شمانیوز

علت ممنوع التصویر شدن هانیه توسلی بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران به دلیل بازی در فیلم ایده اصلی به کارگردانی آزیتا موگویی بوده است و صحنه هایی از این فیلم سینمایی پرطرفدار حذف شده است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از سماتک: علت ممنوع التصویر شدن هانیه توسلی بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران به دلیل بازی در فیلم ایده اصلی به کارگردانی آزیتا موگویی بوده است و صحنه هایی از این فیلم سینمایی پرطرفدار حذف شده است. فیلم ایده اصلی به تهیه کنندگی آزیتا موگویی ساخته شده است که کارگردان آن هم خودش بوده است و در حال حاضر از سینماهای سراسر کشور در حال اکران است. بازی هانیه توسلی در فیلم ایده اصلی مهمترین علت ممنوع التصویری هانیه توسلی در سال 98 بوده است و این فیلم در تاریخ شانزدهم مرداد سال 1398 در سینماهای تهران و شهرستان ها اکران شد.

 

13773_orig

 

علت اصلی ممنوع التصویر شدن هانیه توسلی

پیام نیک فرد مدیر روابط عمومی شرکت سینمایی خانه فیلم با اشاره به پخش نشدن تیزرهای فیلم سینمایی ایده اصلی از شبکه های سیما خاطر نشان کردند که بعد از آماده شدن تیزرهای فیلم ایده اصلی به کارگردانی خانم موگویی، آن را به شبکه های سیما ارائه کردیم اما به ما اعلام شد که باید بخش هایی از فیلم ایده اصلی که هانیه توسلی در آن حضور دارد، حذف شود. همچنین با اعلام این خبر به آقای نیک فرد پس از ساعاتی خبر ممنوع التصویر شدن هانیه توسلی به علت بازی در فیلم ایده اصلی منتشر شد.

 

59806-620326087

 

علت ممنوع التصویر شدن هانیه توسلی را در بالا خواندید و باید بدانید که وی متولد 14 خرداد 58 بوده و در شهر همدان به دنیا آمده است، خانوم توسلی بازیگر در سال 79 با ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی غریبه برای نخستین بار از قاب تلویزیون دیده شد و همچنین در سال 1380 با ایفای نقش در فیلم شام آخر تجربه نخستین حضور در سینما را نیز بدست آورد.

 

351961_913

 

چرا هانیه توسلی ممنوع التصویر شد

حال که فهمیدید علت ممنوع التصویری هانیه توسلی چیست باید بدانید که این بازیگر سینما در ماه رمضان سال 96 با ایفای نقش در سریال میوه ممنوعه توانست به اوج شهرت برسد و از آن زمان به بعد ایفای نقش در بهترین فیلم های سینمایی ایرانی به وی پیشنهاد می گردد. سرانجام در مرداد ماه 98 خانم هانیه توسلی ممنوع التصویر شدن و رسما اعلام شده است که تا اطلاع ثانوی پخش صدا و تصویر هانیه توسلی در تلویزیون ممنوع است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه