شمانیوز

بهاره رهنما درباره پیمان قاسمخانی گفت: پیمان قدیمی ترین دوست زندگی من است و ما 24، 25 سال است که با هم دوستیم و ادامه پیدا نکردن زندگی مشترکمان دلیل نمی شود که دوستی مان لطمه ببیند.

نمناک نوشت : بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی زوج هنرمندی هستند که دختری به نام پریا قاسمخانی دارند . بهاره رهنما برای اولین بار با فیلم افعی به سینما آمد و سپس با همسرش در فیلم عاشقانه بازی کرد. پیمان قاسمخانی از نویسنده های خوب کشورمان است . مدتی است که شایعه علت طلاق بهاره رهنما از همسرش پیمان قاسمخانی در شبکه های اجتماعی در حال زمزمه شدن است ، به همین دلیل به بررسی شایعه تا واقعیت این ماجرا می پردازیم.

 

خبر داغ :

پگاه اهنگرانی ازدواج کرد + بیوگرافی و عکس همسرش

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

peyman-ghasemkhani-5

 

از شایعه تا واقعیت این هفته به اعلام رسمی بهاره رهنما درباره طلاقش از پیمان قاسمخانی اختصاص دارد.

 

ماجرای طلاق بهاره رهنما از همسرش پیمان قاسمخانی

مدت ها بود که شایعه علت طلاق بهاره رهنما از پیمان قاسمخانی در فضای مجازی منتشر شده بود. اما این دو هنرمند هیچ واکنشی به این موضوع نشان ندادند. تا جایی که بهاره رهنما از این دخالت ها در زندگی شخصی اش عصبانی شد و در اینستاگرامش نوشت:پشت می کنم به همه مزخرفات و قضاوت های این روزها ، با آتش زندگی و مهر آدم هایی که دوستم دارند و دوستشان دارند گرم می شوم و همچنان به مسیرم ادامه می دهم. بعد از بیست وچهار سال تلاش در عرصه کار هنری و اخذ دو لیسانس و دو فوق لیسانس از دانشگاه های معتبر کشورم ، بی شک عقل و درایت کافی برای تصمیمات مهم زندگی ام دارم. پیمان قاسم خانی هم همیشه بهترین دوست و آدم عزیز زندگی من هست و خواهد بود و بی اندازه بزرگ و محترم.

 

1464675586_bahareh.rahnama1

 

آن دسته بیماران روحی که منتظر جنگ بین ما و آزار فرزندمان هستند هم بی شک در حسرت این آرزو خواهند ماند.

 

به گمانم هر آدم معروفی مثل هر انسانی حق دارد بخش هایی از زندگی اش را که دوست دارد در فضای مجازی به تماشای عموم بگذارد و بخش هایی را نه. هرگز با دروغ و دغل زندگی نکردم و نمی کنم و همچنان به روش تلاش و کوشش و جلو رفتنم در مسیری که دوست دارم تا زنده ام ادامه خواهم داد.

 

بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی

بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی در کنار ویشکا آسایش

 

بعد چند مدت از این فضاسازی ها بهاره رهنما رسما خبر طلاقش را تایید کرد.

این بازیگر گفت:«پیمان قاسمخانی قدیمی ترین دوست زندگی من است و ما 24، 25 سال است که با هم دوستیم و ادامه پیدا نکردن زندگی مشترکمان دلیل نمی شود که دوستی مان لطمه ببیند.»

 

او ادامه داد:«(با لبخند) جدا از این من فَنِ پیمان قاسمخانی هستم. او رفیق خوبی برایم است و امیدوارم این فرهنگ خصوصا در میان کسانی که بچه دارند جا بیفتد. چون بچه ها حتی اگر 50 یا 60 سالشان هم شود باز هم پدر و مادرشان را در کنار هم می بینند و در کنار هم می خواهند.»

 

برای بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی این دو هنرمند عزیز که طرفداران بسیار زیادی دارند آرزوی خوشبختی می کنیم

 

ازدواج دوم که پر سر و صدا بود

در 4 شهریور 1396 در خبری عجیب ازدواج دوم بهاره رهنما رسانه ای شد، انتشار عکس های ازدواج دوم بهاره رهنما با شخصی به نام امیر خسرو عباسی باعث تعجب هواداران او شد.

 

امیر خسرو عباسی کیست؟

امیر خسرو عباسی مالک برند آرایشی بهداشتی هاینس و ژاکسیاست است که باب آشنایی این دو از زمانی که خانوم رهنما مدل تبلیغاتی این برند بود شروع شد.

آقای عباسی نیز یک بار ازدواج کرده و از همسر سابقش یک دختر دارد.

 

بهاره رهنما

 

شروع از 17 سالگی

در سال 1370 وقتی 17 ساله بود با تست وارد جمع بازیگران فیلم افعی شد و سپس به دانشگاه رفت. بعد از گرفتن لیسانس ادبیات نمایشی به دانشگاه حقوق رفت

 

و در کنار تحصیل، نمایش نامه می نوشت و کارگردانی تئاتر را نیز تجربه کرد.

 

بهاره رهنما

ورود به تلویزیون

دومین تجربه اش با فیلم سینمایی غزال در سال 1374 شکل گرفت و با سریال بازگشت به خانه در سال 1379 وقتی 27 ساله بود وارد قاب تلویزیون شد.

 

بهاره رهنما

شهرت

در سال 1380 با فیلم نان و عشق و موتور 1000 چهره اش به تصویر کشیده شد. او سپس با فیلم گاو خونی در سال 81 و در نهایت با فیلم چارچنگولی سال 1387 و رفته رفته با سریال زیر زمین سال 85 به شهرت رسید.

 

رستوران داری

رهنما نیز در کنار فعالیت هنری، به رستوران داری نیز روی آورده است. رستوران او گوزن نام داشته و در سعادت آباد قرار دارد. او می گوید در روزهای مختلف آن جا نمایشنامه خوانی می کند.

 

طرفدار پرسپولیس

وقتی دبیرستان بودم به دلیل دوستی و رفت و آمد یکی از نزدیکانم با آقای فرشاد پیوس بیشتر طرفدار پرسپولیس بودم، بعدها تحت تاثیر مرحوم ناصر حجازی استقلالی شدم. الان گیج می زنم و نمی دانم که آبی باشم یا قرمز …

 

بهاره رهنما

تجربه مدلینگ

خانوم بازیگر مدت هاست در برندهای مختلف به عنوان مدل تبلیغاتی حضور دارد؛ از برند همسرش که بگذریم او برای مزون های مختلف چون RIMAAH مانکن بوده است.

 

تهیه کنندگی موسیقی

خانوم رهنما در عرصه موسیقی نیز فعالیت دارد. او تهیه کنندگی آلبوم علی شوکت خواننده جوان موسیقی راک را برعهده داشت، چند قطعه آلبوم از ترانه های کتاب زن باران نوشته بهاره رهنما اجرا شده است. خانوم رهنما نویسندگی 5 جلد کتاب را نیز بر عهده داشته است.

 

عمل جراحی و کاهش وزن

رهنما که سال ها از اضافه وزن رنج می برد، چند سال پیش مجبور به عمل حراجی و گذاشتن بالون در معده شد اما نتیجه نداد و در نهایت با رژیم اختصاصی توانست وزن خود را کاهش دهد.

 

 

جهت اطلاع از جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • ناشناس

  عه

 • ناشناس

  مال صدسال پیش

 • بویر احمد

  گل محمدی همون پدیده بمون ابروت بهتره مثل چند سال پیشت با خفت میری

آنچه دیگران میخوانند :
  
  روی خط رسانه