شمانیوز

احسان جوانمرد نویسنده سریال بانوی عمارت که بارها و بارها درباره موضوعات مختلف مطرح شده درباره داستان سریال بانوی عمارت صحبت کرده بود با انتشار پستی به ماجرای ساخت فصل دوم سریال بانوی عمارت واکنش نشان داد.

سریال بانوی عمارت ساخته عزیزالله حمیدنژاد یکی از سریال های تاریخی تلویزیون بود که حسابی مورد استقبال قرار گرفت و بعد از پخش آخرین قسمت ، درخواست های زیادی برای ساخت فصل دوم مطرح شد.

 

با وجود درخواست های مکرر مردم برای ساخت فصل دوم سریال بانوی عمارت احسان جوانمرد نویسنده این سریال با انتشار پستی به این ماجرا پاسخ داد.

 

پاسخ احسان جوانمرد به ساخت فصل دوم سریال بانوی عمارت

 

احسان جوانمرد نویسنده سریال بانوی عمارت که بارها و بارها درباره موضوعات مختلف مطرح شده درباره داستان سریال بانوی عمارت صحبت کرده بود با انتشار پستی به ماجرای ساخت فصل دوم سریال بانوی عمارت واکنش نشان داد .

 

آخرین اخبار از فصل دوم بانوی عمارت

نویسنده ، کارگردان و بازیگران بانوی عمارت در نشست خبری این سریال

 

    نویسنده سریال بانوی عمارت با انتشار عکسی از نشست خبری این سریال نوشت : دوستان عزیزم؛ اول اینکه شدت محبت دوستان در کامنت های پست آخر #بانوی_عمارت باعث شد سیاست همه یا هیچ را پی بگیریم و پاسخی برای هیچ کدام ننویسیم که از آن بابت عذرخواهم و زبانم قاصر از سپاسگزاری.

 

    ثانی اینکه در مورد فصل دوم سریال که سوال بیشتر دوستان بود، واقعا هنوز نه قصه مشخص شده، نه مقطع تاریخی، نه شکل کار و نه هیچ چیز دیگری. تهیه کننده کار حتما در وقت مقتضی و بعد از نهایی شدن نتیجه مذاکرات با مدیران و همچنین عوامل اصلی پروژه نتیجه را رسما اعلام خواهند کرد. تا آن وقت هر خبری - مثبت باشد یا منفی؛ دال بر حضور فلان بازیگر باشد یا عدم حضورش- حتما شایعه است و حتما بی اساس. تا وقتی تکلیف قصه روشن نشده است چطور ممکن است بگوییم فلانی هست یا نیست؟

 

    ضمن ابلاغ مجدد صمیمانه ترین درودها و قدردانی ها بابت تماشای عمارت و آدم هایش، کنار شما به انتظار می نشینیم ببینیم آینده آبستن کدام قصه ها و کدام حادثه هاست. پیروز و سربلند باشید.

 

    شرح عکس : بعد از نشست خبری سریال ؛ از چپ به راست شبنم فرشادجو (مهری) ؛ نیکی نصیریان (آهو) ؛ مریم مومن (فخرالزمان) ؛ عزیز حمیدنژاد (کارگردان) و بنده ی کمترین ...

 

بانوی عمارت از آن دست سریال هایی بود که با حضور بازیگران تازه کار و پیشکسوت در کنار هم جلوی دوربین رفت و توانست نظرات مثبت زیادی از سوی مخاطبان دریافت کرد.

 

آخرین اخبار از فصل دوم بانوی عمارت

 

مریم مومن بازیگر نقش فخرالزمان یکی از چهره های تازه کار دنیای هنر است که با بازی در سریال بانوی عمارت به شهرت و محبوبیت ویژه در میان مخاطبان دست یافت .

 

پانته آ پناهی ها ، علیرضا شجاع نوری ، اندیشه فولادوند ، غزل شاکری ، رامتین خدا پناهی ، سیروس میمنت ، حسام منظور ، شبنم فرشاد جو ، مینا وحید ، نیکی نصیریان ، مهتاج نجومی ، صالح میرزا آقایی ، احسان امانی ، محمد فیلی ، فریدون سورانی ، حسن سرچاهی ، احمد یاوری ، مریم مومن ، پاوان افسر ، مهری آل آقا ، محمد صادق ملک ، مجید سعیدی و سعید بحر العلومی از بازیگران سریال بانوی عمارت را تشکیل می دهند .

 

آخرین اخبار از فصل دوم بانوی عمارت

 

تازه ترین خبر ها از ساخت فصل دوم سریال پرطرفدار «بانوی عمارت»

 

موضوع ساخت فصل دوم «بانوی عمارت» از همان نشست خبری سریال سوژه رسانه‌ ها شد و از همان روز نخست هم عزیز الله حمیدنژاد کارگردان این مجموعه تلویزیونی اعلام کرد که فصل دوم « بانوی عمارت» ساخته نمی‌ شود . در ادامه خبرهای دیگری از نگارش فیلمنامه فصل دوم به گوش رسید و پست اینستاگرامی حمیدنژاد را به دنبال داشت .

 

آخرین اخبار از فصل دوم بانوی عمارت

 

چرا که مجید مولایی تهیه کننده این سریال تلویزیونی اعلام کرد ، فصل دوم «بانوی عمارت» در حال نگارش متن است و قرار شده در ۴۰ قسمت آماده تولید شود . قصه فصل جدید «بانوی عمارت» بعد از ۱۲ سال از پایان فصل اول ، آغاز می‌ شود . یعنی مقطع تاریخی فصل دوم این سریال به بعد از استبداد صغیر در ایران می‌ رسد و ادامه پیدا می‌ کند .

 

عزیز الله حمیدنژاد تصریح کرد : با توجه به خبری که از نگارش فیلم نامه «بانوی عمارت ۲» رسانه ای شده ، متأسفانه با طرح موجود اعتقادی به بهتر شدن فصل دوم این سریال تلویزیونی ندارم . بنابراین ترجیح می دهم فصل دوم این سریال ساخته نشود تا شیرینی دیدن «بانوی عمارت» همچنان نزد مخاطبین محترم باقی بماند .

 

آخرین اخبار از فصل دوم بانوی عمارت

 

وی افزود : بنا به گفته مجید مولایی تهیه کننده سریال «بانوی عمارت» طبق دستوری که از مسئولین تلویزیون گرفته اند نگارش فصل دوم را حتی بدون حضور نویسنده قبلی ( احسان جوانمرد ) شروع کردند . از آنجا که بنده در کم و کیف نگارش فصل دوم نبوده و نیستم فصل دوم را نخواهم ساخت .

 

 

منابع : خبرگزاری تسنیم ، نمناک

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied