شمانیوز

«محمدتقی فهیم» منتقد سینما به کسانی که از حوادث این روزها ناراحتند، تماشای جوکر را پیشنهاد داد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از تسنیم: گرانی بنزین و مسائل فرعی آن باعث شد تا یکی از منتقدان سینما برای بهتر شدن حال کسانی که از این موضوع ناراحتند، پیشنهادی بدهد.

«محمدتقی فهیم» در این باره نوشت:

«پیشنهاد برای آنهایی که حالشان خوب نیست؛ جوکر ببینید.

پیشنهاد برای دوستانی که پس از شنیدن گرانی و دونرخی شدن بنزین، حالشان بد شده است، فیلم جوکر ساخته تاد فلیپس را ببینید، مطمئنم حالتان خوب خواهد شد، اگر حالتان استاندارد نشد فیلم انگل را هم ضمیمه کنید، بی‌تردید به وضع سابق خواهید رسید.

دوستان عزیز به‌نظر من به‌جای اینکه این در و آن در بزنید یا غرغر کنید و یا بدتر شروع کنید به جست‌جو در فضای مجازی و حقیقی برای پیدا کردن صحبت‌های ایام انتخابات رییس جمهور، دست به اقدام فردی بزنید و چه‌چیزی بهتر از فیلم دیدن و آن هم اثری مانند جوکر که همه درون آدم را بیرون می‌ریزد.

فرضاً شما جمله آقای روحانی را پیدا کردید که فرموده‌اند "بنزین دونرخی ایجاد فساد می‌کند"، چه مشکلی حل می‌‌شود که هی در بوق و کرنا کنید که "شما صبح گفتید که بنزین گران نمی‌شود و شب طور دیگری عمل کردید؟ چرا باعث گسترش ریاکاری در میان هم‌وطنان می‌شوید؟"، با این کار هیچ اتفاقی نمی‌افتد جز رنج مضاعف به خودتان تحمیل کردن...

پس همین الآن، بنشینید و فیلم ببینید البته جوکر، باور کنید تمام نشده حالی پیدا خواهید کرد که نگو. بریم...

پ.ن. لطفاً در نظر داشته باشید که دوران قیام‌های خیابانی، هجوم‌های تخریب‌گرانه، چماق روی یکدیگر کشیدن و هرگونه فعل خشونت‌بار گذشته است. تجربه واکین فینیکس تجربه شما می‌شود، البته در عالم سینما. پس فراموش نکنید که عصر جدید، گفتمان‌محور است. یادتان باشد فقط فیلم ببینید تا حالتان خوب شود. این نیز بگذرد.»

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied