شمانیوز

در روزهای برگزاری سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، مراکز فرهنگی سینمایی بیش از گذشته مورد توجه علاقه‌مندان قرار می‌گیرند و به همین منظور، موزه سینما علاوه بر میزبانی از تماشاگران در سالن‌های سینمایی‌اش، ساعت کار تالارهایش را هم افزایش داده است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از خبرانلاین: در روزهای برگزاری سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، مراکز فرهنگی سینمایی بیش از گذشته مورد توجه علاقه‌مندان قرار می‌گیرند و به همین منظور، موزه سینما علاوه بر میزبانی از تماشاگران در سالن‌های سینمایی‌اش، ساعت کار تالارهایش را هم افزایش داده است.

تالارهای موزه سینمای ایران در ایام برگزاری سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ میزبان علاقمندان است.

مخاطبان فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر می‌توانند با مراجعه به گیشه موزه سینما، بلیت فیلم‌های مورد نظر خود را خریداری کنند.

این مجموعه فرهنگی، امسال به عنوان یکی از سینماهای مردمی در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

برپایی گذر سینما از خیابان ولیعصر تا عمارت موزه، دعوت از پیشکسوتان برای تماشای فیلم‌های جشنواره، برپایی نمایشگاهی از پوستر بهترین فیلم‌های ۳۷ دوره گذشته جشنواره فیلم فجر و نمایشگاه کتاب‌های سینمایی از جمله برنامه‌هایی است که برای این ۱۰ روز تدارک دیده شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه