شمانیوز
شما نیوز

سیدجواد هاشمی |بازیگر پرحاشیه زخم کاری

سید جواد هاشمی با مسابقه به تلویزیون می آید

علی رغم حاشیه های نحوه پوشش سیدجواد هاشمی درسریال زخم کاری وحتی شائبه ممنوع التصویری این بازیگر ، مسابقه چیدمانه با اجرای این بازیگر پر حاشیه وارد مرحله پیش تولید شد .

به گزارش شمانیوز ،اولین مسابقه دکوراسیون داخلی منزل در ایران با عنوان چیدمانه با اجرای سید جواد هاشمی وارد مرحله پیش تولید شد. مسابقه بزرگ «چیدمانه» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سیدجواد هاشمی برای نخستین بار فرصتی برای رقابت چهره‌های سرشناس در عرصه دکوراسیون داخلی فراهم کرده است.

57922443

فصل اول این مسابقه که وارد مرحله پیش تولید شده، در ۲۲ قسمت تهیه و تولید می‌شود. در این مسابقه ۱۲ نفر از چهره‌های شناخته شده حوزه‌های سینما، تلویزیون، ورزش و موسیقی همراه با همسران‌شان با اجرای دکوراسیون داخلی منزل، ذوق، سلیقه و نگاه هنری خود را به نمایش می‌گذارند.

زوج‌های برنده را داوران، کارشناسان و بینندگان برنامه انتخاب می‌کنند و در نهایت جوایز نفیسی به شرکت‌کنندگان و بینندگان برنامه اهدا خواهد شد.

حاشیه های نحوه پوشش سیدجواد هاشمی در قسمت جدید «زخم کاری»، چندوقتی است حتی شائبه ممنوع التصویری این بازیگر را هم ایجاد کرد؛ خصوصا وقتی که قرار بود یک برنامه تلویزیونی مذهبی با حضور او دوشنبه ـ اول شهریور ماه ـ به روی آنتن شبکه دو سیما برود، اما پخش به تاخیر افتاد. هرچند روابط عمومی برنامه ضمن رد این خبر، پخش را به دو روز بعد، یعنی چهارشنبه ـ سوم شهریور ماه ـ موکول دانست.

البته حاشیه های سیدجواد هاشمی، به این صحنه و «زخم کاری» محدود نمی شود. این بازیگر بهمن ماه سال گذشته هم وقتی مقابل دوربین یک شرکت اماراتی قرار گرفت تا خرید خانه در شهر دبی را تبلیغ کند، خبرساز شد. هاشمی در این تبلیغ کوتاه خطاب به بیننده می گفت، «لایف استایل خانه های دبی با هیچ جای دنیا قابل مقایسه نیست!» و البته این ویدئو هم در آن زمان بازتاب وسیعی در شبکه‌های اجتماعی برای مرد همیشه سفید فیلم ها و سریال های ایرانی داشت.

هرچند پیشتر از آن حضور متفاوت هاشمی در برنامه «شام ایرانی» و در ادامه شرکت در مسابقه «مافیا» (خصوصا با پوشش متفاوت شرکت کنندگانش) حاکی از آن بود که این بازیگر تصمیمش را گرفته است که از کلیشه های رایج در نقش هایش کمی فاصله بگیرد و فضاهای جدید و نقش های خاکستری و حتی منفی را هم در عالم تصویر و نمایش تجربه کند. ضمن اینکه باید به یاد داشت او در کنار بازی در سریال «زخم کاری»، در ماه های اخیر، فضای سریالی مانند «شهید باهنر» (راز ناتمام) را هم تجربه کرده است که در آن نقش «شهید محمدعلی رجایی» را ایفا می کند و می توان فضای این نقش را در امتداد کاراکترهای مرسوم این بازیگر دانست.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied