شمانیوز

پیش فروش بلیت‌های سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر از سه شنبه ۸ بهمن ماه در سایت تیوال آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از برترین ها: حسن جودکی مدیر سامانه فروش بلیت‌ های جشنواره تئاتر فجر درباره نحوه تهیه بلیت این رویداد توضیح داد: سایت بلیت فروشی سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر سه شنبه ۸ بهمن از ساعت ۱۲ ظهر تا ۲۰ به اهالی رسانه اختصاص داده شده است و نمایندگان رسانه‌ها با کد خبرنگاری خود می توانند بلیت نمایش‌های مورد نظرشان را که در جدول وجود دارد تهیه کنند.

وی افزود: بعد از ساعت ۲۰ هم عموم مخاطبان می‌توانند با مراجعه به سایت، بلیت نمایش‌های به علاوه فجر، صحنه ای و رادیو تئاتر را خریداری کنند.

جودکی درباره تخفیف دانشجویی نیز بیان کرد: امسال نیز در جشنواره تئاتر فجر برای همه دانشجویان بلیت نیم‌بها در نظر گرفته شده و دانشجویان با استفاده از کد تخفیفی که روی سایت تیوال وجود دارد، بلیت نمایش‌های مورد نظر خود را با ۵۰ درصد تخفیف خریداری می‌ کنند.

مدیر سامانه فروش بلیت‌ های جشنواره تئاتر فجر با اشاره به افزایش نیافتن قیمت بلیت ها نسبت به سال قبل عنوان کرد: سهمیه رسانه مشخص است و محدودیتی در تهیه بلیت اجراهای صحنه ای دارند و برای اجراهای نمایش های به علاوه فجر و دیگر گونه های اجرایی می توانند با سالن های نمایشی هاهنگی لازم را انجام دهند چراکه تعدادی صندلی برای اهالی رسانه درنظر گرفته شده است.

وی در پایان عنوان کرد: تمام بلیت‌ های جشنواره از طریق سایت به فروش می‌رسد و هیچ سالنی حضوری بلیت فروشی ندارد و تا زمانی که سالن‌ها ظرفیت داشته باشند، مخاطبان می توانند بلیت مورد نظر را تهیه کنند و همچنین سایت تیوال پشتیبانی آنلاین دارد و کاربران درصورت وجود هرگونه موردی می توانند از طریق سایت یا ایمیل دبیرخانه با ما در ارتباط باشند.

سایت تیوال به نشانی www.tiwall.com بلیت فروشی جشنواره تئاتر فجر را انجام می دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه