شمانیوز

یکی از خواننده های معروف نسل جوان آقای سینا درخشنده است که با موزیک های مشهورش همچون ( کوکه کوکه حالم ) بر سر زبانهاست و طرفداران بسیاری در بین جوانان دارد .

بیوگرافی سینا درخشنده خواننده معروف پاپ

یکی از خواننده های معروف نسل جوان آقای سینا درخشنده است که با موزیک های مشهورش همچون ( کوکه کوکه حالم ) بر سر زبانهاست و طرفداران بسیاری در بین جوانان دارد .

سینا درخشنده متولد 31 شهریور 1371 در شیراز، خواننده است.فارغ التحصیل لیسانس رشته عمران می باشد نوازنده قابلی است، شعر نیز می سراید و حالا عنوان پدیده موسیقی ایران در عرصه خوانندگی را یدک می کشد .

 

نام اصلی اش رضا در شناسنامه است .

 

شروع فعالیت سینا درخشنده

فعالیت خود را از سال 1391 وقتی 20 ساله بود با نواختن ساز آغاز کردکم کم در مدت سه سال شروع به تولید چند ترک کرد که بازتاب چندانی نداشت برا همین مجبور شد فعالیت خود را قطع کند تا مشکلات موسیقی خود را برطرف کند.

 

بیوگرافی سینا درخشنده خواننده معروف پاپ

 

شهرت سینا درخشنده خواننده معروف پاپ

بعد از مدتی تمرین و کار روی آهنگ ها در نهایت بهمن ماه 1396 با انتشار قطعه کوک حالم به شدت موفق ظاهر شد و سپس با آهنگ یار همیشگی سر زبان ها افتاد .

 

بیوگرافی سینا درخشنده خواننده معروف پاپ

عکس سینا درخشنده و پدرش

 

آشپز خوبی است

بجز موسیقی به آشپزی علاقه خاصی دارد و می گوید آشپز خوبی هستم، هم غذای ایرانی و هم غذای فرنگی درست می کنم اما ته چین هام یک چیز دیگست.

 

طرفدار قرمز

می گوید برای طرفداران استقلال تهران احترام می گذارم ولی به شدت دو آتیشه پرسپولیس هستم.

 

شرکت موسیقی

درخشنده حالا یکی از خواننده ها تحت حمایت شرکت موسیقی آوازی نو به مدیریت حسن اردستانی است، حمید هیراد نیز زیر نظر این شرکت کار می کند.

 

بیوگرافی سینا درخشنده خواننده معروف پاپ

 

ورزش

یکی از دیگر علایق آقای درخشنده ورزش است، اوقات فراغت خود را با فوتبال و والیبال پر می کند و به تناسب اندام خود خیلی توجه می کند.

 

تحصیلات سینا درخشنده

مدرک تحصیلی سینا لیسانس عمران است.

 

علایق سینا درخشنده

او به فوتبال و والیبال بسیار علاقه دارد و این ۲ از ورزش های مورد علاقه وی است.

 

بیوگرافی سینا درخشنده خواننده معروف پاپ

 

شهرت سینا درخشنده

صدا و اهنگهای او این روزها به خوبی شنیده می شود و شاید یکی از پدیده های موسیقی سال ۹۷ باشد.

 

ازدواج سینا درخشنده

وی تا‌کنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد. با مادر گرامیشان زندگی میکند و به گفته مادرش در همین نزدیکی یک نامزد خوب برایش تدارک دیده و متاهل می کند پسرش را.

 

ترانه های سینا درخشنده

وی با ترانه هایی که می سراید دل هر عاشقی را به شادابی می آرود.

 

دوران تحصیل سینا درخشنده

به گفته ی دوستانش او در دورانی که تحصیل میکرد حواس و تمرکزش خود به خود دیده میشد که آهنگ میخواند و در کلاس به درس گوش نمیدهد. آنقدر استعداد داشت یک روز در زنگ تفریح برای معلم و هم کلاسیان ترانه و گیتار می زد و خیلی استعداد بی نظیری داشت در این زمینه. و خدا شکر ادامه داده و یکی از خوانندگان بزرگ ایران تبدیل شده است.

 

بیوگرافی سینا درخشنده خواننده معروف پاپ

 

سبک سینا درخشنده

سینا درخشنده جوان پر افتخار آهنگ های پاپ و کلاسیک و رپ که کلکسیونی از تجربه و استعداد را دارد که می تواند همزمان هم موزیک بخواند و هم به تنظیم آن بپردازد به طوری که می گویند : او در اکثر کار های خود که از دست خود برمی آید تنهایی انجام داده و خیلی هم شیک آهنگش در می آید.

 

همکاری سینا درخشنده

وی بیشتر ترک های خود را با همکارش شجاعت شفایی که قسمت تنظیم آهنگ را برعهده دارد و با دیگر همکارش محمد فلاح که بخش میکس و مستر را دارد به نوازندگی می پردازد و در کار خودش خیلی جدی حرکت می کند.

 

اوقات فراغت سینا درخشنده

او بیشتر وقت خود را صرف خواندن آهنگ کرده و دنبال متن ترانه هایی ناب می گردد و میخواد با سبک دیگران یکی نباشد و تفاوت داشته باشد تا در دل گوش کننده بنشیند و نگوید شنیده بود هووف. و حتی بعضی اوقات زمان نیز کم می آورد یعنی آنقدر در تلاش و کوشش است تا موزیک خوب هوادارانش تحویل بدهد.

 

سوابق و امتیازات سینا درخشنده

وی یک آهنگ به نام یار همیشگیم در اردیبهشت ماه ۲۳ سروده است که سیل عظیمی از جمعیت و طرفدارانش بازدید کرده اند که آمار آن نزدیک به ۶۰۰ هزار نفر رسیده است و این رقم کمی نیست و به ترک بی نظیر ایشان بر میگردد که با چه احساس و هیبتی خوانده است و در دل هر گوش دهنده ای نشسته است. سینا از خود خیلی توانایی های عجیبی نمایان ساخته در آهنگ بالا و اوج احساس و امید به حیاط در آدم به وجود می آورد که بسیار ستودنی است.

 

بیوگرافی سینا درخشنده خواننده معروف پاپ

 

فعالیت های هنری سینا درخشنده

تک آهنگ ها:

بد تو فکرتم

عشق من

حال ناب

هوای تو

کنارتم

خیال تو

کوک حالم

مگه هرکی به هرکیه

میشنوی حرفمو

نگو بهم هیس

تو طاقت نداری

یار همیشگیم

آشوب

 

 

منبع: استاربینو ، ایران ناز

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید