شمانیوز

آوا دارویت بازیگر جوان تلویزیون کشورمان است که چند سالی است بازیگری را آغاز کرده و در چند سریال تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته است.

نمناک نوشت : تصویری از بازی آوا دارویت در فاز جدید سریال وارش منتشر شد و همین موضوع بهانه ای شد تا نگاهی به نقش های او در چند سریال تلویزیونی و فیلم های سینمایی اش داشته باشیم و تصاویری از آنها را در اختیارتان قرار بدهیم.

آوا دارویت بازیگر دو رگه ایرانی و ایتالیایی است که از پدری ایتالیایی و مادری ایرانی در 22 شهریورماه 1372 در ایتالیا متولد شد و یک برادر به نام آرمان دارد.

این هنرمند کشورمان زمانی که هفت سال داشت به همراه خانواده اش به ایران بازگشت و بعد از فارغ التحصیلی در رشته روانشناسی بالینی در کلاس های بازیگری ثبت نام کرد و با بازی در سریال معمای شاه اولین تجربه بازیگری اش را کسب کرد.

kLmGGrijmAap

اولین تجربه بازیگری آوا دارویت در سینما مربوط به بازی او در فیلم تمرین برای اجرا در سال 94 است و بعد از آن فیلم اسکی باز دومین تجربه سینمایی او محسوب میشود. فیلم نفس های آرام و خون و آهن از دیگر فیلم های سینمایی خانم بازیگر است.

بازی در نقش باران در سریال هست و نیست، نقش لیلا در سریال خانواده دکتر ماهان و فلورا در سریال ترور خاموش از آوا دارویت چهره شناخته شده تری در میان مردم ساخت.

PFikQQcHjRGk

آوا دارویت در جدیدترین تجربه تلویزیونی اش بازیگر نقش نوبر در سریال وارش شد و با این سریال تجربه جدیدی در دنیای بازیگری کسب خواهد کرد.

AVvFgpyyvNVF

این بازیگر جوان در سریال ایلدا به کارگردانی راما قویدل ایفاگر نقش هاویر است و به زودی با این نقش جدید به تلویزیون می آید

Z68CbrQH4js8

oxugWqBfJ8tm

همچنین مجله کولاک نوشت :

واکنش غم انگیز آوا دارویت بازیگر سریال وارش به سقوط هواپیما

اوا دارویت در صحفه شخصی اش نوشت : (یادداشت روزانه ى آوا) شهر من آلــوده به انــدوه است…! بوی مرگ می دهد… مادری آنسو تر سوگِ پسرک جوانش را دارد…!

تازه دامادی به جای طعم عسل در ماه مبارکش ، درد مزه میکند…!. پدری خسته است ، آنقدر خسته که همین روزها برای همیشه می خوابد…!. و من از خون می ترسم…! از مرگِ آرزو می ترسم … از نااُمیدی می ترسم … از امروز می ترسم …! خیلی می ترسم…

WFtCvhHtREdO

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه