شمانیوز

مجموعه فوق لیسانسه ها جمعه به دلیل شهادت حضرت معصومه پخش نخواهد شد و اخرین قسمت این سریال شنبه ۱۶ آذر پخش خواهد شد.

به گزارش شمانیوز ، مجموعه فوق لیسانسه ها جمعه به دلیل شهادت حضرت معصومه پخش نخواهد شد و اخرین قسمت این سریال شنبه ۱۶ آذر پخش خواهد شد.

 

سریال لیسانسه‌ها

سریال لیسانسه‌ها نخستین بار دی ماه سال ۹۵ به تلویزیون در قالب ۲۸ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای روی آنتن تلویزیون رفت. کارگردانی این سریال توسط «سروش صحت» انجام گرفت و تهیه کننده آن «رضا جودی» بود.

در ابتدا کسی فکر نمی‌کرد که این سریال بتواند چنین موفقیتی به دست آورد و به چنین محبوبیتی در میان مردم دست پیدا کند.

از بازیگران این مجموعه میتوان «امیر حسین رستمی»، «امیر کاظمی»، «هوتن شکیبا»، «متین ستوده»، «بیژن بنفشه خواه» و خیلی دیگر از کمدی کاران ایرانی را نام برد.

 

لیسانسه‌ها ۲

پس از موفقیتی که فصل اول این مجموعه به دست آورد، تهیه کنندگان سریال خیلی زود به فکر ساخت سری دوم «لیسانسه‌ها» افتادند و در همان روز‌های نخستین بعد از پخش فصل اول، ساخت لیسانسه‌ها ۲ آغاز شد و نهایتا کمتر از ۱ سال بعد، در آذر ماه ۹۶، «لیسانسه‌ها ۲» در قالب ۴۰ قسمت منتشر شد.

سروش صحت به خوبی توانست از محبوبیت فصل اول سریال استفاده کند و کمی طنز سیاسی را چاشنی سریال قرار داد و به شدت با واکنش مثبت از سوی مخاطبین مواجه شد.

 

فوق لیسانسه‌ها

در پایان فصل ۲ سریال، شاهد دیالوگ‌هایی بودیم که خبر از ساخت سری سوم، با عنوان «فوق لیسانسه‌ها» می داد. کمی بعد از اتمام فصل ۲ سریال لیسانسه‌ها، اخباری منتشر شد که درآن مهدی روشن روان جزئیاتی از ساخت «فوق لیسانسه‌ها» را افشا کرد.

ساخت فصل سوم در اواخر اسفند ماه ۹۷ کلید خورده و انتظار می‌رود که طبق فصل‌های گذشته در زمستان ۹۸، سریال به پخش تلویزیونی برسد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

 • علیرضا

  شهادت حضرت معصومه (س) نه
  رحلت یا وفات حضرت معصومه (س)
  چون ایشون فوت کردن؛ به شهادت نرسیدن!!

 • مجتبی بنان اردکانی

  حیف نگاتیو
  این همه حماقت یکجا
  واقعا به اطراف خودتان نگاه کنید چند درصد مشابه این رفتار را دارند
  طنز خوبه و به روال عادی جامعه

 • آرتا

  به نظر من بهترین سریال طنز بوده است فقط جعفر، رحیم محمود