شمانیوز

تهیه‌کننده سریال تلویزیونی «نون.خ» اعلام کرد فصل دوم این سریال یکشنبه یا دوشنبه هفته دیگر دهم یا ۱۱ آذر در کرمانشاه کلید می‌خورد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز وبه نقل از مهر: مهدی فرجی تهیه‌کننده «نون.خ» درباره زمان تولید فصل دوم این سریال که قرار بود در آذرماه کلید بخورد بیان کرد: فصل دوم سریال «نون.خ» به کارگردانی سعید آقاخانی هفته دیگر یکشنبه یا دوشنبه ۱۰ یا ۱۱ آذر کلید می خورد.

فرجی درباره حضور بازیگران در زمان آغاز تصویربرداری سریال نیز گفت: تقریبا همه بازیگران به تدریج وارد کرمانشاه می‌شوند تا در زمان کلید خوردن سریال حضور داشته باشند.

این سریال برای ماه رمضان سال ۹۹ روی آنتن شبکه یک می‌رود و بازیگران جدیدی نیز در آن بازی خواهند داشت. سعید آقاخانی کارگردان سریال نیز پیش از این سفرهایی به کردستان و کرمانشاه برای بازبینی لوکیشن‌ها داشته است و قرار است تصویربرداری سریال از کرمانشاه آغاز شود.

فصل اول سریال «نون. خ» با محوریت شخصیت‌های کردزبان نوروز امسال از شبکه یک سیما روی آنتن رفت.

در این سریال بازیگرانی از جمله سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، علی صادقی، هومن حاجی عبداللهی، نعیمه نظام دوست، سیروس میمنت، شیدا یوسفی، صبا ایزدپناه، هدیه بازوند و… به ایفای نقش پرداختند.

سعید آقاخانی نیز شخصیت محوری این سریال را با نام نورالدین خانزاده ایفا کرد که از منطقه کردنشین کشور بود.

 

5293109

 

5294230

 

5294231

 

فرجی با اشاره به پایان فصل اول سریال «نون.خ» گفت: معنی پایان سری اول سریال این نیست که قرار است ادامه سری یک را بسازیم. قصه سری دوم سریال می‌تواند از جای دیگری شروع شود و ادامه پیدا کند.

او ادامه داد: سلیقه مخاطبان متفاوت است و هر فردی به یکی از برنامه‌های تلویزیون علاقه مند است؛ بنابراین تلویزیون باید به انواع برنامه‌ها توجه کند؛ البته فکر می‌کنم که تلویزیون به وجه سرگرمی حتی بیشتر از گذشته، بسیار نیاز دارد. تلویزیون با این روندی که پیش گرفته است، سال موفقی را پشت سر خواهد گذاشت.//ایسنا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه