شمانیوز

علی ضیاء مجری جوان کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار دلنوشته ای عاشقانه و عکسی زیبا در سالروز تولد مادرش به روز کرد.

علی ضیاء مجری جوان کشورمان که تا چندی پیش اجرای برنامه فرمول یک را در شبکه یک سیما برعهده داشت با انتشار دلنوشته ای سالروز تولد مادرش را تبریک گفت و به تمجید از مقام والای مادر پرداخت.
 
 
 

آخرین اجرای تلویزیونی علی ضیاء برنامه فرمول یک بود که با برگزاری جشن های تولد در روز چهارشنبه یکی از به یادماندنی ترین برنامه ها بود.

 

پست عاشقانه علی ضیاء برای تولد مادرش

علی ضیاء

علی ضیاء در کنار مادرش در روز تولدش

 

علی ضیاء با انتشار عکسی از مادرش نوشت :مادر بودن واژه ی عجیبی است .... حضرت اغوش ، حضرت مادر ، حضرت لبخند های دور غصه های زیاد

 

تولدت شب قدر من است .... احیا میگیرم و خدا رو شکر میکنم که مرا در دامن تو به دنیا اورد و پرورش داد .... تولدت مبارک حضرت مادر.

 

علی ضیاء

علی ضیاء در کنار مادر ، پدر و خواهرش

 

علی ضیاء یکی از مجری های با احساس تلویزیون است که علاقه زیادی به خانواده اش دارد و در زمانی که اجرای برنامه ویتامین ث و نیمروز را در شبکه سه سیما برعهده داشت مجبور بود از خانواده اش که در کاشان زندگی میکردند به دور باشد و این اتفاق برای او بسیار دشوار بود.

 

علی ضیاء

عکسی از علی ضیاء و مادرش

 

سال 90 بود که علی ضیاء در حین اجرای برنامه غافلگیر شد . این مجری جوان کشورمان در حال اجرای برنامه بود که ناگهان مادرش به استودیوی برنامه وارد شد و او که حسابی غافلگیر شده بود ابتدا سرجایش ایستاد و بعد به آغوش مادرش رفت و دستش را بوسید.

 

علی ضیاء

 

علی ضیاء مجری برنامه فرمول یک

علی ضیا سال 1384 به تهران آمد و کار خود را در رادیو جوان با برنامه طنز پسری از کاشانه آغاز کرد که به عنوان آیتم برتر انتخاب شد و پس از 5 سال گویندگی در رادیو، به دعوت علی زاهدی وارد تلویزیون شد.

 

علی ضیاء

 

علی ضیاء مجری تلویزیون و گوینده رادیو

اجرای برنامه گزینه جوان اولین برنامه ای بود که به طور زنده از علی ضیا روی آنتن رفت و این مجری جوان اولین کار خود را در سیما را با برنامه گزینه جوان تجربه کرد.

 

احضار علی ضیاء مجری تلویزیون به مجلس ؟

ایسنا:سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که «احضار یکی از مجریان صداوسیما و یا درخواست برای ممنوع التصویر شدن کارشناسان تلویزیون صحت ندارد» در واکنش به انتقادات و هزینه های دیوارکشی اطراف مجلس شورای اسلامی، گفت:اسناد و مدارک مالی این موضوع در دسترس است و نهادهای امنیتی پیگیر هستند.

 

بهروز نعمتی

 

بهروز نعمتی در حاشیه جلسه علنی امروز (چهارشنبه) در جمع خبرنگاران به ارائه توضیحاتی درباره اخبار منتشر شده نسبت به اظهارات علی ضیاء مجری تلویزیون به مجلس شورای اسلامی، درخواست برای ممنوع التصویری زائری یکی از کارشناسان صداوسیما و همچنین انتقادات برخی نمایندگان در مورد قطع شدن هزینه های درمان شان و دیوارکشی اطراف مجلس شورای اسلامی پرداخت. 

 

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در واکنش به انتشار اخباری درباره احضار مجری برنامه فرمول یک و درخواست برای ممنوع التصویری زائری یکی از کارشناسان تلویزیونی گفت:در مرحله اول همه باید بدانند که اخبار جلسات هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از طریق سخنگو به رسانه ها داده می شود. از طرفی دیگر جلسات ما با مسئولان روال همیشگی دارد و هرچند وقت یکبار با مسئولان صداوسیما و یا معاونان رییس جمهور و وزرا جلساتی را برای بررسی مسائل مختلف برگزار می کنیم. 

 

وی ادامه داد:اخیرا جلسه ای با آقای علی عسگری رییس سازمان صداوسیما و معاونان اش برگزار کردیم، جلسه بسیار خوبی که در آن موارد مختلفی مطرح شد. در این جلسه بیان شد که توقع مجلس شورای اسلامی آن است که با توجه به شرایط اقتصادی، صداوسیما به عنوان پشتیبان تولید وقت بیشتری در این زمینه گذارد و با برنامه های مختلف اش هم پوشانی داشته باشد تا بتوانیم از فضای ایجاد شده عبور کنیم. موضوع بعدی هم به اعتبارات و مشکلات صداوسیما و نوع روابط با مجلس شورای اسلامی بود. 

 

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی افزود:در این جلسه گلایه مندی نمایندگان از نحوه ی برخی رفتارهای صداوسیما نیز مطرح شد، اما هیچ موضوعی در خصوص این که مجری احضار شده باشد وجود ندارد و این صحت ندارد. ما به کسی نگفتیم که کسی در صداوسیما ممنوع التصویر شود. اصلا این در شأن هیات رییسه و مجلس شورای اسلامی نیست البته ممکن است صداوسیما با توجه به برنامه هایش کارهایی را پیش ببرد، اما ما چنین مواردی را مطرح نکردیم. 

 

نعمتی خاطرنشان کرد:در فضای فعلی شاید همه به سمت پیشبرد امور حرکت کنیم و گلایه مندی ها را بیان کنیم، اما مجلس شورای اسلامی، آقای ضیاء مجری تلویزیون را احضار نکرده است. بنده همان روز به یکی از رسانه ها این موضوع را تکذیب کردم، حال این که چرا برخی از دوستان به آن دامن می زنند جای سوال دارد. 

 

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر این که پژمانفر نماینده مشهد بیان کرده که هیات رییسه نمایندگان منتقد را سفر نمی برند و هزینه های درمان آنها را قطع می کنند، اظهار کرد:نوع بیمه نمایندگان مشخص است. اگر از ارگانی حقوق نمی گیرند و از مجلس شورای اسلامی حقوق اش را دریافت می کنند تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفته و همه هم نوع پوشش این بیمه را می دانند و طبیعتا این موضوع دست هیات رییسه نیست.

 

برخی دیگر از نمایندگان از ارگان هایی مامور به مجلس شدند که آنها هم بیمه خود را دارند. ضمن این که همه نمایندگان و خانواده هایشان بیمه تکمیلی شده اند. ما تاکنون هیچ محدودیتی دراین باره نداشتیم و اصلا طرح این موضوع در شأن ما و کسانی که آن را بیان کرده اند، نیست. 

 

وی درباره انتقادات به هیات رییسه برای نحوه چینش سفرها هم گفت:سفرهای رییس مجلس شورای اسلامی مشخص است اتفاقا ما از رییس مجلس گلایه داریم که چرا معمولا دوستان منتقد با او در سفرها همراه می شوند. سایر سفرها هم برمعنای فراکسیونی کمیسیونی است و یا همراهی با دولت است. 

 

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی توضیح داد:سفرهای فراکسیونی مشخص است اعضای هر فراکسیون سفرهایشان را انجام می دهند که آن هم بنا به درخواست و ارتباطات با کشورها می باشند. سفرهای کمیسیونی هم همین طور است تصور می کنم که در این دوره بیشترین سفرها مربوط به کمیسیون فرهنگی است که در دوره قبلی مجلس شورای اسلامی کمیسیون های فرهنگی، حقوقی و شوراها تعداد سفرهایشان کم بود. ما به گونه ای تنظیم کردیم که در این دوره اجحافی در حق سایر نمایندگان نشود. 

 

وی درباره انتقادات به دیوارکشی اطراف مجلس شورای اسلامی نیز اظهار کرد:مجلس شورای اسلامی قبلا دارای شرایط حفاظتی حساس بود که اکنون به شرایط حیاتی تبدیل شده است.

 

این که دیوارکشی انجام شود یا خیر دست ما نیست. نهادهای امنیتی کشور و ستاد کل فرماندهی معظم کل قوا و دستگاه های مربوطه در این زمینه مجری و تصمیم گیر هستند و شرایط را تدوین می کنند که این دست رییس مجلس شورای اسلامی و هیات رییسه نیست. 

 

نعمتی ادامه داد:از طرف دیگر بعد از اتفاقات مجلس شورای اسلامی شرایط تغییر کرد. دوستان هر زمانی که بخواهند می توانند موضوعات مالی را بررسی کنند که اسناد و مدارک آن موجود است ضمن آنکه ما هم کاره ای نیستیم و نهادهای امنیتی پیگیر این موضوع را پیگیری می کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه