شمانیوز

رادمهر رزمجو، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «ماه و پلنگ» و کتونی زرنگی که به تازگی در حال اکران است فعالیت داشته است.

به گزارش خبرنگار شما نیوز :  رادمهر رزمجو بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار رادمهر رزمجو می‌توان به بازیگری در سریال ماه و پلنگ اشاره کرد.

 

رادمهر رزمجو در سال 1395 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم رادمهر رزمجو در این سال، بازیگری در سریال ماه و پلنگ به کارگردانی احمد امینی و محمد حجت ذیجودی محسوب می‌شود.

 

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی رادمهر رزمجو بازی در سریال ماه و پلنگ بوده است. رادمهر رزمجو کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرده و سال 1395 سریال ماه و پلنگ نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با احمد امینی همکاری داشته است. رادمهر رزمجو توانست با بازی در سریال ماه و پلنگ تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر داریوش ارجمند، محمدعلی شادمان، شاهرخ استخری مراغه و ویدا جوان بر تجارب او افزود.

 

در بیوگرافی رادمهر رزمجو آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی رادمهر رزمجو و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار رادمهر رزمجو در منظوم سر بزنید. همه 1 اثر مهم رادمهر رزمجو در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار رادمهر رزمجو در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر رادمهر رزمجو در آثار ارزشمندتری بازی کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی رادمهر رزمجو درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی رادمهر رزمجو بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، سریال ماه و پلنگ محسوب می‌شود.

 

اگر در مورد بیوگرافی رادمهر رزمجو نکات بیشتری می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید تا کمکی بزرگ به همه مخاطبان و طرفداران رادمهر رزمجو کرده باشید. مثلا اگر اطلاعاتی دقیق‌تر در مورد بیوگرافی رادمهر رزمجو، آثار رادمهر رزمجو، جوایز رادمهر رزمجو، همکاران رادمهر رزمجو، گالری عکس رادمهر رزمجو، قد رادمهر رزمجو، وزن رادمهر رزمجو، رنگ چشم رادمهر رزمجو، وضعیت تأهل و همسر رادمهر رزمجو، فرزندان رادمهر رزمجو، حواشی رادمهر رزمجو و کودکی رادمهر رزمجو می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید.

 

منبع: منظوم و ویکی پدیا 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه