شمانیوز

نمایش «کلوچه دارچینی» به کارگردانی مریم کاظمی با استقبال خانواده‌ها در سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از فارس : نمایش «کلوچه دارچینی» کار گروه تئاتر مستقل به کارگردانی مریم کاظمی، اولین اجرای خود را با استقبال تماشاگران در سالن سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پشت سر گذاشت.

این نمایش شاد و موزیکال که نوشته دیوید وود است و حسین فدایی حسین آن را به فارسی برگردانده روز گذشته با تمام ظرفیت سالن میزبان مخاطبان خود شده و یکی از پرشورترین اجراهایش را پشت سر گذاشت.

در این اجرا که با یاد و خاطره زنده یاد «حسین محب اهری» برگزار شدف هنرمندانی همچون سیدجواد زیتونی، مریم کاظمی هومن رهنمون، عرفان میدانلو، نازنین صفا، حسام کلانتری، مهراد زمانی،پریسا فلاح‌زاده،  فاطمه خدابنده لو،هایده حسین زاده، سمیه بیگی، زهرا روش‌ ضمیر، فربد تجویدی، شادی کارآیین، نرگس صفامنش و مهدی رمضان‌زاده و ... ایفای نقش کردند. تعدادی از هنرجویان بازیگری آموزشگاه تئاتر مستقل (پنجمک) نیز در نقش پرده‌ها روی صحنه رفتند.

نمایش کلوچه دارچینی هر روز غیر از شنبه‌ها در ساعت 19 اجرا می‌شود و بلیت‌های روزهای نخست این اجرا در سایت تیوال با تخفیف ارائه شده اند. بلیط های کلوچه دارچینی روزهای یکشنبه نیز به صورت نیم بها عرضه می شوند.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق شماره تلفن‌های گروه تئاتر مستقل 09190776098 و 08357408597-  تلفن رزرو اجرا 09194346356 نسبت به رزرو و یا خرید بلیت اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه