شمانیوز

طبیعی است که یک نفر برای اجرای هنرش دستمزد بگیرد، اما کسی که با تلویزیون به شهرت رسیده لاقل در چند سال اول حرمت رسانه را نگه می‌دارد. صحبت از دستمزد بیست میلیونی است!

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از برترین ها: طبیعی است که یک نفر برای اجرای هنرش دستمزد بگیرد اما کسی که با تلویزیون به شهرت رسیده لاقل در چند سال اول حرمت رسانه را نگه می‌دارد. صحبت از دستمزد بیست میلیونی است! شنیده می‌شود یکی از خواننده‌هایی که در «عصر جدید» به شهرت رسیده برای حضور در یک برنامه تلویزیونی شبکه سه ۲۰ میلیون تومان خواسته!

 

خبر داغ بازیگران:

عکس جنجالی بهرام رادان در کنار بازیگر زن معروف+بیوگرافی و تصاویر

 

 

 

درخواست نجومی کشف‌های «عصر جدید» برای اجرا!

 

طلب دستمزد برای حضور در تلویزیون فقط محدود به آن چهره نمی‌شود دیگر کسانی که در «عصر جدید» چهره شدند هم برای اجرا در تلویزیون پول می‌خواهندمثلا یک نفر از آنها برای تولید صدای موسیقی! دست کم پنج میلیون برای ده دقیقه می‌خواهدیا کسی که تقلید صدای خواننده‌ها را می‌کند و به همین خاطر در «عصر جدید» معروف شده برای یک برنامه کمتر از ۴ میلیون تومان نمی‌گیرد هرچند استثنایاتی هم وجود دارند و تعداد انگشت‌شماری از شرکت‌کنندگان «عصر جدید» و استندآپ کمدین‌های خندوانه حاضرند بدون دستمزد هم در برنامه‌ها شرکت کنند

حال سوال این است چرا تلویزیون با این چهره‌ها قرارداد نمی‌بندد یک سال قبل چه کسی چهره‌های «عصر جدید» را می‌شناخت ؟ مگر آنها با طیب خاطر در این برنامه شرکت نکردند پس چرا حالا ناز می‌کنند؟

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • فاطمه گلستانی رودان

    برنامه عصر جدید بهترین برنامه سال98بود

  • محسن

    خوب با اینکه با این برنامه به شهرت رسیدند ولی حق دارند دستمزدی مطالبه کنند چون تلاش و پشتکار خودشان هم بوده و استعدادشان

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه