شمانیوز

بازیگر سریال «وارش» به کارگردانی احمد کاوری، نسبت به برخی قضاوت‌ها و اظهار نظر‌های عجولانه مردم واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران: سریال «وارش» به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی محمودرضا تخشید چند شبی است که روی آنتن شبکه سه می‌رود.

شما می‌توانید فیلمی از صحبت‌های بهنام تشکر بازیگر سریال «وارش» در نقش تراب را درباره اتفاقات خوب این سریال در قسمت‌های پیش رو و توصیه به مردم برای خودداری از قضاوت عجولانه را مشاهده کنید:

 

خبر داغ:

ماجرای بچه دار شدن هادی کاظمی و سمانه پاکدل لو رفت! + فیلم

 

 

 

 

 

 

سالار عقیلی ترانه تیتراژ این سریال را می‌خواند. «وارش» یک درام پرفراز و نشیب تاریخی و عاشقانه و اقتباسی از رمان مطرح «مهاجران» هاوارد فاست نویسنده مطرح آمریکایی است. این سریال ۳۴ قسمت دارد و پخش آن برای اواخر پاییز امسال از شبکه سوم سیما پیش بینی شده است. داستان مجموعه از دهه ۳۰ روایت می‌شود و قصه‌ای پرفراز و نشیب را به تصویر می‌کشد که در ادامه به دهه حاضر نیز می‌رسد.

علیرضا کمالی، بهنام تشکر، علیرضا جلالی تبار، هدایت هاشمی، برزو ارجمند، امیررضا دلاوری، داریوش کاردان، شهرام قائدی، رحیم نوروزی، رامین راستاد، مهدی امینی خواه، سهیلا رضوی، حدیثه تهرانی، نیلوفر شهیدی، الهام طهموری، علی سلیمانی، فرخ نعمتی، کورش سلیمانی، نسرین بابایی، افشین سنگچاپ، آوا دارویت، قربان نجفی، فریبا طالبی، مینا نوروزی، فریده دریامج، سهی بانو ذوالقدر، ساناز سماواتی، وحید شیخ زاده، پیام احمدی نیا، بهراد خرازی، فرج الله گلسفیدی، انوش نصر، کرامت رودساز، حمیدرضا داوری، مهدیه کوهستانی و ... در این سریال بازی کرده اند.

در خلاصه داستان این سریال آمده: یارمحمد براى فرار از گرسنگى و خشکسالى به شمال کشور مى رود تا شغل ماهیگیرى را پیشه کند. او که نمى‌داند ماهیگیرىِ آن منطقه در سلطه گردنکشى به نام تراب است، به دریا مى زند و مقابل تراب مى ایستد. وارش بیوه جواد که سال‌ها تراب در خیال ازدواج با اوست، با دیدن دلاورى یارمحمد دل به او مى بندد و به تراب جواب رد مى دهد. تراب نقشه اى مى چیند تا یارمحمد را از سر راه بردارد، اما اتفاقى که هیچکس انتظارش را نمى کشد از راه رسیده و سرنوشت آدم‌ها را به هم پیوند مى زند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

 • مهرداد

  فیلم خیلی خوبه اما با کشتن یار محمد فیلم از چشمم افتاد

  • سیدرضا

   ولی میگن،یارمحمد زنده هست و دوباره برمیگردد!

 • ابراهیم

  ایا یار محمد برای همیشه کشه شد

 • سجادیاراحمدی

  آیا یارمحمد زنده است؟