شمانیوز
شما نیوز

فرهنگیان

زمان تعیین تکلیف فرهنگیان جدید مشخص شد / جزئیات

زمان تعیین تکلیف فرهنگیان جدید مشخص شد / جزئیات

طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش، آغاز ارزیابی تکمیلی پذیرفته‌شدگان اولیه دانشگاه فرهنگیان از سوم تیرماه آغاز می‌شود.

به گزارش شمانیوز: فرهنگیان عزیر برای هر جامعه ای از جایگاه منحصر به فردی برخوردار هستند. فرهنگیان ستون اصلی تعلیم در هر فرهنگی هستند. 

اخیرا فرصتی جدید برای متقاضیان ورود به آموزش و پرورش ایجاد شده است. فرهنگیانی که قصد استخدام در این وزارت خانه را دارند باید در تاریخی که از طرف این وزارتخانه مشخص شده است نسبت به بارگذاری مدارک و مشخصات خود اقدام کنند تا از طرف این نهاد مورد ارزیابی قرار گیرند. در ادامه جزئیات بیشتر را بخوانید.

وزارت آموزش وپرورش اعلام کرد: از روز یکشنبه سوم تیر معرفی‌شدگان آزمون استخدامی به مدت ۴ روز مهلت دارند تا با مراجعه به سامانه ثبت‌نام و ارزیابی تکمیلی به آدرس https://psd.cfu.ac.ir، نام کاربری خود را کد ملی و کلمه عبور را در کد پروفایل وارد و نسبت به ثبت، تکمیل و تأیید اطلاعات شناسایی، بارگذاری مدارک درخواستی، بررسی، تأیید و دریافت فرم اعلام آمادگی ارزیابی تکمیلی اقدام کنند.

علاوه بر آن فرم معرفی‌نامه معاینه پزشکی خود را از سامانه دریافت و پس از پرداخت هزینه از طریق درگاه پرداخت، نسبت به تکمیل و بارگذاری سوابق فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی اقدام و درخواست بررسی پرونده خود را ارسال کنند.

با ارسال درخواست بررسی پرونده، چاپ کارت ورود به ارزیابی تکمیلی ممکن خواهد شد و زمان مراجعه داوطلبان به کانون‌های ارزیابی در کارت دریافتی آنان مشخص شده است.

داوطلبان باید ضمن مراجعه به آدرس تعیین شده و کسب اطلاعات لازم برای ادامه این فرایند مقدمات لازم را برای حضور فعال در کانون‌های ارزیابی از روز یکشنبه ۱۰ تیرماه ۱۴۰۳ بر اساس زمان تعیین شده فراهم و تا شروع فرایند ثبت‌نام یعنی سوم تیر نسبت به آماده کردن مدارک و مستندات مربوط به سوابق آموزشی و فرهنگی خود اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی