شمانیوز
شما نیوز

فال

چند مدل فال داریم | هر فال به چه چیزی اشاره دارد

چند مدل فال داریم | هر فال به چه چیزی اشاره دارد

فال در لغت به معنای طالع، بخت و نیز پیشگویی و عاقبت بینی، کلمه‌ای عربی است . در خبر زیر لیستی از انواع فالهای روزانه را برای شما آمده کرده ایم.

به گزارش شمانیوز :انواع فال روزانه شامل مجموعه‌ای از پیشگویی‌ها و راهنمایی‌هایی است که بر اساس روش‌های مختلف پیش‌بینی آینده ارائه می‌شوند. در ادامه، به برخی از انواع رایج فال روزانه اشاره می‌کنم:

 1. فال تاروت

فال تاروت با استفاده از کارت‌های تاروت انجام می‌شود. هر کارت معنای خاصی دارد و بر اساس ترکیب کارت‌ها، فالگیر می‌تواند پیش‌بینی‌هایی درباره آینده شما ارائه دهد.

 2. فال قهوه

در این نوع فال، فالگیر پس از نوشیدن قهوه به ته‌مانده فنجان نگاه می‌کند و بر اساس اشکال و نمادهایی که در فنجان قهوه تشکیل شده‌اند، پیش‌بینی‌هایی انجام می‌دهد.

 3. فال حافظ

این نوع فال با استفاده از دیوان حافظ و تفسیر اشعار او انجام می‌شود. با نیت کردن و باز کردن دیوان، فالگیر شعری از حافظ را تفسیر می‌کند و توصیه‌هایی برای فرد ارائه می‌دهد.

4. فال ستارگان

فال ستارگان یا طالع‌بینی بر اساس موقعیت ستارگان و سیارات در زمان تولد فرد انجام می‌شود. این نوع فال شامل پیش‌بینی‌هایی درباره جنبه‌های مختلف زندگی مانند عشق، شغل، و سلامت است.

 5. فال انبیا

فال انبیا بر اساس داستان‌ها و حکایات پیامبران انجام می‌شود. هر ماه تولد با یکی از پیامبران مرتبط است و فالگیر بر اساس زندگی و آموزه‌های آن پیامبر، پیش‌بینی‌هایی انجام می‌دهد.

 6. فال چای

این نوع فال مشابه فال قهوه است، با این تفاوت که فالگیر از برگ‌های چای در ته فنجان استفاده می‌کند تا نمادها و اشکالی را تفسیر کند.

 7. فال عددشناسی

فال عددشناسی بر اساس اعداد مرتبط با تاریخ تولد و نام فرد انجام می‌شود. فالگیر اعداد را تفسیر می‌کند و پیش‌بینی‌هایی درباره مسیر زندگی و آینده فرد ارائه می‌دهد.

8. فال شمع

در فال شمع، فالگیر از شکل و نحوه سوختن شمع‌ها برای پیش‌بینی استفاده می‌کند. این نوع فال معمولاً با روش‌های دیگری مانند فال تاروت ترکیب می‌شود.

 9. فال رمل

فال رمل بر اساس نقش‌هایی که با ریختن دانه‌های رمل (مانند شن یا ماسه) بر روی سطحی صاف ایجاد می‌شود، انجام می‌گیرد. فالگیر این نقش‌ها را تفسیر می‌کند و پیش‌بینی‌هایی انجام می‌دهد.

 10. فال ماه تولد

در این نوع فال، بر اساس ماه تولد فرد، پیش‌بینی‌هایی درباره ویژگی‌های شخصیتی و آینده او ارائه می‌شود. این نوع فال به صورت هفتگی، ماهانه، و سالانه نیز ارائه می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی