی کن.

فـال حـافـظ متولدین شهریور

آن که رخسار تو را رنگ گل و نسرین داد

صبر و آرام تواند به من مسکین داد

من همان روز ز فرهاد طمع ببریدم

که عنان دل شیدا به لب شیرین داد

تعبیر

در تعبیر فال حافظ امروز شما شهریور ماهی عزیز آمده است که زمانی به گنج و ثروت می‌رسی که قناعت داشته باشی. در آن صورت است که خداوند هم کرمش را بیشتر خواهد کرد. مقصودی داری که خیلی زود به آن می رسی. بدان جوانی و زیبایی همیشه ماندنی نیست پس به جمالت مغرور نباش.

فـال حـافـظ متولدین مهر

خستگان را چو طلب باشد و قوت نبود

گر تو بیداد کنی شرط مروت نبود

ما جفا از تو ندیدیم و تو خود نپسندی

آن چه در مذهب ارباب طریقت نبود

تعبیر

حافظ امروز به شما مهر ماهی عزیز توصیه کرده است که کسی از شما یاری و کمک خواسته است، اگر می‌توانید کوتاهی نکرده و به او کمک کنید که نیکی کردن بهترین کارهاست. دلت را پاک کن و بدون ریا و تزویر باش تا خدا هم پشت و پناه تو باشد.

فـال حـافـظ متولدین آبان

گر چه افتاد ز زلفش گرهی در کارم

همچنان چشم گشاد از کرمش می‌دارم

به طرب حمل مکن سرخی رویم که چو جام

خون دل عکس برون می‌دهد از رخسارم

تعبیر

فال حافظ امروز شما آبان ماهی عزیز نشان می دهد که ناامید نباشید و به هدف خود ایمان داشته باشید. تمام تلاش خود را برای رسیدن به مقصود به کار بگیرید و با سختی های راه مبارزه کنید تا به مراد دل برسید. صداقت در کارها و یکرنگ بودن با مردم باعث می‌شود اعتماد آنها را به دست آورده و دیگران به سوی شما جذب شوند.

فـال حـافـظ متولدین آذر

ستاره​ ای بدرخشید و ماه مجلس شد

دل رمیده ما را رفیق و مونس شد

به بوی او دل بیمار عاشقان چو صبا

فدای عارض نسرین و چشم نرگس شد

تعبیر

فال حافظ امروز شما آذر ماهی عزیز می گوید که ستاره‌ اقبال به شما رو کرده است، سعی کن از این فرصت استفاده کنی. دل خود را از کینه ها و بدی ها خالی کن و به دنبال کارهای بیهوده و افکار باطل نرو که پشیمان خواهی‌شد، دنبال کارهای عاقلانه برو که نتیجه‌ آن را خواهی دید.

فال حافظ متولدین دی

به سر جام جم آن گه نظر توانی کرد

که خاک میکده کحل بصر توانی کرد

به عزم مرحله عشق پیش نه قدمی

که سودها کنی ار این سفر توانی کرد

تعبیر

فال حافظ شما دی ماهی عزیز اینگونه تفسیر می شود که از عمرت و زندگی‌ که به تو هدیه داده شده به نحو احسن بهره بگیر و از آن لذت ببر. رسیدن به مراد بسیار سهل است. اگر عاشقانه کسی یا چیزی را بخواهی به آن خواهی رسید. بسیار خوش شانسی و دست به هرچه بزنی طلا می شود.

فـال حـافـظ متولدین بهمن

عکس روی تو چو در آینه جام افتاد

عارف از خنده می در طمع خام افتاد

حسن روی تو به یک جلوه که در آینه کرد

این همه نقش در آیینه اوهام افتاد

تعبیر

فال حافظ امروز شما بهمن ماهی عزیز اینگونه تفسیر می شود که هر کسی که شما را برای اولین بار می‌بیند پی به خوش قلبی و ساده دلی شما می برد. چون باطنی خوب دارید فکر می کنید همه مثل شما هستند. پس مواظب باشید از شما سوءاستفاده نکنند، کمی زرنگ تر باشید. خوددار باشید. برای هرکس دلسوزی نکنید که همه شایسته‌ دلسوزی نیستند.

فـال حـافـظ متولدین اسفند

کسی که حسن و خط دوست در نظر دارد

محقق است که او حاصل بصر دارد

چو خامه در ره فرمان او سر طاعت

نهاده‌ایم مگر او به تیغ بردارد

تعبیر

فال حافظ امروز شما اسفند ماهی عزیز می گوید به هر کسی که ظاهر عالی و خوب داشت اعتماد نکنید. حرف های زیبا و باادب او شما را تحت تاثیر قرار ندهد. در اصل طبل توخالی است. به حرف و نصیحت کسی گوش کنید که واقعا برایتان دل می سوزاند و باتجربه تر از شماست. دل تان می خواهد به یک سفر بروید؛ برایتان خوب است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی