شمانیوز
شما نیوز

رتبه بندی معلمان | معلمان بازنشسته

سامانه رتبه بندی معلمان فعال است | معلمان به این سایت سر بزنند

سامانه رتبه بندی معلمان فعال است | معلمان به این سایت سر بزنند

به گفته رییس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس یازدهم پیگیری‌ها به ثمر نشست و این سامانه برای بارگذاری مدارک معلمان عزیز تا ۲۰ تیرماه فعال است.

به گزارش شمانیوز: سامانه رتبه‌بندی برای معلمان فاقد رتبه، تا ۲۰ تیرماه تمدید شد.

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس یازدهم با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته برای بازگشایی سامانه رتبه‌بندی برای معلمان فاقد رتبه، گفت: این پیگیری‌ها به ثمر نشست و این سامانه برای بارگذاری مدارک معلمان عزیز تا ۲۰ تیرماه فعال است.

علیرضا منادی سفیدان با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته برای بازگشایی سامانه رتبه‌بندی برای معلمان فاقد رتبه، عنوان کرد: پیرو مطالبه به حق معلمان عزیزی که از طرح رتبه بندی جا مانده بودند، پس از پیگیری‌های مکرر و مستمر این موضوع از وزارت آموزش و پرورش خوشبختانه از ابتدای هفته سامانه رتبه بندی برای معلمان فاقد رتبه به مدت یک ماه باز شد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: مشمولانی که پس از ارزیابی نخست، حداقل امتیاز لازم برای احراز رتبه آموزشیار معلم (عدم احراز رتبه) را کسب نکرده‌اند از تاریخ اولین تأیید هیات ممیزه پس از مدت حداقل یک‌سال و در شرط شاغل بودن می‌توانند با کسب امتیاز لازم و ارزیابی مجدد در یکی از رتبه‌ها قرار گیرند.

وی ادامه داد: حال این معلمان می‌توانند از تاریخ اولین تایید هیات ممیزه پس از مدت حداقل یک سال و در شرط شاغل بودن می‌توانند با کسب امتیاز لازم و ارزیابی مجدد در یکی از رتبه‌ها قرار گیرند.

منادی سفیدان اضافه کرد: بر اساس اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش، معلمان عزیز میتوانند از طریق پنجره my.medu.ir نسبت به ورود به سامانه اقدام و پس از ورود با مطالعه دقیق راهنمای بارگذاری مستندات و شرایط و ضوابط نسبت به بارگذاری مدارک اقدام کنند.

وی افزود: مدارک و مستنداتی که در بازه زمانی قبل از ۱ خرداد ۱۴۰۳ و بعد از اولین حکم استخدام باشد معتبر هستند و مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. فرصت بارگذاری مدارک تا ۲۰ تیر۱۴۰۳ است و فرصت مذکور به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود.

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس یازدهم تأکید کرد: امیدواریم که بتوانیم در آینده نزدیک و در راستای همین قانون، تمام معلمان عزیزمان را صاحب رتبه کنیم؛ چرا که این عزیزان زحمتکش، لایق بهترین‌ها هستند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی