شمانیوز
شما نیوز

فال حافظ

فال حافظ روزانه / فال حافظ فردا جمعه 1 تیر ماه 1403 را بخوانید

فال حافظ روزانه / فال حافظ فردا جمعه 1 تیر ماه 1403 را بخوانید

در خبر زیر فال حافظ فردا جمعه 1 تیر ماه 1403 را بخوانید.

به گزارش شمانیوز :فال حافظ یکی از سنت‌های معروف ادبی و فرهنگی ایران است که بر اساس شعرهای حافظ انجام می‌شود.این نوع فال حافظ معمولاً در مجالس و جشن‌های ایرانی به منظور پیش‌بینی آینده و گرفتن راهنمایی از دیوان حافظ انجام می‌شود.خواندن فال حافظ می‌تواند به عنوان یک روش سنتی و زیبا برای پیش‌بینی و تفسیر اتفاقات زندگی مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه فال حافظ فردا جمعه 1 تیر ماه 1403 را بخوانید.

فـال حـافـظ متولدین فروردین

در نمازم خم ابروی تو با یاد آمد

حالتی رفت که محراب به فریاد آمد

از من اکنون طمع صبر و دل و هوش مدار

کان تحمل که تو دیدی همه بر باد آمد

تعبیر 

تفسیر فال حافظ امروز شما فروردین ماهی عزیز نشان می دهد که عاشق هستی و دلت پاک است. صبر و تحمل داشته باش که اوضاع رو به راه است. دلت را قوی دار و به خدا توکل کن که شادی به تو نزدیک است.

فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

در نظربازی ما بی‌خبران حیرانند

من چنینم که نمودم دگر ایشان دانند

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی

عشق داند که در این دایره سرگردانند

تعبیر

نتیجه تفال به دیوان حافظ شما اردیبهشت ماهی عزیز این است که شما فردی صادق و نیک‌سرشت هستید و ظاهر و باطن شما یکی است. در وادی پر خطر عشق سرگردان هستید اما به خاطر قلب پاک و نیت خالصی که دارید، خداوند یاری تان خواهد کرد تا از مشکلات و گزند دشمنان در امان باشید.

فـال حـافـظ متولدین خرداد

به دور لاله قدح گیر و بی ریا می باش

به بوی گل نفسی همدم صبا می باش

چو غنچه گر چه فروبستگیست کار جهان

تو همچو باد بهاری گره گشا می باش

تعبیر

فال حافظ امروز شما خرداد ماهی عزیز نشان می دهد که کارهای نیکت را انجام بده و از بنده‌ خدا تمنای جواب نداشته باش. خداوند در جای دیگر جواب کار خوبت را می‌دهد. رحمت خداوند شامل حالت شده و گره از کارت باز می‌شود. تو کار خودت را بکن؛ دشمن شکست می‌خورد و دست به هرچه بزنی طلا خواهد شد.

فـال حـافـظ متولدین تیر

به مژگان سیه کردی هزاران رخنه در دینم

بیا کز چشم بیمارت هزاران درد برچینم

الا ای همنشین دل که یارانت برفت از یاد

مرا روزی مباد آن دم که بی یاد تو بنشینم

تعبیر

فال حافظ امروز شما تیر ماهی عزیز این تفسیر را دارد که رفتاری سرشار از عشق و مهربانی دارید و محبت خود را از هیچ کس دریغ نمی‌کنید. با افراد باتجربه و متخصص مشورت کنید تا دچار خسران نشوید و به سعادت و خوشبختی برسید. مال و ثروت دنیوی اگرچه برای رفاه و آسایش است اما ابدی نیست، از وابستگی به مادیات برحذر باشید که محبت و عشق سرمایه های جاودان هستند.

فـال حـافـظ متولدین مرداد

دامن کشان همی‌شد در شرب زرکشیده

صد ماه رو ز رشکش جیب قصب دریده

زنهار تا توانی اهل نظر میازار

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده

تعبیر

نصیحت حافظ به شما مرداد ماهی عزیز این است که ایام خوشی و کامیابی رسیده و بخت و اقبال به شما روی آورده است. فرصت‌ها را غنیمت شمرده و از آنها کمال استفاده را ببرید. از غرور و کبر برحذر باشید که خودپسندی عاقبت خوبی ندارد.  فقط به فکر خود نباشید، با مردم با مهربانی رفتار کرده و دست ضعیفان را بگیرید. دنیا چند روزی بیش نیست و چه بهتر که زودتر کدورت ها را برطرف کنید.

فـال حـافـظ متولدین شهریور

به ملازمان سلطان که رساند این دعا را

که به شکر پادشاهی ز نظر مران گدا را

ز رقیب دیو سیرت به خدای خود پناهم

مگر آن شهاب ثاقب مددی دهد خدا را

تعبیر

در تعبیر فال حافظ امروز شما شهریور ماهی عزیز آمده است که تو به آینده ات امیدواری اما در این میان فردی بسیار جسور رقیب توست. نسبت به او بی اعتنا باش و برای به سامان رسیدن امور خویش از دعا به درگاه خداوند غافل مباش.

فـال حـافـظ متولدین مهر

ای که دایم به خویش مغروری

گر تو را عشق نیست معذوری

روی زرد است و آه دردآلود

عاشقان را دوای رنجوری

تعبیر

حافظ امروز به شما مهر ماهی عزیز توصیه کرده است که انسانی که در وجودش بذر عشق و محبت وجود ندارد درواقع از زندگی هیچ بهره ای نبرده است. صداقت از بهترین چیزهایی است که یک انسان می تواند داشته باشد. نقاط ضعف خود را بشناسید و بعد از رفع آنها در جهت رسیدن به خواسته ها و اهداف خود جلو بروید. از غرور و خودپسندی دوری کنید و همه جوانب مسئله را بسنجید تا دچار اشتباه نشوید.

فـال حـافـظ متولدین آبان

زلف آشفته و خوی کرده و خندان لب و مست

پیرهن چاک و غزل خوان و صراحی در دست

نرگسش عربده جوی و لبش افسوس کنان

نیم شب دوش به بالین من آمد بنشست

تعبیر

فال حافظ امروز شما آبان ماهی عزیز نشان می دهد کسی که از نعمت هوش و استعداد برخوردار است نباید هرگز ناامید باشد. از دورویان و افراد به ظاهر خیرخواه که درون سیاه خود را به فریب سپید و زیبا جلوه می دهند بپرهیز. امید به بازو و تلاش خودت داشته باش و توکلت به پروردگار باشد.

فـال حـافـظ متولدین آذر

گلبرگ را ز سنبل مشکین نقاب کن

یعنی که رخ بپوش و جهانی خراب کن

بفشان عرق ز چهره و اطراف باغ را

چون شیشه‌های دیده ما پرگلاب کن

تعبیر

فال حافظ امروز شما آذر ماهی عزیز می گوید که رفتار خوب و منش پسندیده‌ای که دارید باعث جذب اطرافیان شده است. خصلت‌های نیکو و حسن و کمال تان به حد اعلاست! عهد و پیمانی بسته‌اید که نتایج خوبی را به بار خواهد آورد. خدا را شکرگزار باشید که چرخ گردون به کام‌تان خواهد چرخید و از لطف فرد خاصی بهره مند می‌شوید. نیت دل‌تان برآورده می‌شود و حال شما هر روز بهتر خواهد شد.

فال حافظ متولدین دی

نه هر که چهره برافروخت دلبری داند

نه هر که آینه سازد سکندری داند

وفا و عهد نکو باشد ار بیاموزی

وگرنه هر که تو بینی ستمگری داند

تعبیر

فال حافظ شما دی ماهی عزیز اینگونه تفسیر می شود که ظاهربین نباش و تصمیم را بر مبنای ظواهر نگیر. حواست را جمع کن؛ برخی می‌خواهند تو را فریب بدهند. آنها از تو خیلی زرنگ تر هستند. کسی را در کنارت داری که راهنمایی ات می‌کند، قدرش را بدان. اگر به حرفش گوش دهی تمام جهان انگار در دست توست.

فـال حـافـظ متولدین بهمن

مقام امن و می بی‌غش و رفیق شفیق

گرت مدام میسر شود زهی توفیق

جهان و کار جهان جمله هیچ بر هیچ است

هزار بار من این نکته کرده‌ام تحقیق

تعبیر

فال حافظ امروز شما بهمن ماهی عزیز اینگونه تفسیر می شود که قدر دوستان صادق و دلسوز را بدانید که دوست خوب به این راحتی ها پیدا نمی شود. به دنبال سعادت و خوشبختی می گردی در حالی که نمی دانی خوشبختی حقیقی همان چیزی است که در اختیار تو قرار دارد و تو روش استفاده از آن را نمی دانی. فرصت ها را غنیمت شمار، چراکه دقایق رفته را بازگشتی نیست.

فـال حـافـظ متولدین اسفند

بیا که رایت منصور پادشاه رسید

نوید فتح و بشارت به مهر و ماه رسید

جمال بخت ز روی ظفر نقاب انداخت

کمال عدل به فریاد دادخواه رسید

تعبیر

فال حافظ امروز شما اسفند ماهی عزیز می گوید که مژده باد بر شما که در کارتان موفق خواهید شد و خبرهای خوب و مسرت بخشی را دریافت می کنید. این پیروزی ها نتیجه تلاش و سخت کوشی خودتان است. مراقب باشید که برخی افراد سودجو به دنبال سوءاستفاده و به بیراهه کشاندن شما هستند. تیزهوشی و درایت داشته باشید و از اطراف خود غافل نشوید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی