شمانیوز
کد خبر : 924120

مدیر عامل باشگاه استقلال درباره عکس جنجالی مهدی رحمتی در ارمنستان توضیح داد و گفت محرومیتی برای رحمتی در کار نیست و آن دختر مقصر است.

سایت نمناک نوشت: مدیر عامل باشگاه استقلال درباره عکس جنجالی مهدی رحمتی در ارمنستان توضیح داد و گفت محرومیتی برای رحمتی در کار نیست و آن دختر مقصر است.

 

 

خبر داغ : 

 

پوریا پورسرخ ازدواج کرد + عکس لورفته مراسم ازدواج و همسرش

 

 

e5f56971-621d-4777-8693-5bc25ea8ae24

 

محرومیتی برای مهدی رحمتی در کار نیست

در آخرین روزهای برپایی اردوی استقلال در ارمنستان، عکسی در فضای مجازی منتشر شد که سه بازیکن و یک ماساژور استقلال را کنار یک بانوی نیمه برهنه که اصلا پوشش مناسبی نداشت، نشان می داد.

 
 

مهدی رحمتی کاپیتان تیم فوتبال استقلال به دلیل عکسی که از وی همراه با یک هوادار منتشر شده، دچار دردسر شده بود اما مدیر عامل باشگاه استقلال او را بی تقصیر دانست.

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه خانمی که با مهدی رحمتی عکس گرفته مقصر است گفت:محرومیتی برای رحمتی در کار نیست.

رضا افتخاری در خصوص اینکه جانشین منصور پورحیدری چه زمانی مشخص خواهد شد، اظهار داشت:با سلطانی فر صحبت کرده و ایشان در حال فکر کردن هستند. ما هم گزینه هایی داریم که به ایشان پیشنهاد بدهیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره اینکه گفته می شود مهدی رحمتی به دلیل عکسی که با یکی از هواداران در ارمنستان گرفته است در کمیته اخلاق تعهد داده است، خاطرنشان کرد:رحمتی تعهدی نداده و فقط از او خواسته اند درباره اتفاق رخ داده توضیح دهد.

 

 

poster-kish-invex-2019

 

خانمی که با بازیکنان استقلال عکس گرفته مقصر است

افتخاری در مورد محرومیت مهدی رحمتی تصریح کرد:محرومیتی در کار نبوده است و نمی دانم از کجا شایعه شده است. کمیته اخلاق از رحمتی دعوت کرده و او به این کمیته نرفته بود. با رئیس کمیته اخلاق صحبت کردم تا در جلسه ای این موضوع حل شود. رحمتی یکی از بااخلاق ترین و پاک ترین بازیکنان ایران است و اصلا این کارها را دوست ندارد. طبیعی است وقتی بازیکنی در خارج از کشور حضور دارد، از او عکس بگیرند. رحمتی مقصر نبوده و مقصر آن خانمی بوده که با دروازه بان استقلال عکس گرفته است. البته آن خانم هم فرهنگ ما را نمی دانسته است.

«توضیحات لازم را به کمیته اخلاق می دهیم تا پرونده مختومه شود». مدیرعامل استقلال با بیان این جمله در خصوص وضعیت سه بازیکن دیگر که در عکس منتشر شده در اردوی ارمنستان حضور داشتند، گفت:من عکس را ندیده ام و فقط می دانم که برای رحمتی نامه نوشته بودند. همانطور که گفتم عکس گرفتن در خارج از کشور امر طبیعی است. آنها با حجاب نیستند و بی حجاب هستند. وقتی در پیاده رو هم قدم بزنید، عکس می گیرند، آیا در این شرایط هم باید بگویند چرا در پیاده رو عکس گرفته اید؟ من نمی خواهم خیلی چیزها را بگویم، اما اگر عکسی نشان بدهم، خیلی ها زیر سؤال می روند.

افتخاری در واکنش به این سوال که صحت دارد اعضای هیئت مدیره استقلال خواهان جدایی حسن زمانی از هیئت مدیره هستند، تصریح کرد:اعضای هیئت مدیره خواهان جدایی زمانی نیستند، اما او باید در کار فنی دخالت نکرده و این مسائل را به کادر فنی بسپارد. ضمن اینکه زمانی با من اختلافی ندارد.

وی درباره اینکه آیا رحمتی در دیدار با تراکتورسازی درون دروازه استقلال قرار می گیرد یا خیر، خاطرنشان کرد:صددرصد درون دروازه استقلال خواهد بود. چه کسی گفته که او برای این دیدار محروم است؟ اتفاقا رحمتی خواهد بود و باعث می شود که برنده از زمین خارج شویم!

 

Capture

 

محرومیت محمد خرمگاه

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد محرومیت محمد خرمگاه به دلیل اتفاقات دیدار صبای قم و استقلال در هفته دوازدهم لیگ برتر گفت:به خرمگاه در این بازی توهین شد. وقتی یکی دو بار به یک نفر توهین کنند، از کوره دَر می رود بنابراین در این شرایط دفاع کردن از خود طبیعی است. فیلم آن صحنه ها موجود بوده و گزارش ناظر فدراسیون و داوری به کمیته انضباطی رفته تا همه چیز مشخص شود.

افتخاری در خصوص وضعیت تیم های پایه گفت:مربی تیم های پایه مشخص شده و همین روزها معرفی خواهد شد.

مشاور سرپرست کمیته فوتسال که در حاشیه دیدار تیم های فوتسال امید ایران و روسیه با خبرنگاران صحبت می کرد، درباره نحوه آماده سازی این تیم تصریح کرد:برای اینکه تیم امید قویتری داشته باشیم بازیکنان جوان زیادی را در استان های مختلف شناسایی کردیم و به دنبال این هستیم تا با در نظر گرفتن چند بازی تدارکاتی تیم خوبی را راهی مسابقات آسیایی که در اردیبهشت ماه برگزار می شود، کنیم. تیم های اول و دوم این رقابت ها به طور مستقیم راهی المپیک 2020 توکیو خواهند شد. ما دنبال قهرمانی در رقابت های آسیایی هستیم و این اتفاق در شرایطی رخ می دهد که بتوانیم برنامه های آماده سازی خود را طبق برنامه ریزی که انجام داده ایم پیش ببریم و در این راه نیاز به حمایت فدراسیون داریم.

 

seyed-mehdi-rahmati-photokade-3

 

وی در پاسخ به این سوال که چرا بازی های دوستانه فوتسال تیم های امید و بزرگسالان ایران و روسیه در سالن فدراسیون هندبال برگزار می شود، عنوان کرد:قصد داشتیم بازی ها را در سالن فوتسال ورزشگاه آزادی برگزار کنیم اما اعلام کردند که قرار است کف پوش های این سالن عوض شود و به این خاطر این بازی ها در سالن هندبال در حال برگزاری است.

 

خبر فوری : ازدواج دوم مهناز افشار پس از مهاجرت + عکس مراسم ازدواج

 

افتخاری در پاسخ به این سوال که آیا پاداش ملی پوشان فوتسال از سوی وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال پرداخت شد یا نه؟ گفت:وزارت ورزش به قول خود در این زمینه عمل کرد و پاداش ملی پوشان را از طریق فدراسیون به آنها پرداخت کرد. در مورد پاداش مدنظر فدراسیون هم ابتدا باید این موضوع در هیئت رئیسه فدراسیون به تصویب برسد تا عملی شود.

89_136114

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه