شمانیوز

سال گذشته در زمان فیلمبرداری «۲۳نفر» حاج قاسم سلیمانی در پشت صحنه این فیلم حاضر شد. حالا پس از به شهادت رسیدن این فرمانده بزرگ مهدی جعفری کارگردان این فیلم درباره آن اتفاق نوشت.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از خبرانلاین : مهدی جعفری کارگردان فیلم «۲۳ نفر» به بهانه حضور چندی قبل سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در پشت صحنه تولید این اثر سینمایی این دل‌نوشته را منتشر کرد.

«فرمانده وقتی شنید که ساخت  فیلم «بیست و سه نفر» به جریان افتاده است در اولین روزهای  فیلمبرداری مشتاقانه به دیدار سربازان دیروزش شتافت تا پس از سال‌ها دوباره دستشان را به گرمی بفشارد و انگار به نوعی به همه ما یادآوری کند که فرصت انجام چه کار بزرگی را یافته‌ایم. اگر این فیلم به زعم بسیاری از تماشاگرانش به دل می‌نشیند شک ندارم که در کنار استمداد ما از ارواح پاک شهدا و از خود گذشتکان در راه وطن، دعا و نفس گرم این یگانه سردار مؤمن دوران، حاج قاسم سلیمانی هم پشتیبانش بوده است.

همدوران و همنفس شدن با بزرگانی چون ایشان سعادتی است تا بتوان درک درست‌تری از نزدیکی مقام ایمان و عمل به یکدیگر یافت. 

وجود او اکنون فراتر از زنده بودنش به اسطوره‌ای جاودان در تاریخ یک ملت تبدیل شده است، اسطوره‌ای که چون یک انسان مؤمن و ساده‌زیست و چون یک قهرمان تاثیرگذار تا همیشه در ذهن یک ملت باقی خواهد ماند. امید که روح بلند او از همان مقام رفیع شهادت نیز همواره نگاه‌بان این دیار از  اهریمنان و اشرار روزگار باشد.»

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه