شمانیوز

سری جدید برنامه «رنگین کمان» از سه‌شنبه (۱۵ بهمن ماه) ساعت ۱۵ به روی آنتن می‌رود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ایسنا : نور اسماعیلی ـ تهیه‌کننده «رنگین کمان» ـ در توضیح این برنامه گفت: فصل جدید برنامه «رنگین کمان» از سه قسمت کلی فضای استودیویی برنامه، محله چگونه چی؟ و انیمیشن‌های برنامه تشکیل شده است.

وی ادامه داد: رویکرد این برنامه آموزشی است و موضوع کلی آن چگونگی زندگی و تعاملات در محله و اجتماع هست و تلاش شده است بر فضای آموزشی مبتنی با خلاقیت و اکتشاف متن‌ها نوشته شود.

نور اسماعیلی توضیح داد: در سری جدید برنامه رنگین کمان به سراغ دانش آموزان رفتیم؛ یعنی گروه سنی ۷ تا ۹ ساله که به عنوان شرکت کننده به برنامه رنگین کمان می‌آیند.

تهیه‌کننده برنامه «رنگین کمان» در ادامه توضیح داد: یکی از آیتم‌های این برنامه محله چگونه چی؟ است؛ در این قسمت قرار است که کشف برای شرکت‌کنندگان برنامه اتفاق بیفتد و گاهی هم قرار است یک فضای فانتزی ساده برای ایجاد احساس زندگی (به سبک بزرگترها) و شناخت مشاغل و کار ها و ... را برای بچه‌ها تداعی کند.

نور اسماعیلی ادامه داد: در سری جدید برنامه «رنگین کمان» ما یک عروسک (چی)، یک خاله (خاله قاصدک) و یک صدا که اسمش بزرگخوان است، داریم.

او با اشاره به انیمیشن‌های برنامه یادآور شد: سعی کردیم از مجموعه‌های انیمیشن جدید استفاده کنیم ولی در روزهای اول برنامه زیرنویس‌هایی خواهیم داشت؛ مبنی بر اینکه بچه‌ها چه انیمیشن‌هایی را دوست دارند و بنا بر نظر آنها چیدمان انیمیشن‌ها را تغییر خواهیم داد.

سری جدید برنامه «رنگین‌کمان» از روز سه‌شنبه (۱۵ بهمن‌ماه) پخش می‌شود. پخش این برنامه روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه ساعت ۱۵ خواهد بود و روزهای جمعه منتخب این سه روزها برای مخاطبان پخش می‌شود و سه روز ابتدایی هفته (شنبه، یکشنبه و دوشنبه) برنامه تکرار می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه