شمانیوز

حدیثه تهرانی بازیگر سریال های به کجا چنین شتابان و معراجی ها می باشد که در این گزارش عکس های حدیثه تهرانی و همسرش کیان مقدم را ملاحظه می کنید.

نمناک نوشت :

حدیثه تهرانی بازیگر سینما و تلویزیون ایران در سال 1363 در محله تهرانپارس به دنیا آمد. حدیثه تهرانی یک خواهر بزرگتر از خود دارد که در خارج از ایران مشغول به تحصیل می باشد. حدیثه تهرانی لیسانس مامایی دارد و یک دوره بازیگری هم در کلاسهای آزاد بازیگری گذرانده به دلیل تشابه اسمی اش با خانم هدیه تهرانی مدتی شایع شده بود که ایشان خواهر هدیه تهرانی هستند که این موضوع صحت ندارد.

حدیثه تهرانی مدتی است که متاهل شده است و همسر او کیان مقدم نام دارد.

IFv6Ew0g6BJ2

فیلم های سینمایی حدیثه تهرانی

فیلم شکلات داغ ( حامد کلاهداری – 1389 )

فیلم معراجی ها ( مسعود ده نمکی – 1393)

فیلم تلویزیونی لارستان 6:30 دقیقه بامداد (حسین غضنفری – 1391)

فیلم وام عسل ( علیرضا خاکی – 1393)

فیلم پنج شنبه شب (وحید بیطرفان – 1390 )

2 ساعت بعد ، مهر آباد (علیرضا فرید – 1392 )

پیش شرط ازدواج ( صمد یاری – 1392 )

آقای هنر پیشه (سعید اسدی – 1392)

سریال های حدیثه تهرانی:

سریال به کجا چنین شتابان

سریال آسنان همیشه ابری نیست

سریال معراجی ها

سریال خوش نشین ها

سریال برابر اصل 

G07mOJs81hd3

IFv6Ew0g6BJ2

 

حدیثه تهرانی یکی از بهترین و زیباترین بازیگران زن ایرانی است که اکنون در سن 33 سالگی به سر می برد. شوهر خانم تهرانی هنرمند بسیار معروف و خوش نام است که در ادامه عکس های همسر حدیثه تهرانی را می بینید.

بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون خانم تهرانی در تاریخ 5 آذر ماه سال 1363 در شهر تهران در محله نارمک چشم به جهان گشوده هست ولی حالا در تهران پارس زندگی مینماید.

حدیثه تهرانی در رشته مامایی تحصیل نموده هست و در همین رشته توانسته فارغ التحصیل شود و مدرک کسب نماید وی در یک خانواده ۴ نفره بزرگ شده و یک خواهر بزرگ از خودش دارد وی از سنین خیلی کم به بازیگری علاقه داشته است ولی با مخالفت خاواده روبرو شده هست.

ولی بعد از دانشگاه به دنبال هنر رفته و در کلاس های بازیگر ی ایران این هنر را فرا گرفته هست و با تست بازیگری در سریال به کجا چنین شتابان برای بازی در این سریال توسط اقای طالبی انتخاب شده هست خانم تهرانی بازیگری در سینما را با بازی در فیلم لارستان ۶:۳۰ دقیقه بامداد و فیلم پانسیون دختران آغاز نموده هست.

و همچنین این هنرمند بازیگری در تلویزیون را با بازی در سریال به کجا چنین شتابان شروع نموده است و با بازی در سریال خوش نشین ها به شهرت رسید حدیثه تهرانی در جدید ترین بازی خود در تلویزیون در سال 1396 در سریال پرواز در ارتفاع صفر بازی کرده هست خانم تهرانی به کتاب خوانی و نویسندگی هم علاقه داشته است.

سریال های حدیثه تهرانی

سریال به کجاچنین شتابان

سریال خوش‌نشین‌ها

سریال آسمان همیشه ابری نیست

سریال شاید برای شما هم اتفاق بیفتد

سریال معراجی‌ ها

سریال برابر با اصل

سریال آقا و خانم سنگی

سریال پرواز در ارتفاع صفر

همسر خانم تهرانی

خانم تهرانی متاهل است و با هنرمند کیان مقدم ازدواج نموده هست کیان مقدم متولد سال ۱۳۵۶ است وی موسیقیدان و خواننده است وی تا بحال یک آلبوم از کاهری هنری خود را منتشر نموده و وی نوانزده حرفه ای گیتار و سه تار است و در کار صدا برداری و آهنگسازی هم فعالیت دارد.

اینستاگرام حدیثه تهرانی

در زیر میتوانید تصاویر خانم تهرانی که توسط خودش در شبکه های مجازی منتشر شده است را ببینید.

 

عکس های حدیثه تهرانی بازیگر

 

vHmTs2e7l36r

Vnu8Fyp89kK5

ASwRUxu8BcXL

ep4zg4aNoh4z

vGjAYz4TlzVQ

oKzcDtcDDUfu

ovm0EI5xdnFC

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied