شمانیوز
شما نیوز

بازیگر نقش پیمان

مرگ بازیگر افرا |پایان تلخ پیمان

پیمان بازیگر عاشق پیشه سریال افرا قربانی عشق به جنگل مسعود و تحقیرهای حاج محمود شد .

به گزارش شمانیوز: ملودرام عاشقانه افرا که این روزها از شبکه یک سیما پخش می شود داستان زندگی دو خانواده است که یکی فقیر و دیگری ثروتمند است و عشقی میان دو جوان این دو خانواده را بهم گره می زند. افرا زندگی یک محیط بان را به تصویر می کشد که متعصبانه شغلش را دوست دارد و حتی زندگی شخصی اش را فدای این شغل کرده است او به ثروت پدرش پشت کرده و جنگل را عاشقانه دوست دارد.

روزبه حصاری در نقش مسعود در سریال افرا محیط بانی است که زندگی را برای همسر پزشکش با بازی مینا وحید در نقش مهتاب سخت کرده و او را آزار می دهد با این حال حاضر به ترک جنگل نیست. او با رفتاری پرخاشگر با شکارچیان برخورد می کند این در حالیست که پدرش حاج محمود (مهدی سلطانی) یک کارخانه برنج فروشی دارد و  ثروت زیاد او باعث چنان غروری در این مرد شده که هرکسی را لایق دخترش مائده با بازی سارا باقری نمی دادند و برای اینکه ثروت و وجهه اجتماعی اش را به رخ بکشد خانواده پیمان برای خواستگاری به خانه راه می دهد و آنها را مقابل دخترش تحقیر می کند تا اقتدار و ابهت خود را به رخ بکشد. چیزی که مائده و پیمان (محمد صادقی) را نه تنها از هم جدا نکرد بلکه درد مشترک برای آنها ایجاد و به هم نزدیکتر کرد. 

IMG637650714679250169

پیمان و مائده در سریال افرا

حالا پیمان جوان با پشتکاری که عشق به مائده باعث شده تا همه تلاش خود را برای به دست آوردن ثروت و رویارویی با حاج محمود بکند و در این راه حاضر است هرکاری بکند. او به دنبال اسلحه شکاری است تا در جنگل حیوان شکار کند و بفروشد و پول به دست آورد. 

تلاش پیمان برای به دست آوردن اسلحه شکاری نقطه آغازین رویارویی جدید مسعود (روزبه حصاری) و پیمان (محمد صادقی) خواهد بود. نقطه ای که وجه دیگر داستان سریل افرا یعنی جدالهای و سختی های محیط بانی را پررنگ تر می کند. این جدال عاشقانه آیا منجر به رنجی جدید برای مائده (سارا باقری) خواهر مسعود و دختر مورد علاقه پیمان خواهد شد؟ 

منطق داستان می گوید احتمالا قربانی عشق به جنگل مسعود و تحقیرهای حاج محمود و سرکوفت زدنهایش پیمان پسر کوچک خانواده است که در عشقش سماجت می کند. چراکه پیمان دانشجوی نخبه که پدرش بنابردلایلی آنها را ترک کرده قصد دارد هرطور شده خودش را به حاج محمود ثابت کند تا بتواند عشق مائده را تصاحب کند. از طرفی این داستان قربانی دیگری هم دارد و او کسی نیست جز مائده ، دختر ته تغاری حاج محمود که در ناز و نعمت بزرگ شده و پدرش تسلط خاصی روی او دارد و برادرش با خشونتی که اعمال می کند تلاش می کند خواهرش را از هر سختی دور کند. خشونت و تحقیر دو وجه شر انسانی هستند که در خانواده حاج محمود آن را می بینیم و قطعا شر بر عشق پیروز نخواهد شد. بنابراین باید منتظر شد و دید آیا چرخ روزگار غرور مسعود و حاج محمود را مقابل خودشان قرار خواهد داد و آنها را برای گرفتن رضایت به دست و پای خانواده ای خواهند انداخت؟ 

آیا مائده دختر 20 ساله مقابل غرور برادر و تحقیرهای پدر عصیان خواهد کرد؟ 

داستان سریال افرا با روندی که طی می کند نقش پیمان و مائده را در چرخ یکباره داستان پررنگ تر خواهد کرد و دور از ذهن نیست اگر تیر مسعود قلب پیمان را هدف بگیرد و غرور کاذب خانواده مائده را به یک تراژدی برای این خانواده تبدیل کند. اما نکته مهم دیگر نقش مهتاب ( مینا وحید )در این داستان است مهتاب که حاضر نشد از لبجازی دست بردارد و به خواهش شوهرش برای ماندن در خانه در شبی که به نظر می رسد شب حادثه باشد گوش دهد و مسعود نیز برای فراموش کردن غم این دوری به جنگل پناه برد. 

باید دید واکنش مهتاب در این فرضیه قتل چه خواهد بود

بهرنگ توفیقی کارگردان زبده و کارکشته که داستان های گیرایی چون سریال پدر و آقازاده را به تصویر کشیده است قطعا در فراز و فرودهای افرا نیز تسلط و مهارت خود را به رخ خواهد کشید. 

download

بیوگرافی بازیگر نقش پیمان

محمد صادقی در ۲۲ فروردین ماه ۱۳۷۲ در شهر تهران متولد شده و در رشته مدیریت اجرایی تحصیل کرده است او با گرایش صنایع توانسته تا مقطع لیسانس ادامه بدهد وی با بازی در سریال مانکن در نقش آبتین به شهرت رسید و به چهره معروف در بین بازیگران مطرح تبدیل شد او حالا در سریال افرا بازی کرده است و نقش پیمان را بر عهده دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • ستاره حسينى

    خيلى حيف شد مرد ديگه سريالتون جذابيتش رو از دست داد