شمانیوز
شما نیوز

رتبه بندی معلمان | معلمان بازنشسته

خبر مهم از رتبه بندی معلمان / از امتیاز جدید رتبه بندی معلمان چه میدانید؟

خبر مهم از رتبه بندی معلمان / از امتیاز جدید رتبه بندی معلمان چه میدانید؟

با اینکه بعداز مدتها رتبه بندی معلمان اجرا شد اما همه معلمان از روند راضی نیستند.

به گزارش شمانیوز: وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد: از هیات ممیزه مرکزی رتبه‌بندی معلمان درخواست کردم سازوکاری برای تاثیر تلاش همکاران حوزه‌های تصحیح آزمون‌های نهایی در رتبه‌بندی معلمان در نظر بگیرند.رتبه بندی معلمان پس از مدت‌ها اجرا شد، اما تقریبا بسیاری از جامعه فرهنگیان و معلمان از روند رتبه بندی معلمان و افزایش حقوق‌ها رضایت ندارند.

رضا مراد صحرائی در صفحه ویراستی‌اش نوشت: برای حضور در جمع خیرین مدرسه‌ساز خراسان‌رضوی مهمان امام رئوف بودیم، پس از این مراسم در جمع همکارانم در یکی از حوزه‌های تصحیح امتحانات‌نهایی حاضر شدم. این روز‌ها در سراسر کشور معلمان عزیز در حال کمک به حرکت دستگاه تعلیم و تربیت به سمت عدالت آموزشی هستند.

وی در ادامه آورده است: برای جبران زحمات این عزیزان و بنابر درخواست همکارانم، از هیات ممیزه مرکزی رتبه‌بندی خواستم سازوکاری برای تاثیر تلاش همکاران حوزه‌های تصحیح آزمون‌های نهایی در رتبه‌بندی در نظر بگیرند که پس از بررسی مقرر شد این امتیاز در رتبه‌بندی این عزیزان و در بخش شایستگی‌های حرفه‌ای لحاظ شود.

به گفته وزیر آموزش و پرورش میزان این امتیاز بر اساس گزارش دریافتی از سامانه و مبتنی بر کیفیت و کمیت فعالیت مصححین عزیز خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی