شمانیوز
شما نیوز

فرهنگیان؛

معلمان حق التدریس استخدام می شوند؟

رییس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش، گفت: در برنامه‌ریزی ساماندهی نیروی انسانی، به‌کارگیری 24 ساعت در هفته معلمان حق‌التدریس توصیه و تأکید می‌شود تا بلافاصله بتوانیم حکم استخدام افرادی که مرحله سوم یا چهارم دوره‌های مهارت‌آموزی را با موفقیت سپری می‌کنند، صادر کنیم.

به گزارش شما نیوز: رییس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش، اظهار داشت: در برنامه‌ریزی ساماندهی نیروی انسانی، به‌کارگیری 24 ساعت در هفته معلمان حق‌التدریس توصیه و تأکید می‌شود تا بلافاصله بتوانیم حکم استخدام افرادی که مرحله سوم یا چهارم دوره‌های مهارت‌آموزی را با موفقیت سپری می‌کنند، صادر کنیم.
وی در خصوص نیروی انسانی سازمان تعلیم و تربیت، گفت: نیروی انسانی «سازمان تعلیم و تربیت» با تصویب تشکیلات تفضیلی آن تأمین خواهد شد و در استان و شهرستان‌ها از ظرفیت کارشناسان بخش پیش‌دبستانی و غیردولتی کمک خواهیم گرفت.
در ضمن لایحه رتبه‌بندی معلمان همچنان در حال پیگیری است و به همکاران توصیه می‌شود در صورت امکان و نیاز مناطق استمرار خدمت داشته باشند تا بتوانند از مزایای مربوط بهره‌مند شوند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied