شمانیوز

دیدم زن کارگردان لباس کوتاه پوشیده و همه بی‌حجاب و عادی انگار که اینجاست، موسیقی و مشروب و همه چی بود. در داخل خانه هر چه دلشان می‌خواهند می‌پوشند.

جهان نیوز نوشت: دارین حمزه بازیگر جنجالی لبنانی که در فیلم‌های ایرانی بسیاری مثل تولدی دیگر (عباس رافعی) کتاب قانون (مازیار میری)، سی و سه روز و فیلم‌های ایرانی دیگری را بازی کرده اخیراً در مصاحبه‌ای جنجالی به MTV لبنان گفت: وقتی رفتم فکر می‌کردم آن‌ها (ایرانیان) در داخل خانه هم حجاب می‌پوشند، منم حجاب پوشیدم، بالاخره نظام اسلامی است نه مثل ما. ولی من فکر می‌کردم نظام اسلامی‌اشان مثل کشورهای عربی است، نمی‌دانستم آنها فرق می‌کنند. کارگردان من را برای شام به خانه‌اش دعوت کرد و غذای ایرانی خوشمزه برایم درست کردند. منم با حجاب کامل از بالا تا پایین آنجا رفتم. ولی دیدم زن کارگردان لباس کوتاه پوشیده و همه بی‌حجاب و عادی انگار که اینجاست، موسیقی و مشروب و همه چی بود.

 

خبر جنجالی : 

عکس لورفته و منشوری گلشیفته فراهانی به همراه پدرش لب ساحل در خارج از کشور + فیلم و عکس

 

9898955_300

 

در داخل خانه هر دلشان می‌خواهند می‌پوشند، حکومت به داخل خانه‌ها کاری ندارد. در کل مهمانی من تنها مثل پیرزن‌ها لباس پوشیده بودم و آنها همه لخت بودند.

 
لازم به ذکر است که دارین حمزه برای اولین بار برای حضور در فیلم «کتاب قانون» مازیار میری کارگردان فیلم‌های حوزه هنری و سازنده سریال‌های مناسبتی عاشورایی همچون «فرات» وارد ایران شد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • کیان رنجبر

  سلام خوب اینجا ایران است چرا باید در کشور اسلامی چنین چیزی باشد این عقدی بودن یک سری افراد تازه به دوران رسیده نشون میده صدافسوس؟

 • Hadi

  خب اینکه یه موضوع طبیعیه از نظر همه. افشاگری نیست که فقط یه تعریف احمقانه ست. اینو همه میدونن که سینمای ایران درونش چه میگذره .

 • ناشناس

  حکومت باعث شده مردم به این سطح از ریاکاری برسن،،،سانسور نکن لطفا

 • م_م

  خدا نگذرد از کسانی که به دلیل اطاعت از هوای نفسشان آبروی اسلام را میبرند


روی خط رسانه