شمانیوز

بعد از امین تارخ، جمشید هاشم‌پور و نیکی کریمی، لعیا زنگنه نیز به "آقازاده" پیوست.​

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از تسنیم:لعیا زنگنه و ثریا قاسمی به سریال شبکه نمایش خانگی «آقازاده» پیوستند؛ سریالی که حامد عنقا تهیه‌‌کننده‌اش اعتقاد دارد بسیاری با دیدنش بی‌خواب خواهند شد.

 

زنگنه پیش از این با بهرنگ توفیقی، حامد عنقا و حتی مهدی سلطانی، سریال "پدر" را تجربه کرده و این دومین همکاری او با این تیم است. البته او نقش مادر حامد داستان را برعهده گرفته است؛ نقشی که بر عهده سینا مهراد است و در سریال "پدر" هم لعیا زنگنه همین نقش را با نام شریفه برعهده داشت اما مادر داستان "آقازاده" پرفراز و نشیب‌تر و متفاوت‌تر است.

ثریا قاسمی پیشکسوت سینمای ایران نیز نقش "احترام" مادربزرگ نقش اصلی زن قصه را برعهده دارد؛ چهره تازه‌ای که هنوز نام و عکسی از او منتشر نشده است و قاسمی نقش ویژه و خاصی در ارتباط با این کاراکتر دارد.

قاسمی نیز که در سال‌های اخیر در سینما و تلویزیون کم‌کار بوده است با «آقازاده» اولین سریالش در شبکه نمایش خانگی را تجربه خواهد کرد.

این سریال مدتی است کلیدخورده و امیر آقایی، امین تارخ، مهدی سلطانی، کامبیز دیرباز، جمشید هاشم‌پور، سینا مهراد و امین حیایی با هنرمندی نیکی کریمی از جمله بازیگران آنند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه