شمانیوز

نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان صدا وسیما از برنامه‌های درحال پخش سیما درمهرماه حاکی از آن است که مستند حیات وحش شبکه مستند سیما که شنبه تا پنج شنبه هرهفته ساعت 23 از این شبکه پخش می‌شود ، با 30 درصد بیننده درراس پرمخاطب ترین برنامه‌ها قراردارد و شبکه سه سیما نیز با سه برنامه سمت خدا ،مسابقات جهانی والیبال و فوتبال برتردرمیان ده برنامه پرمخاطب سیما درصدر شبکه‌های سیما ایستاده است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از برنا: بر اساس این نظرسنجی انجام شده برنامه سمت خدا با 26.3درصد بیننده و 94.8 درصد رضایت بعد از مستند حیات وحش شبکه مستند که 30 درصد بیننده با 95 درصد رضایت دارد در رتبه دوم پرمخاطب ترین برنامه‌های تلویزیون در مهرماه قرار گرفته است.

شبکه سه سیما غیراز سمت خدا، مسابقات جهانی والیبال با 24.1درصد بیننده و 91.8 درصد رضایت و فوتبال برتر را هم با 21.8 درصد بیننده و 86.9درصد رضایت را هم درجمع ده برنامه پرمخاطب سیما دارد.

بعد از شبکه سه سیما ،شبکه‌های یک و نسیم هرکدام با دو برنامه درمیان ده برنامه پرمخاطب شبکه‌های سیما در مهرماه بیشترین تعداد  برنامه را دارند .

شبکه یک ،مسابقه دستپخت را با 21.7درصد بیننده و 78.3درصد رضایت و سیمای خانواده را با 16.3 درصد بیننده و 90.1 درصد رضایت درمیان ده برنامه پرمخاطب شبکه‌های سیما در نخستین ماه پاییز 98 دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه