شمانیوز

در پی اقدام تروریستی ای که شامگاه جمعه ۱۳ دی اتفاق افتاد و در آن سردار رشید انقلاب؛ سردار سلیمانی به شهادت رسید، شبکه های سیما، کنداکتور سینمایی‌ها و برنامه‌های خود را تغییر دادند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از خبرانلاین : همزمان با شهادت مظلومانه سردار رشید حاج قاسم سلیمانی ویژه برنامه هایی با محوریت ایشان و پخش فیلم های سینمایی با همین رویکرد روی آنتن شبکه ها می رود.

 

بر همین اساس شبکه های یک، دو، سه، چهار و پنج از ساعاتی پیش، پخش ویژه برنامه هایی را آغاز کردند.

 

پخش پلی بک های مختلف، مستندهای مربوط به سردار سلیمانی و ... از جمله برنامه هایی است که در جدول پخش شبکه ها جانمایی شده است.

از جمله این مستندها، مستند «مثل حسین مثل بادپا» است که در این مستند سردار سلیمانی شهادت یکی از همرزمانش را روایت می کند که در ساعت ۲۱:۳۰ امشب از شبکه دو پخش می شود.

شبکه یک فیلم سینمایی «به وقت شام» را ساعت ۱۵ و فیلم سینمایی «سه و سی روز » را ساعت ۲۲ در کنداکتور جانمایی کرد. بر همین اساس ، سریال طنز «زیر همکف» از کنداکتور خارج شد .

همچنین فیلم سینمایی «بادیگارد» ساعت ۱۸ از شبکه دو سیما روی آنتن می رود.

فیلم های «به وقت شام» ساعت ۱۳ ؛ «تخت جمشید، سِر روزولت» ساعت ۱۵؛ «چ» ساعت ۱۷ ؛ «شنود» ساعت ۱۹؛ «ایستاده در غبار» ساعت ۲۱ و «منطقه سبز» ساعت ۲۳ از شبکه نمایش روی آنتن می رود.

فیلم سینمایی «بادیگارد» نیز ساعت ١٣.٣٠ از شبکه پنج پخش می شود.بر این اساس فیلم سینمایی «بزرگ مرد کوچک» ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه امید و «ویلایی ها» ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق روی آنتن می رود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه